Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'concept art' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Na początek projekty z ostatnich speedów na forum. Jeśli się podoba to zachęcam do odwiedzenia artstation: artstation.com/arturteodorczyk
  2. Hej! W tym miesiącu na moim kanale temat futurystyczne miasta! Stwierdziłem ze dodam do kolejnego odcinka wiecej animowanych elementow. Kosztowalo mnie to dodatkowy tydzień pracy ale mysle ze lepiej to wygląda niż te poprzednie które postowalem. Zapraszam do oglądania.
  3. Witam wszystkich serdecznie.Z wielką przyjemnością zapraszam do obejrzenia moich prac 😉 Dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia 🙂 Pozdrawiam.
  4. WITAM WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCIELI ZOBACZYĆ PRACE PODCZAS MOJEGO ROZWOJU Może pierwsze coś o mnie samemu, jestem aktualnie uczniem szkoły na kierunku technik informatyk, wiem lepiej nie mogłem wybrać. Swoją przygodę tak na poważnie zacząłem w wieku 17 lat, gdzie dominowały rysunki takie jak te (rys.1): rys.1 aż do czasu kiedy zacząłem oglądać coraz więcej poradników i do tego czasu zrobiłem mniej więcej taki progres (rys.2): Kolejne prace z czasem.
  5. Witam serdecznie.....oto moje drugie podejscie do tematu mechów, jako,ze wkoncu udalo mi sie zakupic nowy komputer,postanowilem go przetestowac :) concept mecha eksploracyjnego dla armi,przeznaczonego do raczej trudnych warunkow srodowiskowych,w zamysle mial tez umiec szybko biegac rzezbione ze sfery na dynameshu,praktycznie zero modelowania,renderowane w keyshocie,skladane w Ps...wydaje mi sie ze jest progress choc pewnie sporo elemntow daloby sie zrobic lepiej...pozdrawiam :) https://www.artstation.com/wojtachnio [/img] [/img] [/img] [/img] [/img]
  6. Witam, jestem tu nowy z nadzieją znalezienia konstruktywnej krytyki, aby mógł iść dalej na ścieżce grafiki cyfrowej. Z tabletem działam coś koło 4 lat. Poniżej znajdziecie kilkanaście moich starszych i nowszych prac. Ostatnie pół roku bawiłem się w 30 minutowe speedpainty, ale szybko zauważyłem, że brakuje mi nowych pomysłów i moje rysunki stały się bardzo schematyczne. Proszę Was o porady co mam zrobić, aby posunąć się dalej w rozwoju, w jakim kierunku podążać i gdzie popełniam najwięcej błędów. Z góry bardzo dziękuję :) moje stronki: http://idaisan.deviantart.com/ https://www.facebook.com/idaisanart/ Teraz wybrane speedpainty (30 min.) : I na koniec 2 landscape'y, szybkie szkice enviro i 2 mattepaintingi.
  7. Moja przygoda z Digital Paintingiem rozpoczęła się w październiku 2014. Wspomnę iż nie usiadłem do tabletu nie mając pojęcia o tradycyjnych środkach arytystycznego wyrazu. Wcześniej 3 lata rysowałem oraz pół roku starałem się uczyć malarstwa tradycyjnego O to większość prac jakie udało mi sie do tej pory stworzyć. Pierwsza w miarę pokazywalna praca (po około 1,5 tygodnia od pierwszej rysy na tablecie): Dalej zacząłem trochę pewniej działać: Moja trzecia praca "Polowanie": "Zegarek" Następnie skontaktowałem sie z kolegą ze studiów , który ma dużo większe doświadczenie w DP. Wytknął mi wiele błędów i doradził abym skupił sie na doskonaleniu waloru i odpuscil narazie szczegóły. Stworzyłem wobec tego kilka walorowych szkiców: Kilka ilustracji do gry "The Paths of Westwood": A tu najświeższy projekt "Pewnego razu na środku Europy": A o to dzieło zamykające moje pół roku :) close up:
  8. Zapraszamy na kurs CONCEPT ART w Krakowie! Już 27 września! Cztery dni intensywnej, twórczej pracy na tabletach graficznych. Wykonamy ilustracje koncepcyjne do legendy: "O śpiących rycerzach w Tatrach" 27-30 września w Krakowie. Zapraszamy! Szczegóły w wydarzeniu: KRAKÓW: https://web.facebook.com/events/1777371675841493/ Magdalena Kusowska pokaże uczestnikom swoje metody pracy. Opowie również o swoich doświadczeniach, różnych możliwościach i technikach tworzenia ilustracji oraz poradzi jak stworzyć dobre portfolio aby osiągnąć sukces w świecie concept art! Zapraszamy! Rezerwacja miejsc: [email protected] Dowiedz się jak osiągnąć sukces w świecie CONCEPT ART! Opowie Wam o tym prowadząca zajęcia,wyjątkowo utalentowana i doświadczona koncept artystka Magdalena Kusowska, autorka projektów dla największych światowych produkcji filmowych takich jak między innymi: GWIEZDNE WOJNY "Przebudzenie Mocy", Warcraft "Początek", Królewna śnieżka i Łowca, Na skraju jutra. Do zobaczenia!Legendarny kurs CONCEPT ART w Krakowie! Jedyny taki kurs, już we wrześniu w TOTU. Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z legendą „O śpiących rycerzach w Tatrach” podczas którego, będziecie mieli okazje stworzyć wraz z naszą prowadzącą wyjątkowe projekty koncepcyjne zarówno postaci, kostiumu jak i rekwizytu oraz scenerii, w której osadzona jest legenda. Praca na tabletach graficznych. Pokażemy jak tworzyć świetne ilustracje na tablecie graficznym! Podczas kursu dowiesz się: 1. czym jest CONCEPT ART, jak zacząć, jak wygląda praca concept artysty, jak podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać umiejętności, 2. jak wygląda proces powstawania SCENOGRAFII, POSTACI, KOSTIUMÓW, REKWIZYTÓW 3. jak stworzyć wyjątkową ilustrację koncepcyjną i jak budować portfolio, Podczas zajęć wykonasz wraz z prowadzącą cztery wyjątkowe ilustracje projektowe: rekwizytu, kostiumu postaci, scenerii oraz wnętrza. Poznasz również concept artystkę Magdalenę Kusowską, która wykonuje projekty dla największych produkcji filmowych takich jak: STAR WARS, WARCRAFT, GRA O TRON, KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I ŁOWCA i innych. Każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą własnego laptopa oraz tablet graficzny. Praca w programie Adobe Photoshopn. Link do wydarzenia na fb: https://web.facebook.com/events/1777371675841493/ PROGRAM KURSU: Dzień 1 Temat: PROJEKT REKWIZYTU – miecz/zbroja Dzień 2 Temat: PROJEKT KOSTIUMU – postać i kostium Dzień 3 Temat: PROJEKT LOKALIZACJI – SCENOGRAFII – góralska wioska u podnóża Tatr Dzień 4 Temat: PROJEKT WNĘTRZA – tajemnicza jaskinia pełna skarbów pod Giewontem Każdy dzień zajęć rozpoczynamy wprowadzeniem, udostępniamy materiały oraz inspiracje, następnie przechodzimy do części praktycznej i rozpoczynamy pracę nad ilustracją. TERMINY I ZAPISY: Warsztaty będą trwały od wtorku 27 września do piątku 30 września włącznie, codziennie 4 godziny zegarowe od 17:00 do 21:00. Zajęcia odbędą się w pracowni TOTU przy ul. św. Gertrudy 4/3. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy. O miejscu na warsztatach decyduje kolejność wpłat. Koszt warsztatów – 580zł od osoby Aby zarezerwować miejsce należy przesłać do nas maila (totu.arts[]gmail.com) z krótką informacją: – Temat: CONCEPT ART. Kraków, Imię Nazwisko, – Treść: czy planujesz studia związane z grafiką, grafiką komputerową, a jeśli tak to kiedy, – czy uczysz się rysunku i pracy na tablecie graficznym, – czy masz swój tablet graficzny? a następnie opłacić warsztaty, dane do przelewu poniżej: TOTU Szkoła Rysunku m-Bank 07 1140 2004 0000 3402 7583 9329 tytułem: Imię Nazwisko, CONCEPT ART KRAKÓW To wszystko! Po wpłynięciu kwoty na konto pracowni Twoje miejsce jest zarezerwowane. ! ! ! Z A P R A S Z A M Y ! ! ! Szkoła Rysunku TOTU ul. Św. Gertrudy 4/3, tuż przy Poczcie Głównej, I Piętro 31-046 Kraków
  9. witam. przeglądałem sobie forum na tajniaka od jakiegoś czasu i pomyślałem, że fajnie było by dołączyć do takiej spoko społeczności. zakładam więc teczkę, wrzucam kilka najnowszych prac i mam nadzieję, że nie narobię sobie wstydu, bo szału to tu nie ma. z resztą co mi tam. yolo!
  10. Witajcie. Przeklejam z oryginalnego ogłoszenia, nie chce mi się tłumaczyć. Jak ktoś zainteresowany, zapraszam na sewer(at)crystalvision.pl * * * Hello, I'm Sewer Hrehorowicz, author of Lovecraft Tales game and it's current lead (and only :) artist. Together with few friends we formed CVLT - independent, informal studio and now we need you. Recently we released free demo, that you can download from http://lovecrafttales.com - and I encourage you to check it, so you will have idea what it's all about. We want to continue development, but we need more people in team for that. From perfect candidate we require: - Great portfolio (obvious), with works similar in style - Experience in games industry - Ability to adapt to current style or better, lift it to another level - Ability to work 20 hours/week - fast response time (24h or less) - keeping commitment (your word is law) Ideally, we are looking for someone who could work without salary, for profit share only - but, if we find your portfolio really great, we consider crowdfunding your salary. So, please tell your rate if you're not willing to work for profit share only. Please show your portfolio if you are interested. It is likely, that we will require simple test job (unpaid).
  11. Witam :)Jestem tu nowa , i w sumie ryzykuję wgrywając tutaj coś swojego. Piszę to dlatego, bo obserwuję od dawna to forum, i jestem naprawdę pod wrażeniem poziomu prac (nie mówiąc już o tym, że jest tutaj kilku moich guru, których z westchnieniem podziwiam i miłuję skrycie :D) Ale raz kozie śmierć, jak to się mówi :) Pokazuję Wam na początek dwie prace, nad którymi aktualnie pracuję, i jeden szkic, który może rozwinie się w coś większego, jeszcze się to okaże :) Liczę na konstruktywną krytykę dotyczącą kompozycji, anatomii i w ogóle wszystkiego wszystkiego co powinno być lepsze :DZ góry dziękuję za komentarze :>
  12. Zapraszamy do Pracowni Artystycznej Fenomenarium (Wrocław) na warsztaty Concept Artu i Ilustracji na poziomie zaawansowanym. W październiku rozpoczęliśmy serię warsztatów złożonych z 2-miesięcznych bloków tematycznych, na których doświadczeni artyści koncepcyjni i ilustratorzy dzielą się swoją wiedzą i pokazują swój sposób pracy. Dwa pierwsze bloki poprowadził Grzesiek Przybyś - rysownik koncepcyjny, ilustrator i współtwórca studia Division48, współpracujący m.in. z Techlandem, Ubisoft, CD Project RED czy Platige Image przy takich tytułach jak Witcher 3, Dying Light, Call of Juarez, Dead Island, Might and Magic X, Heroes VII. Pierwszy blok poświęcony był projektowaniu postaci i ćwiczeniom kompozycyjnym, a drugi (dobiegający właśnie końca) projektowaniu wehikułów i kreatywnemu szkicowaniu. Trzy kolejne bloki to: BLOK #3 Creature concept art (luty-marzec) Przemiana postać-zwierzę lub postać-bestia. Blok uczy tworzenia postaci kreacyjnej do wymyślonego bądź istniejącego settingu. BLOK #4 Projektowanie lokacji/obiektu do gry (kwiecień-maj)​ BLOK #5 Storyboard (czerwiec) Poprowadzi je Konrad Czernik - Lead Concept Artist w firmie Techland z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży. Tytuły zrealizowane na podstawie jego konceptów to m.in. seria Dead Island, seria Call of Juarez, Hellraid i kilka projektów realizowanych w ShortBreak Studios. Kilka lat wspomagał aranżację środowiska gry, by płynnie przejść do specjalności projektowania postaci. Obecnie zajmuje się kreowaniem wizji artystycznej gry i odpowiada za wygląd i produkcję wszystkich postaci. Prelegent największych imprez branżowych (m.in. Digital Dragons, PGA, GIC). Prowadzi szkolenia i wykłady na uczelniach wyższych (m.in. ASP we Wrocławiu, Uniwersytet Jagielloński, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Śląski, AGH w Krakowie) oraz w wielu zewnętrznych firmach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, więcej informacji znajdziecie tutaj: fenomenarium.pl/zajecia-i-kursy/kurs-ilustracji-i-concept-artu lub tutaj: www.facebook.com/fenomenarium/ Pozdrawiamy! Pracownia Artystyczna Fenomenarium
  13. Siemka dawno nic nie wrzucałem a jako, że mam dużo pozaczynanych partaninek to większe szanse na częstsze uaktualnienia ma ten wątek niż ten z pracami finalnymi. Od jakiegoś już czasu zacząłem dłubać, jak go nazwał mój ponad 2 letni syn: Pacana czyli Spartana w istnej furii więc wrzucam WIPowskie pliki. Brakuje jeszcze sporo detali i tu i ówdzie podrasowania tekstur. Generalnie chciałem sprawdzić czy pacan wpisuję się w klimat, który poeta miał na myśli ;) Oczywiście wszelkie słowa konstruktywnej krytyki mile widziane :)
  14. Cześć! [video=youtube_share;tb15bCwOrwY] Przedstawiam timelapse rysunku koncepcyjnego nowej postaci! Tym razem skupiłem się na opracowaniu nieproporcjonalnej budowy ciała, tak, aby na pierwszy rzut oka dało się bez problemu zauważyć jego dominujące atrybuty. Następnym krokiem będzie stworzenie modelu 3D, kilka clay renderów, druk 3D. Największym wyzwaniem będzie dla mnie wydrukowanie modelu w 3D, to będzie pierwsza postać, która dostąpi tego zaszczytu ;) Możecie być bliżej postępu prac na fanpage: https://youtu.be/tb15bCwOrwY Przedstawiam timelapse rysunku koncepcyjnego nowej postaci! Tym razem skupiłem się na opracowaniu nieproporcjonalnej budowy ciała, tak, aby na pierwszy rzut oka dało się bez problemu zauważyć jego dominujące atrybuty.Następnym krokiem będzie stworzenie modelu 3D, kilka clay renderów, druk 3D. Największym wyzwaniem będzie dla mnie wydrukowanie modelu w 3D, to będzie pierwsza postać, która dostąpi tego zaszczytu ;)Możecie być bliżej postępu prac na fanpage: https://www.facebook.com/adrian.przetocki.design"]https://www.facebook.com/adrian.przetocki.design Dzięki!
  15. Cześć! [video=youtube_share;tb15bCwOrwY] Przedstawiam timelapse rysunku koncepcyjnego nowej postaci! Tym razem skupiłem się na opracowaniu nieproporcjonalnej budowy ciała, tak, aby na pierwszy rzut oka dało się bez problemu zauważyć jego dominujące atrybuty. Następnym krokiem będzie stworzenie modelu 3D, kilka clay renderów, druk 3D. Możecie być bliżej postępu prac na fanpage: https://www.facebook.com/adrian.przetocki.design
  16. Witam Was, drodzy Maxowicze. Jakiś czas temu gościłem jako tako na tej stronie. Dzisiaj postanowiłem powrócić po przebytym treningu w górach. Choć nie był tak srogi jakbym chciał. Tym razem planuję ponudzić Was trochę dłużej. Na pierwszy strzał leci mój progres z ostatnich 2 lat. Jedne lepsze, drugie gorsze. Ocenę pozostawiam Wam. Krytyki jak najbardziej mile widziane. Szczególnie te nie słodzące. Lepiej dolać oliwy do ognia niż żyć w kłamstwie. hahahum Koniec spamu. Dzięki wielkie za cierpliwości! :D
  17. Siemka, siemka! Trochę rysuję, głównie semi-realizm, czasem jakieś backgroundy. Czas jednak wziąć się za siebie trochę poważniej- dlatego powstaje ten oto wątek-zasadzka. Za wszelkie uszczerbki fizyczno-psychiczne odpowiedzialności nie ponoszę :D Pozdrawiam!
  18. Witam wszystkich. Byłem zarejestrowany już od jakiegoś czasu tutaj ale ograniczałem się tylko do oglądania. Wasze prace są niesamowite, będzie mi bardzo miło uzyskać od Was jakiekolwiek uwagi i wskazówki. Dziękuję za uwagę :)
  19. HejkoSiemka Na wstępie chciałbym powitać wszystkich serdecznie i uroczyście. Od jakiegoś czasu wrzucam swoje prace na zbruscentral i pomyślałem, że jako Polak powinienem przede wszystkim zasilić szeregi rodzimego wortalu poświęconego 3D, co niniejszym czynię. Poniżej mój prywatny projekt "NEW ERA ROBOTS" Soft to głównie ZBrush, retopo niektórych elementów (maski, plexi kasku i kołnierza) to ZBrush i Maya. Render to BPR Render w ZBrush'u. Oprócz longo na tle chmur, które wyrenderowałem w mentalrayu w Maya. Wszystko skomponowane razem w photoshopie albo after effects. Elementy tła zrobiłem w illustratorze i zanimowałem we flashu skąd były wyeksportowane jako sekwencja png z alfą. Maskowanie przy przejściach z jednego wariantu robota w drugi to też flash. [video=youtube;6-mmHDppt1E]
  20. Hej, Na jakiś czas porzuciłem CG na rzecz projektowania stron internetowych. Faktem jest, że grafikę komputerową tworzyłem głównie do szuflady, ale w podejściu drugim chciałbym usłyszeć zdanie innych. Zwracam się do was o pomoc w ocenie moich grafik. Będę z każdego dnia działań nad grafiką komputerową publikować tutaj swoje grafiki. Człowiek uczy się na błędach, ale tylko wtedy kiedy jest ich świadom. Dziań #1
  21. Witam forumowiczów! Moim pomysłem jest postać Niru - niepozornej, drobnej istoty, mogącej przywoływać elektryczne ogniki, które rażą jej wrogów i przypalają futro kudłatym psotnikom. Niru najlepiej czuje się gdy pada, wtedy jej magiczne iskry zadają najwięcej obrażeń i wzbudzają największe przerażenie, ku jej ogromnej satysfakcji. Nieodłącznym towarzyszem Niru jest iskrząca łasiczka, mieszkająca w cieniu jej kaptura i skacząca na wroga, by go porazić lub porządnie ugryźć, gdy sytuacja tego wymaga. - - - Połączono posty - - - Przepisowo wrzucam, mój pierwszy szkic. :)
  22. autor: Jakub Balewicz postać: Clive Drainer - Kamienna skóra Potomek Lin Pan Chey, niezwykłego plemenia indian. Ma skóre pokrytą ochronnymi łuskami. więcej informacji znajduje sie na rysunku
  23. Dobra, startuję z teczką, bo najwyższy czas zacząć się mobilizować i nauczyć w końcu solidnej roboty. Liczę na merytoryczne lincze i budujące komentarze. Wrzucać tu będę szkice, koncepty i ćwiczebne malunki. Do większych projektów linki będę zamieszczać poniżej. Dotychczas dałam się poznać poprzez: Finished 2D: Casebook of Victor Frankenstein Finished 2D: Wiedźma opiekunka Finished 2D: Zawód: Wiedźma
  24. Witajcie, w ramach firmy Symulacje Historyczne sp. z o.o. pracujemy nad grą przeglądarkową Duma Szlachecka. Poszukujemy grafika koncepcyjnego 2D, specjalizującego się lub chcącego podjąć się pracy przy wizualizacji przyszłych jednostek w 2D. Praca zdalna na umowę o dzieło z przekazaniem praw autorskich. Celem jest stworzenie grafik 4 jednostek według dostarczonych rycin i źródeł, także dostępnych w sieci. Istotne jest, by każda z grafik maksymalnie odzwierciedlała realia historyczne, w jakich jednostki funkcjonowały. Czas zlecenia: 2-4 tygodnie. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem [email protected] - będziemy wdzięczni za załączenie portfolio lub stosowny link. W odpowiedzi wyślemy szczegółową specyfikację zlecenia z prośbą o oszacowanie kosztu i czasu pracy. Pozdrawiamy
  25. Witam, Jako że w związku z modernizacją swojej strony usunąłem cały magazyn obrazków :/ ... to zakładam nową teczkę, żeby nie śmiecić. Na początek koncept do gry fpp w klimatach obcego, który męczę już parę dobrych dni. Na overlayu dałem jakąś próbę koloru, która nie jest jeszcze zrobiona po całości. Na razie jestem z tego średnio zadowolony, szczególnie ze światła. Może jest to spowodowane tym, że nie do końca mam pomysł, jak ma się zachowywać powierzchnia, z jakiej jest materii. Miałem plan, żeby ją bardziej "wybłyszczyć", tak jak chitynowe pancerzyki owadów. Z drugiej strony taki matowy, kościany jak jest teraz, też mi się podoba. Dotychczas spędziłem nad tym około 20h na oko i znając życie, spędzę pewnie z jeszcze połowę tego jak nie więcej. Wydaje mi się, że to trochę za dużo - ale chcę go ładnie "wycacać" do portfolio. A tu inny projekt - assetsy do gry przeglądarkowej, w ilości około 200-tu. Część z nich to różne rzuty tego samego, więc tu pokazałem tylko część. Robiłem to na dwa rzuty i z drugiego nie zrobiłem jeszcze zbiorczego obrazka (co też trzeba naprawić). Czas pracy to około 20 godzin nas setką ikonek. Stylistyka ściśle określona - musiałem dopasować się do istniejącej już grafiki, tak więc z górki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności