Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'program' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 7 wyników

  1. jak w temacie, Jaki soft do modelowania roślin typu drzewa, krzaki ozdobne, kwiaty itp soft do którego będą dostępne w necie darmowe lub płatne tutki
  2. Cześć. Do tej pory robiłam wizualizacje w revicie i sketphup+vray. Chciałabym nauczyć się jakiegoś bardziej zaawansowanego programu, by robić lepsze wizualizacje. Jednak ilość programów na rynku przyprawia mnie o lekki zawrót głowy i nie wiem co wybrać. Spotkałam się gdzieś z opiniami typu "popracuj w kilku programach i wybierz to co Ci najbardziej odpowiada". Uczyłam się troszkę 3ds maxa i wydawał mi się to program dość skomplikowany dlatego jakoś nie wyobrażam sobie przebrnąć przez kilka programów i tracić tyle czasu na ich naukę. Wydaje mi się (poprawcie mnie jeśli się mylę) że lepiej skupić się na jednym i go szlifować. Chyba że wszystkie działają na podobnej zasadzie i nauka jednego z nich sprawi że będę umiała też poruszać się w innych? Najbardziej przychylam się ku 3ds max, gdyż wydaję mi się najbardziej popularny. Proszę jednak o rady osoby bardziej doświadczone, który program wybrać na początek? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :)
  3. Witam Mam kilka pytań związanych z Backburnerem. Czy jest możliwość dodania alternatywnej ścieżki zapisu jeśli po wy renderowaniu danego obrazu program nie może znaleźć głównej ścieżki docelowej, to aby zapisał na awaryjnej ścieżce nie rozpoczynał ponownie renderu danego obrazu. Czy jest lepsza alternatywa dla Backburnera ? Proszę o szybką odpowiedz. Serdecznie Pozdrawiam
  4. Wiem iż w tym dziale istnej podobny temat jednak nie odpowiedział on na moje pytanie. Uprzedzę że to mój 1 post więc przepraszam za błędy. Moje pytanie (a raczej wskazówka) to w zeszłym roku znalazłem w internecie bardzo fajny program podobny do texturemaker. Był on bardzo drogi chyba 300$ za najtańszą licencje. Pobrałem demo program wyglądał w taki sposób że: po lewej stronie widniał panel z różnymi działami zapisanych wzorów textur wszystkie byłey renderowane progresywnie ze algorytmów dostępnych w programie. Na środku ukazany był wielki panel w którym pokazywana była textura. Po prawaj algorytmy. Na stronie programu jest darmowa biblioteka z mnóstwem textur. Większość textur posiadała również mapy wypukłości, odbić, normalne, wysokości i połysku. Pytanie to czy ktoś pamięta nazwie takowego programu? Nie mogę go znaleźć a bardzo by się przydał. - - - Połączono posty - - - Przepraszam za zawracanie dupy znalazłem ten program to ''Filter Forge''. Zostawiam temat dla przyszłych pokoleń.
  5. Witam *Nie jestem pewien, czy w dobrym miejscu zamieściłem temat więc w razie czego proszę o przeklejenie* Takie pytanie z tysiąca, które można znaleźć w googlach. Różnice między rhino i maxem. Wiem, że padną pytania do czego właściwie są mi potrzebne te programy więc od razu wyjaśniam: Uczę się modelowania w max'ie, by móc w przyszłości robić wizualizacje, lecz również wiem, że być może kiedyś przyda mi się wiedza o low poly do gier itp. Z tego co znalazłem na internecie to info, że max średnio współpracuje z CADem. Więc moje pytanie laika z grafiki 3d. Czy najlepszym rozwiązaniem jest ogarnięcie CAŁEGO wachlarzu możliwości 3d maxa czy raczej branie pod uwagę dużo prostsze programy typu rhino. Max mam dla studentów więc mogę się go uczyć bez problemów, ale nie wiem, czy nie lepiej na początek pouczyć się czegoś dużo łatwiejszego. Co do rhino słyszałem, że świetnie radzi sobie z NURBSAMI czego o maxie powiedzieć nie można.. Po tym długim zagmatwanym wstępie proszę Was o szczerą odpowiedź, który radzicie wybrać ?? Z góry dziękuję k.
  6. Dwa dni temu Act3D wypuścił uaktualnienie do Lumiona. Zmieniło się nazewnictwo i zamiast Update2 nosi nazwę Service Pack 2. Ważniejsze zmiany jednak są w środku. masa nowych efektów, dodatkowe plugin'y z bibliotekami animowanych obiektów oraz efektów post-procesowych. Jeszcze na gorąco badamy wszystkie nowości i na bieżąco wrzucamy je na tablice Lumion Polska. http://www.facebook.com/pages/Lumion-Polska/110049805725376?sk=wall edit: Trochę więcej zebranych konkretów spisaliśmy tutaj: http://forum.feel3d.pl/index.php?topic=834.new;topicseen#new
  7. Elo, Czy ktoś mogłby mi polecic jakis dobry program do animacj2d? Bawię się w animowanie na kartce, skanuje i chce to jakoś poskładać. Zależałoby mi na tym zeby była obsługa obiektów jak we flashu, ale tez z jakąś lepszą obsługą klatek i timelinu, zeby można było łatwo zaimportować pliki w dużej ilości z plików. Do tej pory jak się z czyms takim bawiłem to robiłem we flashu jakies ujęcia a potem w fusion montowałem, ale to chyba bez sensu do takich w sumie prostych rzeczy se tak komplikowac życie, jest moze cos w czym wszystko łatwo i szybko się zrobi?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności