Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'szkolenie' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 15 wyników

  1. Dzień Dobry Jestem w tym, tak zwanym, decydującym momencie mojego życia. Otóż właśnie kończę gimnazjum i muszę wybrać kolejną szkołę. Tylko, że w przyszłości chciałbym zostać grafikiem komputerowym - bo lubię i interesuje mnie to. I teraz mam problem, opłaca się iść do technikum informatycznego? Czy po tej szkole iść na studia? Ogólnie to pytanie co robić aby móc dostać wymarzoną pracę.
  2. Cześć! Poszukuję osoby, która poduczyła by mnie programu Autodesk Maya. Aktualnie pracuję zawodowo jako generalista 3d w programie Blender więc chodzi bardziej o przesiadkę na inny software. Chciałbym się na poważniej zająć animacją i dlatego chciałbym poduczyć się też Mayii. Dlatego też idealnym rozwiązaniem było by gdyby nauczyciel był również animatorem, albo przynajmniej znał w miarę narzędzia do animacji w Mayii (animation layers, constraints itp). Chodzi oczywiście o zajęcia odpłatne. Co do kwoty to czekam na propozycje, mam nadzieje że sie jakoś dogadamy co do ceny za godzinę. Preferowane miejsce to Kraków (ewentualnie okolice), może być u mnie, może być u ciebie. Jeśli sam nie jesteś w stanie udzielić mi takich korepetycji to może znasz kogoś kto ma takie umiejętności i byłby chętny. Bardzo zależy mi na waszej pomocy. mój mail to [email protected] Pozdrawiam.
  3. Cześć, Poszukuję trenera, który przeszkoli mnie kompleksowo z Blendera - od modelingu po rendering. Mam wieloletnie doświadczenie w Maxie i Cinemie, więc chodzi o pomoc w przesiadce a nie tłumaczenie podstaw 3D. Szukam osoby, która ma w portfolio profesjonalnie wykonane wizualizacje produktów z użyciem Cycles. Konieczna będzie też umiejętność przygotowania modeli z mapowaniem UV i teksturami do eksportu pod różne zastosowania (silniki on-line, bazy modeli itp.). Zakładam, że byłyby to kilka dni roboczych w firmie na terenie Warszawy. Może być u mnie ul. Jutrzenki 177 (zapewniam salkę, projektor, jeśli trzeba też komputer oraz kawę), lub gdzieś w Warszawie. Wynagrodzenie tylko na podstawie faktury VAT, nie umowa/zlecenie. Płatnikiem jest duża, wypłacalna firma (http://www.vinderen.com), możemy podpisać umowę na szkolenie. Nie interesują mnie szkolenia otwarte i wieloosobowe grupy. Kontakt: [email protected] Proszę o oferty zawierające portfolio trenera.
  4. Zapraszamy do udziału w 100% BEZPŁATNYM projekcje "CAD 3D na miarę oczekiwań!". 3DS Max, V-Ray, Mental Ray - 100h Moduł (BLOK)! Obecnie trwa REKRUTACJA do BLOKU V (ostatniego) 15.03 - 15.06.2015. Dla osób: -pracujących (obojętnie na jaką umowę na terenie wlkp.) i zamieszkujących (niekoniecznie zameldowanych) - w wieku od 25 lat W celu zapisania się do projektu prosimy o kontakt mailowy: [email protected] lub kontakt telefoniczny pod nr 61 848 47 57 lub 531 596 325 Ostatnie 13 miejsc na kurs! Liczy się kolejność zgłoszeń.
  5. Zapraszamy na nowopowstały portal MINGLER.pl (www.mingler.pl) łączący osoby z branży kreatywnej. Portal skierowany jest w dużej mierze do twórców, grafików, freelancerów, architektów, designerów, artystów, animatorów oraz osób, które na co dzień amatorsko jak i profesjonalnie zajmują się projektowaniem. Mingler.pl daje możliwość: - publikowania własnych projektów, wizualizacji czy animacji - kontaktu i wymiany opinii między użytkownikami - nawiązania współpracy z innymi osobami i firmami z branży kreatywnej - zamieszczenia ogłoszenia o pracę związane bezpośrednio z branżą kreatywną - zamieszczenia ogłoszenia o szkoleniu dedykowanego dla osób z branży kreatywnej - przeglądania i obserwowania profili użytkowników i ich portfolio - wyboru interesującego szkolenia - aplikowania na oferty pracy Rejestracja i korzystanie z portalu jest całkowicie BEZPŁATNE. Zapraszamy do rejestracji na www.mingler.pl
  6. Poszukujemy osoby do przeprowadzenia szkolenia z zakresu obsługi programu 3ds Max na poziomie zaawansowanym. Dodatkowo klient, który przyjdzie na szkolenie chce omówić rigging, teksturowanie oraz mapowanie w 3ds Max. Harmonogram szkolenia wyglądałby następująco: 18- 22 sierpnia 2014 – 6 godz. 08.00-14.00 25-26 sierpnia 2014 r. – 5 godz. 08.00-13.00 W sumie 40 godz. szkolenia. Kurs w centrum Warszawy. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Pozdrawiam, Ewelina Flis [email protected] 22 465 88 88
  7. W Czerwcu Akademia Multi Art organizuje poraz pierwszy warsztaty timelapse, które będą wkomponowane w kurs filmowania lustrzankami DSLR School. Poprowadzi je współzałożyciel firmy Dito Gear i Akademii Timelapse Patryk Kizny. Termin warsztatów: 29 - 30 czerwca 2013 r. Patryk Kizny jest szeroko rozpoznawany jako pionier i popularyzator techniki timelapse w Polsce, a także należy do czołówki adeptów tej techniki na świecie. Warsztaty dają podstawy teoretyczne i praktyczne techniki filmowania czasowego i poklatkowego przy użyciu sprzętu VDSLR, sliederów, sterowania, programatorów, także marki DitoGear w jej niekonwencjonalnych konstrukcjach. Warsztaty zajmują się wszystkimi aspektami realizacji zdjęć timelapse, począwszy od niezbędnej teorii, poprzez wyczerpujący przegląd sprzętu, aż do praktyki realizacji zdjęć. Zapraszamy do zapisów ! Zapisu można dokonać za pośrednictwem strony internetowej: http://akademiamultiart.pl/zapisy/warsztaty-timelapse/ Więcej informacji o warsztatach można znaleźć na stronie http://akademiamultiart.pl/ Akademia Multi Art Ucz się od najlepszych!
  8. Może sam nie jestem jakimś wymiataczem więc pewnie zaliczyłem kilka wpadek :), ale w wolnych chwilach nagrałem kilka krótkich lekcji (72 chyba się uzbierało) dla zupełnie początkujących w Photoshopie. Wrzuciłem je na wordpressa żeby było wygodniej oglądać. Dostępne są pod www.fotoszop.net
  9. Witam, Piszę bo może jeszcze ktoś ma ochotę dołączyć. Dofinansowane w 100% szkolenie Quest3D we Wrocławiu. Sporo godzin i rzetelne szkolenie non stop przy kompach. Grupa ruszyła ale jest jeszcze kilka niezajętych krzeseł a z nadrobieniem nie będzie problemu. Szkolenie fokusowane na wirtualne spacery. Będzie również zapoznanie się z wersją 5.0 na której bazuje wypuszczony w listopadzie program Lumion (całkowicie wykonany w Quest3D) więcej informacji na quest3d.dobry-projekt.pl a po przeczytaniu można się skontaktować bezpośrednio na [email protected] Pozdrawiam, Arek
  10. Anomalia Workshop w Warszawie i Łodzi Anomalia Workshop serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne: Warsztaty animacji 2012. W czasie spotkania David Tousek i Marek Tousek, twórcy programu Anomalia Workshop przedstawią ideę Warsztatów, ich historię, plany na przyszłość oraz warunki uczestnictwa. Wykładowcami w Anomalia Workshop są znakomici profesjonaliści związani z DISNEY/PIXAR, Animation Mentor, Aardman Animations, LucasArts, Weta Digital oraz Blue Sky. Spotkania odbędą się w Łodzi i Warszawie. 17.05.2011 r., godz. 13.00, Łódź, PWSFTviT ul. Targowa 61/63. 18.05.2011 r., godz. 17.15, Warszawa, PJWSTK ul. Koszykowa 86 Chęć uczestnictwa w prezentacji proszę zgłosić pod adres email: [email protected] Więcej informacji o tegorocznej i poprzednich edycjach Anomalia Workshop znajdą Państwo na stronie http://www.anomalia.eu Dodatkowo na stronie http://www.anomalia.eu/vote/ można głosować na program warsztatów w roku 2012. Głosowanie trwa do 31.05.2011 roku. Serdecznie zapraszamy Marcin Marczyk [email protected] Anomalia Workshop
  11. Poznański Park Technologiczny 3D zaprasza do udziału w szkoleniach w ramach projektu Realizm: Cyfrowe oświetlenie i Rendering – Edycja II. Nabór na I cykl szkoleń trwa do 05.04.2011 Szkolenie trwa 6 miesięcy i obejmuje 182h zajęć. Dla osób zatrudnionych na umowę o pracę szkolenie jest BEZPŁATNE. Dla samozatrudnionych - 169zł/miesiąc. Celem kursu jest podniesienie kwalifikacji niezbędnych przy przygotowywaniu ofertowych fotorealistycznych prezentacji, wspomaganych oprogramowaniem 3ds Max z użyciem najnowszej generacji silników renerujących Mental-ray, V-ray, I-ray oraz Quick Silver. Wszelkie dodatkowe informacje pod nr 531 596 325 oraz [email protected] oraz na http://www.inwestycjawkadry.info.pl/szkolenie-grafika_3dcyfrowe_oswietlenie_i_rendering_modelowanie,sz,156020.html
  12. Witam, Był już banner ma max3D o szkoleniu Quest3D w dolnośląskim. Nie wrzucam wiec jako wiadomość bo posypia się komentarze :) Chciałem tylko poinformować że zmieniły się zasady i mamy 100% dofinansowania. Oznacza to że szkolenie jest darmowe. Nie tylko dla zatrudnionych na etacie ale również dla freelancerów i innych posiadających własną działalność (samozatrudnionych). więcej informacji znajdziecie na http://quest3d.dobry-projekt.pl albo: http://wp.me/1lEMk Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje, że komuś się to przyda.
  13. Szkolenia z obsługi programu 3ds Max - dla początkujących i zaawansowanych. Małe grupy (max 6 osób), szkolenia w dogodnym miejscu w centrum Wrocławia. Są jeszcze wolne miejsca na szkolenia pod koniec marca i w maju. Cena z dofinansowaniem z UE to tylko 190 zł. Szkolenia organizuje firma PCC Polska - jedyny autoryzowany przedstawiciel Autodesk na Dolnym Śląsku. Więcej informacji (m.in. program szkolenia i informacje jak się zapisać) na www.pccpolska.pl. Zapraszam, bo warto :-)
  14. Jesteś zainteresowany udziałem w szkoleniu Modo401? Chcesz podszkolić swoje zdolności? Zapraszam na szkolenie trwające 21 godzin.Odbywające się przez 3 dni po 7 godzin dziennie od 9.00 do 17.00 (w tym 1 godzina przerwy) w siedzibie firmy IT Media – ul. Jagiellońska 88 Warszawa (Żerań). Cena szkolenia 2 900 zł. za osobę. Jeśli zbierzemy grupę z forum (min. 7 max 9 osób) obiecuje rabaty :) Po szkoleniu uczestnicy otrzymują Certyfikat Ukończenia Szkolenia potwierdzający jego odbycie wraz z określeniem zakresu i czasu trwania zajęć. Certyfikaty wystawiamy w języku polskim lub obcym. Forma zajęć: Zajęcia przy komputerze, większość to ćwiczenia praktyczne poprzedzone teoretycznym wstępem wykładowcy. Szkolenia prowadzone są w małych 6-8 osobowych grupach. Każdy uczestnik ma do dyspozycji samodzielne stanowisko komputerowe. Program zajęć dostępny mailowo, chcesz wiedzieć więcej? Jakieś pytania? Pisz: [email protected] Pozdrawiam Jacek.
  15. Rozpoczęła się rekrutacja na szkolenie finansowane przez Unie Europejską w ramach programu Kapitał Ludzki. Szkolenie finansowane jest z funduszy EU. Zakres: 160 godzin szkoleniowych zakończonych egzaminem sygnowanym przez Act3D - producenta technologii. Organizatorem szkolenia jest opolska firma Dobry-Projekt. Strona poświęcona szkoleniom w Quest3D: http://www.quest3d-szkolenia.pl
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności