Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'creaturedesign' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 3 wyniki

  1. Czesc jestem Ola, Od 6 miesiecy mieszkam w Polsce, tak ze przepraszam za moj polski, nie moge uzywac poskiego alfabetu na moim laptopie. Bede tutaj wzucac rozne nowe landscapes, creatures i moje postepy w 3D. Mam 37 lat. Do tej pory pracowalam jako videomaker w mediolanie i zaimowalam sie designem i rzezba. Kiedy zaczal sie covid nie mialam juz mozliwosci by pracowac jak zwykle, wiec postanowialm ze stworze sobie wlasne swiaty wirtualne by moc se wykonac wszystko to co mi sie chce w nich. Od 6 miesiecy ucze sie blendera i unreala. Zacelam od projektu ktory chyba wszyscy znacie bo jest to dom Muminkow. Zawsze mnie ta bajka surrealnie wsruszala tak ze fainie bylo ja uzywac jako pierwszy project. Zacelam od rysowania referenci a proporcje wlasnie na kazdym ujeciu w bajce byly dosyc inne, ale jakos sie udalo. Pewnie w domu nie bedzie dosyc duzo miejsca na interior design ale na to mogloby sie uzywac jakos magie! Uzywalam blendera do modelowania, Quixela do textures i Unreala do landscape. Wiecej obrazkow mi sie nie zmiesci ale dodam rendery na nastepny post. Render powinnien byc stylizowany a wyszlo jakby pomiedzy to i to. Bardzo bym chciala nauczyc sie dobrze projectowac landscapes i creatures bo pomysow mam durzo. Chcialbym zaczasc pracowac zawodowo jako grafik wiec krytyka i sugestie sa bardzo mile widziane!
  2. https://www.artstation.com/artwork/AeKrX Witam,chciałbym podzielić się z wami moją nową pracką do folio,(właściwie wszystko co do tej pory zrobiłem,trafia do folio gdyż jeszcze nie pracuje w zawodzie,i nigdy nie pracowałem:) )odskocznia od anatomi ludzkiej,scena,figurka przedstawiajaca polowanie biesa na konia,nie wiem czemu,ale jest to mój ulubiony potworek z Dzikiego Gonu,powbijane strzały to pozostałości po interwencji ludzi,którzy w ten sposób wyrażają swoja niecheć dla porywania ich zwierząt przez dzikie bestie z lasu :) nie będę również ukrywał,że praca,jak i sama stylistyka renderu dość mocno inspirowana Klickowymi modelami potworków z Wieśka 3....oczywiście sam bies oparty na zacnym koncepcie Marka Madeja,aczkolwiek potraktowałem go dość luźno,nie chciałem żeby potworek wyszedł identycznie jak wyglądał w grze,licze na jakieś konstruktywne komentarze,opinie,dopiero teraz dostrzegam w tej pracy naprawde mase błędów,które z checią bym poprawił ale cóż... pozdrawiam :) https://player.vimeo.com/video/249508324
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności