Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'showreel' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 13 wyników

  1. Hej, chcialbym sie podzielic moim pierwszym showreel-em, zapraszam do obejrzenia. pozdr, P
  2. Przyznam że nie spotkałem się wcześniej z taką koncepcją tworzenie demoreela i jednoczesne udostępnianie wszystkich plików źródłowych oraz plików projektów z których został złożony reel. Na taki pomysł wpadł amerykański motion designer Colin Evoy Sebestyen. Całkiem ciekawy pomysł, a z całą pewnością mocno edukacyjny. Projekty to głównie Cinema 4D i After Effects. http://motionfreaks.pl/teksty/inspiracje/item/887-movecraft-reel-zupelnie-otwarty-i-do-pobrania
  3. Podsyłam demo z 2 workshop'u na iAnimate. Chciałem zaznaczyć że każda scena to inne ćwiczenie i powstała historyjka jest tylko dodatkiem.
  4. Nowy, jeszcze ciepły demoreel od Side Effects: http://vimeo.com/70560283
  5. Witajcie, przedstawiam Wam mój krótki showreel. Oprócz compositingu trochę animacji 2D również się znalazło ;) Moja rola: Compositing, motion design, "matte painting", roto, tracking. Soft: After Effects, Mocha, Photoshop, Sony Vegas. 3D by Televisor. Miłego oglądania. Pozdrawiam Adam
  6. Showreel.tv finally launched and offers all artists to create an online portfolio with HD-Showreel, Breakdowns, Galleries, CV, .... for FREE. Additionally abilities and software-knowledge can get added to the profile which will automatically be matched with jobs. So each artist will directly see which of the jobs matches best to him. Also job-alerts can get activated which inform artists directly by email when a new job got posted which fits their profile and/or contains the right keywords. New jobs also get published on Facebook, Twitter and as RSS-Feed, so nobody has to miss any jobs any more. Applying for jobs is also directly possible on showreel.tv. All the needed information is already saved in the profile anyway. So no more need to fill long and almost identical forms again and again for each company you apply. Only the cover-letter-text has to get entered and the application is done. Recruiters also have the ability to directly search for artists by them self. After they added a job, they can directly see all artists which fit the job-requirements and are currently looking for work. It is also possible for them to directly search for artists by their abilities, location, status, .... So in future artists even get considered for jobs without even applying for them. Creating a profile is very fast and easy. The most information can directly get imported from LinkedIn. Also privacy is no issue. Artists can directly define who can see their profile and which information. The page is totally FREE for artists and will also stay like that forever! Also recruiters can post jobs and look for artists totally free for the next months. When that changes they will get informed a few months in advance. So no risk for anybody! http://showreel.tv
  7. Polg

    Showreel2011

    Witam serdecznie, Wrzucam do oceny showreel ktory wlasnie zlozylem i chetnie poczytam co o tym sadzicie, co mozna poprawic itd Bede wdzieczny za kazda opinie. Pozdrawiam
  8. Witam, poskładałem w końcu pierwszego demo reela, zapraszam do oglądnięcia. Konstruktywne komentarze mile widziane. :)
  9. Jak w temacie: http://tv.newtek.com/player.php?recordID=89
  10. Przedstawiamy zbiór naszych naszych prac z zakresu wizualizacji architektonicznych. Komentarze mile widziane :) Soft: 3ds max, vray, cs4
  11. smiler

    showReel 09

    Witam. Jak w temacie. zapraszam do obejrzenia mojego skromnego reela.
  12. Witam wszystkich. Chciałbym zaprezentować mój najnowszy Viz-Showreel. 90% materiału jest zupełnie nowa od czasu mojego ostatniego reela ( KLIK ) Materiał dostępny w formacie Quicktime w 3 wielkościach: HD720p(1280x720, 71mb) SD (720x405, 33mb) Ipod (480x270, 17mb) Zapraszam do obejrzenia, wyrażenia swojej opini, krytyki. HD720p dość mocno obciąża procesor. Na starszych maszynach istnieje możliwość przycinania. Pozdrawiam serdecznie. Lis Edit: Wersja na Ipoda w zasadzie jeszcze nei działa na ipodach ale niebawem coś z tym zrobię :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności