Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'gry' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Wszystko w zbrush.
  2. megusta

    tutki do gier

    Jakie polecacie tutoriale do gier - z modelowania, rozkładania uvłek, wypalania map etc?
  3. Poszukujemy Grafika 2D do współpracy przy tworzeniu gier mobilnych, desktopowych, wizualizacji i animacji. Wymagamy bardzo dobrej znajomości programów Photoshop i Illustrator oraz kreatywności, zmysłu plastycznego i dokładności tworzonych grafik. Dodatkowym atutem będzie umiejętność animacji w After Effects i Spine oraz znajomość jednego z programów do grafiki 3d. Oferujemy pracę w pełnym wymiarze czasu w studiu w Opolu, umowę o pracę lub dowolnie inną formę umowy preferowaną przez pracownika, elastyczny czas pracy, różnorodne projekty, możliwości rozwoju oraz atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania. Zgłoszenia z portfolio i CV prosimy wysyłać na email [email protected] Prosimy o dołączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883).”
  4. Witam, Ekipa Cursed Valley poszukuje Animatora, który upiększy naszą grę animacjami. Jesteśmy na etapie kończenia prototypu. Nasza ekipa to 8 zgranych osób, których pasją są gry oraz ich tworzenie. Już za niedługo będziemy mogli pochwalić naszą pierwszą grą :) Dołącz do nas i stwórz z nami wciągające przygody!!!! Info o grze na fanpagu: https://www.facebook.com/CursedValley/ kontakt: [email protected]
  5. Kim jesteśmy? Zgraną ekipą świetnych ludzi z 4system Polska sp. z o.o. A co!;) Stąd dowiesz się, w co się bawimy - 4system.com, a działamy bardzo szeroko w branży IT: od kursów e-learningowych, przez platformy, po symulatory 3D. Szukamy Programisty Unity3D Oferujemy pracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B (w zależności od tego, która opcja bardziej Ci odpowiada). Z nami będziesz realizował ciekawe, prestiżowe i międzynarodowe projekty w Unity3D. Jeżeli: jesteś osobą kreatywną, która pragnie współtworzyć rynek interaktywny, a nie tylko za nim podążać, nowe wyzwania są dla Ciebie dodatkową motywacją do realizacji złożonych zadań, tworzysz gry w środowisku Unity3D, masz doświadczenie w programowaniu na platformy mobilne (Android, SDK, iOS), jesteś chętny do pracy z najnowszymi technologiami i chciałbyś spróbować swoich sił pracując z najnowszą wersją gogli do wirtualnej rzeczywistości VR, ZGŁOŚ SIĘ DO NAS! [email protected] – skontaktujemy się z Tobą!
  6. Witam:) Postanowiłem, że zacznę naukę Zbrusha Dlatego też zakładam tą teczkę, ponieważ liczę, że uzyskam pomoc od bardziej doświadczonych użytkowników tego forum:) Mam nadzieję, że w przyszłości zaprezentuje tu dużo lepsze prace:) Tak więc zacznę od mojej pierwszej próby stworzenia ludzkiej czaszki, używałem wielu materiałów pomocniczych, co nie znaczy że model jest idealny. Dlatego też mam nadzieję, że pokażecie mi jakie błędy popełniłem, a ja postaram się to w przyszłości poprawić:) Chciałbym zadać od razu kilka pytań: 1. Jak wrzucać zdjęcia, żeby było je od razu widać w wątku, a nie trzeba było klikać w miniaturki? 2. Mimo że intensywność pędzla w zbrushu mam na poziomie 5-10 to efekt jest taki, że nakładam bardzo duże ilości materiału(clay buildup) oglądając ludzi na youtube, widziałem jak intensywność mieli na poziomie 20 a nakładali dużo mniejsze ilości materiału. Dodam, używam tabletu z biedronki:D ale siostry wacom dawał podobne wyniki. Nacisk pióra na tablet nie daje prawie żadnej różnicy. Pozdrawiam:)
  7. Firma Swift Apps poszukuje osoby na stanowisko Grafik 3D / Animator. Opis stanowiska: Jako grafik 3D będziesz odpowiedzialny/a za modelowanie, teksturowanie i animowanie postaci i scen w nadchodzących grach 3D, oraz za importowanie ich do silnika Unity. Będziesz ściśle współpracował/a z programistami gry. Czego wymagamy: - doświadczenia w tworzeniu postaci i scenerii - umiejętności animowania (będzie zaletą) - interesującego portfolio potwierdzającego Twoje umiejętności i doświadczenie - zmysłu artystycznego - entuzjazmu - praca na miejscu w centrum Krakowa Co możemy zaoferować: - wynagrodzenie 4000 pln - 8000 pln netto w zależności od umiejętności - przyjazne środowisko pracy - pracę z ludźmi kreatywnymi i pełnymi pasji - wyzwania przy kolejnych projektach - pracę w małym i zaangażowanym zespole - możliwość bycia ważną częścią zespołu (nie trybikiem w korporacyjnej maszynie) - elastyczne godziny pracy Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i portfolio na adres [email protected] Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji 9 zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych osobowych z dnia 29,08,1997, dziennik Ustaw Nr 133 Poz.883)" Informacje dodatkowe: www.swiftapps.pl
  8. T-Bull S.A. to jeden z największych producentów gier na urządzenia mobilne w Polsce. W roku 2015 odnotowaliśmy ponad 92 miliony ściągnięć wszystkich naszych produkcji. Dzięki użyciu najnowszych technologii i zatrudnianiu najlepszych specjalistów w branży od ponad 5 lat dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Grafik 2D (miasto: Wrocław) WYMAGANIA: - dobra znajomość programu Adobe Photoshop; - znajomość zasad kompozycji, wyczucia koloru i estetyki; OBOWIĄZKI: - projektowanie ikon aplikacji; - przygotowanie grafik reklamowych; - malowanie tekstur; - postprodukcja renderów, screenów gameplay’owych; Kandydatom oferujemy: - szansę zdobycia doświadczenia zawodowego i branżowego u jednego z największych producentów gier mobilnych w Polsce; - pracę na pełny etat (pełny wymiar czasu pracy - 40h tygodniowo). Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres: [email protected] Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez T-Bull S.A. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest T-Bull S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Szczęśliwej 33/6.B.14, 53-445 Wrocław. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
  9. Fuero Games - studio gier specjalizujące się w tworzeniu cross-platformowych (web & mobile) gier poszukuje Grafika 3D. Forma zatrudnienia: praca stała Wymagania: - Znajomość co najmniej jednego programu do obróbki 3D oraz 2D - Podstawowa wiedza z zakresu tworzenia grafiki 3D na potrzeby gier - Język angielski na poziomie komunikatywnym - Umiejętność samodzielnego i dokładnego rozwiązywania powierzonych zadań Mile widziane: - Znajomość technik optymalizacyjnych w grach. - Znajomość projektowania poziomów. - Znajomość tworzenia efektów specjalnych w grach. - Znajomość tworzenia textur - Znajomość tworzenia modeli postaci i ich animowania. - Znajomość silnika Unity Oferujemy: - Pracę w doświadczonym, energicznym zespole nad ambitnym projektem - Miłą atmosferę pracy w zgranym teamie - Adekwatne do posiadanego doświadczenia wynagrodzenie - Możliwość stałego rozwoju swoich umiejętności Kontakt: Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: [email protected] wpisując w temacie maila tag "[Grafik 3D]". Strona Firmowa: http://fuerogames.com
  10. Fuero Games - studio gier specjalizujące się w tworzeniu cross-platformowych (web & mobile) gier poszukuje Animatora 3D. Do zadań kandydata należeć będzie tworzenie i implementacja animacji zgodnych ze stylistyką projektu. Forma zatrudnienia: praca stała Wymagania: - Umiejętność tworzenia animacji 3d do gier mobilnych w stylu kreskówkowym - Dobre wyczucie masy, sił fizyki, oddania charakteru postaci - Doświadczenie, zrozumienie zasad animacji tradycyjnej i umiejętność wykorzystania tej wiedzy w animacji przy użyciu kości - Znajomość programu Maya lub Motion Builder - Umiejętność riggowania postaci od podstaw i przy użyciu pluginów - Doświadczenie w animacji kluczowej ludzi i zwierząt - Umiejętność efektywnej współpracy z animatorami i członkami innych zespołów - Reel z przykładami animacji Mile widziane: - Znajomość Unity 3d - Znajomość branży gier komputerowych Oferujemy: - Pracę w doświadczonym, energicznym zespole nad ambitnym projektem - Miłą atmosferę pracy w zgranym teamie - Adekwatne do posiadanego doświadczenia wynagrodzenie - Możliwość stałego rozwoju swoich umiejętności Kontakt: Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: [email protected] wpisując w temacie maila tag "[Animator 3D]". Strona Firmowa: http://fuerogames.com
  11. Cześć, rozglądam się za jakąś pracą w produkcji gier i szukam firm z tej branży. Chodzi mi o firmy robiące gry 3D, najlepiej z Krakowa i okolic, ale mogą być też z innych rejonów. Jak znacie jakieś, których nie wymieniłem w poniższej liście to dopiszcie. Kraków: Teyon CD Projekt Red Sperasoft Bloober Team Sodigital in images Freemind DRAGO Entertainment Tate RealityPump Okami
  12. Action Games Lab S. A., firma produkująca gry na urządzenia mobilne www.actiongameslab.com Poszukujemy osoby na stanowisko: - 3D Artist Forma zatrudnienia: - pełny etat Obowiązki: - tworzenie grafiki 3d na potrzeby gier Wymagania: Biegła znajomości co najmniej jednego narzędzia do tworzenia grafiki 3D (Maya/Modo/3dMax/Blender) Umiejętność tworzenia modeli low-poly Umiejętność modelowania organiki Umiejętność dokładnego odwzorowania konceptu Mile widziane: Znajomość silnika Unity 3D Zainteresowanie grami komputerowymi/mobilnymi Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku Umiejętność tworzenia stylizowanych tekstur Tworzenie animacji Kontakt: [email protected] Dodatkowe informacje: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio na adres [email protected]. Wiadomość proszę zatytułować według schematu: [3D_ARTIST] Imię Nazwisko. Action Games Lab S.A. zastrzega sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.”
  13. Witam Nie byłem pewny czy tworzyć taki temat na forum graficznym, jednak myślę, że jest tu trochę osób mających pojęcie o przygotowaniu gier (programowanie, jak i grafika) na telefony, tablety, etc. Jak się temat nie spodoba to prosiłbym o jego usunięcie. Przeglądając sobie takie tematy o grach: Mr. Oink, Sky Force, zacząłem zastanawiać się jak samemu takie coś stworzyć. Zatem do sedna. Chciałbym rozpocząć tworzenie prostych gier 2D na takie urządzenia jak telefony, tablety docelowo na różne platformy (iOS, Android, ...). Nie zadam standardowego pytania "jak zacząć?" bez uprzedniego zorientowania się, a zapytam "co dalej?". Otóż, poszukałem trochę informacji i tu kilka linków co znalazłem (w nawiasach podaję przybliżone lata tworzenia tutoriali): Android Game Tutorials (2011-2013) http://www.javacodegeeks.com/tutorials/android-tutorials/android-game-tutorials/ Game Development Java/Android (2012-2014) http://www.kilobolt.com/game-development-tutorial.html Android Game Programming (wygląda ciekawie, ale jest niedokończone, ostatnia wypowiedź autora 21 kwietnia br.) http://www.suntimebox.com/android-game-programming-tutorials/week-1/ I teraz pytania: Lektury jak widać trochę mam, ale czy jest sens to czytać, czy może polecicie mi coś lepszego do przeczytania lub w ogóle pokażecie mi jakieś inne podejście do tematu? Wszystko jak widać jest troszkę stare jak na rynek IT, więc dosyć dużo mogło się przez ten czas zmienić. Zadałbym trochę więcej pytań (o silnik gry, o mobilność kodu na różne platformy, o Unity, o libgdx) ale możliwe, że odpowiadając na powyższe odpowiecie mi jeszcze na 3 następne. Prosiłbym o poważne podejście do tematu zwłaszcza, że nie pytam o niemożliwe. Każdy jakoś zaczynał. ;]
  14. Witam, Poszukujemy firmy, która wykona dla nas aplikację na system android (w szczególności telefony komórkowe, oraz opcjonalnie wersję dla tabletów) będącą klientem dla istniejącej gry przeglądarkowej BloodWars. Z naszej strony przygotujemy API wg ustalonego wspólnie formatu, możemy także wspomóc pracę przy wykonaniu layoutu, w szczególności elementów graficznych przydzielając do tego naszego grafika. Do Państwa zadań należałoby: - opracowanie koncepcji UI (design layoutu ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki urządzeń mobilnych) oraz w zależności od ustaleń opracowanie grafiki. - zaprogramowanie całości aplikacji - testowanie - Opcjonalnie - aktualizację oraz serwis - na zasadach stałej współpracy W przypadku jeżeli bylibyście Państwo zainteresowani podjęciem współpracy proszę o kontakt: Maciej Prasal BWTeam tel. 602266313 [email protected]
  15. Studio T-Bull Sp. z o.o. zajmujące się tworzeniem gier mobilnych zatrudni utalentowanego grafika 3D. Idealny kandydat będzie się posiadał: - doświadczenie w pracy z low poly poparte portfolio - znajomość programu Blender - umiejętność pracy z teksturami, mapami - doświadczenie w retopologii - doświadczenie w sculptingu - znajomość ZBrush Poszukujemy osoby kreatywnej i sprawnie zarządzającej swoim czasem. Formą zatrudnienia jest umowa o pracę na pełen etat. Oferujemy śniadania i obiady pracownicze, kompot i nieograniczoną kawę, a także opiekę medyczną w Enel-Med. Siedziba firmy znajduje się w Sky Towerze we Wrocławiu. Praca wyłącznie stacjonarna. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt przez naszą stronę internetową http://www.t-bull.com lub mail [email protected].
  16. Krakowska firma CODDEE rozpoczyna pracę nad grą / symulatorem rzeczywistości uwzględniającym zaawansowane zagadnienia fizyczne. Planujemy zintegrować symulator z urządzeniami ze świata VR lub AR, takimi jak Oculust Rift czu Microsoft Holo Lens. Dokładne informacje dotyczące projektu podamy osobom zainteresowanym współpracą. Poszukujemy osób na następujące stanowiska: Graphic designer: Modeling (przygotowywanie assetów) Graphic designer: Texturing (przygotowywanie tekstur) Graphic tools: Houdini / Houdini Engine (przygotowywanie proceduralnych narzędzi automatyzujących pracę) Game developer: UE4 (tworzenie blueprintów i logiki gry) Developer: C++ (tworzenie narzędzi związanych z logiką gry / programowanie UE4) Oferujemy atrakcyjne zarobki (adekwatne do umiejętności) oraz możliwość pracy w młodym, dynamicznym zespole przy interesującym projekcie :) Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz kilka zdań o sobie na maila: [email protected]
  17. Witam, Na imię mam Piotr, mam 19 lat i dopiero zaczynam zabawę z 3d. Bardzo zależy mi by zostać 3d character artist, to jest ta droga którą zdecydowałem się podążać. Poniżej przedstawiam moje pierwsze prace. http://i.imgur.com/XIhdnXw.png http://i.imgur.com/iPfeiE6.png http://i.imgur.com/Dbqm7uv.png http://i.imgur.com/1nx4YA7.png Przy okazji chciałbym zadać kilka pytań odnośnie tworzenia postaci. 1. Czy jest sens tworzenia modeli low poly na początku, czy może zawsze zaczyna się od high poly, a potem schodzi się na low poly (retopologia, chyba tak to się nazywa:D) 2.za tekstury zabieramy się po low czy high poly? chodzi o rozkładanie siatki 3.czy dobrym pomysłem jest nauka tworzenia otoczenia, mimo, że celem jest tworzenie postaci? Czy może lepiej się skupić od razu na tworzeniu postaci? 4.mniej więcej wiem na czym muszę się skupić jeśli chce tworzyć postacie, czyli anatomia,teksturowanie(wraz z rozkładaniem siatki),tworzenie high poly i low poly(tu mam jedno ale..), podstawowe zasady animacji(jak postać ma się odzywać to zrobić jej jamę ustną :D itd.),render,sculpt i jeszcze 10x anatomia :D 5.tutaj miejsce na moje "ale" odnośnie high i low poly. wiem, że reguła jest taka HighPoly-->LowPoly, low poly to 20k tris mniej więcej z tego co wiem(mogę się mylić) ale czy high poly ma jakieś ograniczenia, czy tworząc model high poly mamy nieograniczoną ilość polygonow do wykorzystania czy może nie? 6.jakie różnice są między teksturami różnych rozdzielczości? Na razie tyle pytań pamiętam, mimo tych pytań, prosiłbym jeszcze o jakieś sugestie i rady, dla początkującego. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
  18. Poszukujemy grafika do pracy przy produkcji gier społecznościowych. Dowiedz się o nas więcej tutaj - http://picadilla.com Oczekujemy: bardzo dobrej znajomości Adobe Photoshop dobrej znajomości Adobe Illustrator podstaw animacji w Adobe Flash dobrego warsztatu rysunkowego biegłości w posługiwaniu się różnymi stylami graficznymi bogatej wyobraźni umiejętności pracy w zespole podstawowej znajomości tematyki gier społecznościowych Atutem będzie biegłość w animowaniu różnymi technikami oraz doświadczenie w branży gier i zamiłowanie do grania. Oferujemy: umowę o pracę na pełny etat w biurze we Wrocławiu pracę w młodym i luźnym, ale profesjonalnym zespole w stabilnie rozwijającej się firmie możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych możliwość współtworzenia gier, w które grają miliony użytkowników atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności dostęp do know-how i wymianę wiedzy pracę zgodną z metodyką Agile prywatną opiekę medyczną wspólne wyjścia integracyjne wspólne granie w gry Miejsce pracy: Wrocław, Rynek Mile widziane doświadczenie z grami on-line. Cenimy kreatywność i umiejętność przyswajania nowych narzędzi oraz rozwiązywania problemów. CV proszę przesyłać na adres: [email protected]
  19. TSP Mobile Solutions Jesteśmy firmą zajmującą się tworzeniem aplikacji i gier na telefony komórkowe. Poszukujemy grafika 2D, forma zatrudnienia: praca zdalna/zlecenie. Wymagania: - obsługa programów graficznych, - umiejętność rysowania postaci, animacja - kreatywność Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: [email protected]
  20. paradoXteam to niezależne studio tworzące gry komputerowe na platformy iOS i Android. Poszukujemy do naszej nowej produkcji zdolnej osoby - nie koniecznie z doświadczeniem w branży gier komputerowych. Główne zadania: - przygotowanie grafiki i ilustracji do gry w oparciu o przedstawiony projekt i wytyczne Oczekiwania: - kreatywność, - terminowość, - znajomość narzędzi do tworzenia grafiki wektorowej i rastrowej Oferujemy: - różne formy współpracy, - elastyczny czas pracy, - możliwość współpracy przy kolejnych projektach, - uczciwe wynagrodzenie, Oferty wraz z własnym portfolio i oczekiwaniami finansowymi prosimy wysyłać pod adres:[email protected] Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Pozdrawiam, Dariusz Morawiec
  21. Witam, jestem studentem drugiego roku grafiki komputerowej i mam spory dylemat dlatego proszę Was o możliwą radę. Sprawa wygląda następująco moją przyszłość na pewno chciałbym wiązać z grafiką 3D, najchętniej w studio, które zajmuje się tworzeniem gier. Ten rok jest dla mnie czasem dosyć stresującym przez wzgląd na czekające mnie praktyki, które chciałbym odbyć w którymś z Warszawskich koncernów growych. Co za tym idzie muszę mieć przygotowane bardzo dobre portfolio do wakacji ( praktyki zazwyczaj są właśnie wtedy organizowane). Pierwszym pomysłem na dziedzinę którą chciałem się zająć była Animacja. Ale jest jedna rzecz, która nie daje mi spokoju i wzbudza moją obawę, otóż od parunastu lat interesuje się fotografią. Jestem typem człowieka, którego fascynują rożnego rodzaju zjawiska świetlne, ogólne wzrokowe "przeżycia". I tutaj jest ten mankament, robienie animacji nie pociąga za sobą żadnych tego rodzaju "przeżyć", "doświadczeń". Przeraża mnie myśl o robieniu czegoś co mnie tak naprawdę w pełni nie usatysfakcjonuje. Zwracam się do Was ludzi mam nadzieję bardziej doświadczonych ode mnie o radę z dziedziny 3D która mogłaby być wykorzystywana w produkcji gier i pasowała by bardziej do mojego typu zainteresowań.
  22. Poszukujemy osób z Krakowa i okolic do prowadzenia kursu tworzenia grafiki 3D i gier (jeden kurs) dla młodzieży z gimnazjum i liceum. Kurs miałby być od podstaw, w darmowych programach jak np Blender, UDK, CryEngine, lub dowolnych innych znanych prowadzącemu. Bardzo istotna jest umiejętność wytłumaczenia, przekazania wiedzy. Najlepiej osoby z doświadczeniem w prowadzeniu kursów, szkoleń (nie koniecznie w tej dziedzinie), korepetycji. W przeciwieństwie do innych ofert nie wymagamy bardzo dużych umiejętności bo czasu będzie ok 50h. Ponadto kurs ma być od podstaw, tak żeby zaciekawić tematyką, pobudzić do dalszego rozwijania umiejętności na kolejnym poziomie. Pytania i zgłoszenia proszę pisać na priv.
  23. Potrzebna osoba do wykonania splash-screena z logo i paskiem ładowania dla mini-studia gier mobilnych FurEye Games. Wymagany zakres prac to: - przygotowanie loga w stylu kreskówkowym, z jakimś włochatym potworkiem z wielkim okiem i ladnym napisem "FurEye Games" (może być statyczne całkowicie, jednak jeżeli ktoś ma pomysł na jakąś ładną, małą animację to jestem otwarty) - pasek ładowania (tutaj widziałbym jakąś niewielką animację, jak choćby przesuwające się paski, ale to może być animowane w kodzie, wystarczy, że grafik odpowiednio przygotuje taki pasek) - napis "Loading XX%" Musi to dobrze wyglądać na tle białym, oraz jakimś ciemniejszym (niekoniecznie czarnym, na sam kolor jestem otwarty). Preferowane wektory. Logo dodatkowo będzie używane na stronie. Nie jest konieczne przygotowanie tego tak, żeby nadawało się do druku, wiec jak ktoś nie ma doświadczenia, to ok, jak ktoś to potrafi, to fajnie, być może się kiedyś przyda. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na maila: [email protected] Wraz z portfolio oraz orientacyjnym kosztem wykonania takiego zlecenia. Jeżeli ktoś jest w stanie pokazać choćby zgrubny szkic na potworka, to będzie bardzo premiowane w wyborze wykonawcy zlecenia.
  24. Thing Trunk jest nowo powstałą, niezależną firmą pracującą nad stworzeniem nowatorskiej serii wieloplatformowych gier komputerowych z gatunku crossover (pogranicze gier hardcore i casual). Zespół tworzy mała grupa profesjonalistów związanych z firmami takimi jak Codeminion i TwinBottles (twórcy między innymi gier takich jak Saqqarah, Phantasmatczy Brunhilda). Szukamy osoby na stanowisko Grafik 2D/3D Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów Forma zatrudnienia: umowa o dzieło, zlecenie lub fvat Obowiązki: Przygotowywanie szkiców postaci i obiektów na podstawie opisów i referencji Modelowanie i teksturowanie obiektów na podstawie szkiców. Przygotowywanie GUI Pomoc przy procesie oursourcing’u grafiki – w szczególności dbanie o spójność i jakość tworzonych zasobów Wymagania: Znajomość programu do grafiki 2d (Photoshop, Gimp, Corel Photo-Paint, itp.) Dobra znajomość programu do grafiki 3D (3ds Max, Blender, itp.) Dobre wyczucie efektów wizualnych w grach Kreatywność techniczna, nie tylko artystyczna Mile widziane: Doświadczenie techniczne w przygotowywaniu zasobów do gier Oferujemy: Pracę nad ciekawymi, ambitnymi (i oczywiście rewolucyjnymi) projektami Możliwość wpływania na kształt i charakter wytwarzanych przez firmę gier Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności Przyjazną atmosferę pracy we względnie młodym, utalentowanym zespole Elastyczne godziny pracy (core hours) Stabilne zatrudnienie w długiej perspektywie czasowej (w razie pozytywnego przejścia okresu próbnego) Informacje dodatkowe: Przewidujemy czas na wdrożenie i stopniowe, lecz dynamiczne zwiększanie zakresu odpowiedzialności. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio na adres [email protected] W miarę możliwości odpiszemy na wszystkie zgłoszenia. Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)
  25. Drogi kandydacie! 11 bit studios – zgrany, utalentowany i ambitny zespół twórców gier - poszukuje utalentowanego grafika, który wsprze artystów w nowym projekcie firmy. Pracujemy w dobrze zorganizowanym modelu i wyjątkowo przyjaznej atmosferze. Pierwsza nasza gra Anomaly Warzone Earth została wydana na niemal wszystkie wiodące platformy, zdobyła kilkadziesiąt nagród, w tym Apple Design Award. Jest też jedną z najlepiej ocenianych aplikacji mobilnych na Metacritic. Kandydatom oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i ciekawe projekty, przy których można rozwijać swój potencjał. Jeśli jesteś chętny do pracy z nami, powinieneś świetnie modelować oraz teksturować [dowolne pakiety 3D / 2D - docelowo XSI / PSD] oraz posiadać umiejętność utrzymywania wizji graficznej gry. Pamiętaj również, że robimy gry, więc i Ty bądź zapalonym graczem. Zatem jeśli masz ochotę dołączyć do nas, wyślij swoje CV wraz z linkiem do portfolio na podany poniżej adres. Zapraszamy! [email protected] Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez umieszczenie oświadczenia o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego w firmie 11 bit studios s.a. zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r."
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności