Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'actionscript' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 3 wyniki

  1. Paczka jest spakowana darmowym 7-Zipem ( http://www.7-zip.org/ ) DOWNLOAD: http://www.sendspace.pl/file/b96234b9fcd78480f856fdb Pliki PDF (czcionka 13pkt): 1) ActionScript 3 - Wprowadzenie R2.2.pdf - 91 stron 2) Opisanych przykładów 64 2) Słownik Początkującego.pdf - 4 stron 3) Bonus01 - Wprowadzenie do pracy.pdf - 6 stron Pliki video (AVI H264): 1) Dla Flash Professional - 2 (3,71) 2) Dla FlashDevelop - 4 (7,31 MB) Rozwój projektu został wstrzymany ze względu na obecne niskie zainteresowanie AS3 i małą ilość czasu. Oczywiście nie oznacza to że nic nie robiłem - mam sporo opisanych wzorców projektowych wraz z przykładami w AS3 i kiedyś też dla znajomych napisałem bardzo zwięzły wstępniak do C# jednak wymagałoby to jeszcze dopracowania żeby nadawało się do publikacji a nie za bardzo widzę w tym sens. AS3 jeszcze długo będzie przydatny, ale zainteresowanie nim spada niesamowicie szybko - szybciej niż się spodziewałem. HISTORIA: R2.2 1) Podszlifowany tekst - rozdział Atrybuty dostępu (przestrzeń nazw) 2) Napisy do filmu FlashPro_&_AS 3) Rozdział poświęcony animacji - można się dowiedzieć na jakiej zasadzie działają tweenery takie jak np. TweenLite ( http://www.greensock.com/tweenlite/ ) R2.1 1) Poprawa całej treści - poprawa drobnych błędów układu, więcej informacji, aktualizacja informacji, aktualizacja linków 2) Rozdział poświęcony wykorzystywaniu plików SWC 3) Dodano 2 pliki video poświęcone SWC R2 1) Wszystko scalono w jeden PDF 2) Poprawa całej treści - poprawa czytelności, więcej informacji, eliminacja drobnych błędów, więcej instrukcji dla osób nie znających Flasha ani trochę i chcących się uczyć bez Flasha 3) Dodano 4 pliki video
  2. Nikes

    swf - banner

    Witam Ostatnimi czasy coraz bardziej sięgam do flasha. Jak na razie używałem go do prostych reklam zapętlanych, gdzie wiedza actionscripta nie była aż tak mi potrzebna. Teraz mam w planach zrobienie nieco bardziej skomplikowanej reklamy. -> Szukam tutka, który mniej więcej nauczy mnie zrobienia niewielkiego bannera: - zawierającego główny obraz, który zmienia sie sam co kilka sekund, po obu stronach strzałki które zmieniają tematykę banneru. Czyli np widzimy zdjęcie przedstawiające owoc. Po 7 sekundach zdjęcie zmienia się przedstawiając kolejny owoc. Teraz klikam na strzałkę powodując zmianę tematyki, czyli teraz pokazują nam sie zwierzęta. Dla przykładu na głównej stronie sony po lewej na górze mamy taki bannerek o jaki mi chodzi. Wydaje mi się, że to kwestia kilku zdjęć, dwóch guzików i sam actionscript.
  3. Entertainment & Licensing Management Warszawa/New York Strona Firmowa: http://elm1.com ELM jest zlokalizowaną w Warszawie firmą zajmującą się komercyjnym wykorzystaniem animacji komputerowej. Produkujemy reklamy, filmy oraz inne media cyfrowe dla przemysłu rozrywkowego oraz agencji reklamowych. Poszukujemy osoby na stanowisko Programista Flash Forma zatrudnienia: pełny etat, umowa zlecenie, praca zdalna Wymagania: - znajomość programu Flash, ActionScript, XML - komunikatywna znajomość języka angielskiego (współpraca z zagranicznymi klientami) Obowiązki: - współpraca przy tworzeniu ciekawych projektów z zastosowaniem animacji Oferujemy: - konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania - możliwość uczestniczenia w interesujących, rozwojowych projektach w różnych technologiach i w różnych branżach - świetną atmosferę pracy CV/Portfolio prosimy przesyłać na adres email. Kontakt: ELM, Warszawa, ul. Foksal tel. 0228277796 e-mail: [email protected]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności