Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'uvw mapping' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 4 wyniki

  1. Copernicus Computing Sp. z o.o. Copernicus Computing jest jednym z największych serwisów świadczących usługi renderowania przez Internet. Założony został w 2014, od tego czasu rozrósł się do ok. 40 osobowego zespołu. Zawsze szukamy możliwości zatrudnienia najlepszych ludzi, którzy angażują się w realizację misji firmy - zapewnienia najbardziej przyjaznej i prostej dla klientów usługi renderowania. Zespół składa się w większej części z Polaków, ale w komunikacji w firmie używamy języka angielskiego, więc poniższy opis zadań przedstawiamy po angielsku. 3D Modeler - praca zdalna We are looking for a 3D Modeler to join our new project. If you have worked professionally in the industry, you like many aspects of 3D, and you consider yourself a rather technical person, this position might be right for you. Responsibilities include: Creating Low and Mid poly meshes from 3d scans. Creating UVW layout for already retopologized meshes. Requirements: At least medium level of English language knowledge Solid technical knowledge of computers and Windows OS High & Low poly modeling skills Retopology skills UVW unwrapping Computer with good internet connection and quiet workplace Advantages: Substance package knowledge … and the following describes you: You like to learn new things You are resourceful with a solution-oriented mindset Challenging and dynamic work environment doesn’t scare you You have strong work ethics which allow you to manage time well and work remotely Working conditions and what we offer: Remote work Full-time job and permanent employment Full job training to prepare you for the position Flexible working hours, 8h shifts Good remuneration, depending on your experience and knowledge Casual and friendly atmosphere Performance-based bonuses Opportunities to grow If you are interested, please send the application Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Copernicus Computing sp.z o.o. z siedzibą w Toruniu, ul. Włocławska 161 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Copernicus Computing sp.z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Włocławskiej 161. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
  2. Witam Korzystam z bezpłatnego skryptu który sprawdza się świetnie co chodzi o mapowanie, jednak mam limit na trójkąty - skrypt działa do pewnej ilości tych trójkątów. Zatem zrodziło się pytanie, czy macie może jakieś alternatywne rozwiązania ? Płatne i bezpłatne ? Wiem że są flagowe produkty, jednak ich cena zniechęca. Szukam czegoś na moją kieszeń, do 200zł max - Dla Max Design 2010 / 2011. Proszę o podpowiedzi.
  3. Witam, jest to mój pierwszy post na forum, więc proszę o wyrozumiałość w przypadku błędów. Zarejestrowałem się tutaj, gdyż widzę, że posiadacie sporo informacji dotyczące 3d max'a i mam nadzieję, że będziecie wiedzieli gdzie robię błąd. Otóż postanowiłem zabrać się za stworzenie pierścienia z uniwersun Tolkiena. Wszystko poszło w miarę szybko jednak problem zaczął się gdy zacząłem nakładać textury funkcją UVW MAP. Tak jak na zewnętrznej stronie napisy się elegancko wyświetlają, tak w środku już nie. Na pierwszym zdjęciu nie widać napisów wewnątrz pierścienia. W dwóch UVW MAPach użyłem opcji nakładania textur w formie "cylindra". Z kolei jak dla wewnętrznej strony użyję nakładania textur w formie BOXa, nagle napisy się pojawiają. Moje pytanie brzmi - Co zrobić by obie textury UVW MAP były nakładane w formie "cylindra" od wewnętrznej i zewnętrznej strony pierścienia? Dodam, że dodałem Map Channel dla poszczególnych tekstur utworzonych z "BLENDa". Nie wiem gdzie leżą podwaliny problemu, dlatego też proszę Was o pomoc. Tutaj jeszcze ustawienia dla wewnętrznej textury: Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
  4. Witam,mam problem z rozłożoną texturą,między innymi po dodaniu mapy specular i glossines widać szwy na modelu mimo iż w diffuse jest wszystko ok,wie ktoś jak się pozbyś tego problemu?Z normal bump'em było to samo,ale po zmianie metody na Local xyz błąd znika. http://imageshack.us/f/826/applemmd.jpg/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności