Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'budynek' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 11 wyników

  1. Hej, tytuł dobrze tłumaczy co chciałbym uzyskać. Stworzyłem dużo boxów wygenerowanych arrayem, następnie booleanem wyciąłem je w kształt mojego obiektu który chciałbym "budować". I zaczyna się zabawa. Próbowałem Animation nodes, ale pierwsze próby były dość marne (za mało jeszcze umiem). Myślałem, też żeby odwrócić mesha z boxów do góry nogami, puścić symulację rigid bodies, a potem odtworzyć ją od tyłu. Ale tutaj wszystkie boxy spadały mi w tym samym czasie. Teraz przyszło mi do głowy że może da się je aktywować kolizją z jakimś empty? Czy ktoś robił coś podobnego i może mnie nakierować?
  2. Cześć, podjąłem się niedawno stworzenia kilku wizualizacji budynków. Uznałem że to świetna okazja żeby nauczyć się robić exteriory! Niestety idzie mi to dość marnie, nie spodziewałem się że kwestia skomponowania sceny może mnie tak pogrążyć. Chodzi o to, żeby sceny były "idylliczne" i przyciągały oko. Tak jak wspominałem to moje pierwsze podejście do tematu więc wszelkie rady i źródła do poczytania będę wchłaniał jak gąbka.Przesyłam pierwszą scenę pod krytykę:
  3. Hej! Jakiś czas temu robiłem RnD bazowane na budynku z cinematika Watch Dogs 2. Przy okazji mogłem przetrenować budowanie constraint'ów na kompleksowym obiekcie oraz dodatkowe symulacje. Houdini 16, Mantra i składka w AfterEffects. Miłego oglądania :)
  4. Witam Panów, Niedawno postanowiłem sobie poprzypominać co nieco z wizualizacji. Pomyślałem, że na dobry początek dla odświeżenia posiedzę nad jakimś exteriorem. Poniżej zamieszczam efekty mojego dłubania. Natrafiłem na pewną ścianę, bo wiem, że może jeszcze być lepiej a nawet znacznie lepiej ale nie za bardzo wiem z której strony temat ugryźć :( Chodzi oczywiście o szeroko pojętą realistyczność i "smak" efektu końcowego. Jakieś sugestie? Pomysły? Bardzo bym prosił :] Z technicznych rzeczy: korzystam z 3ds maxa 2013 64-bit i V-Raya 2.40.3
  5. szukam tutka w którym samochód w jeżdża w budtnek który potem na niego się wali kiedys znalazłem ale jakoś teraz nie moę go namierzyć
  6. Witam, Od paru tygodni (w tak zwanych wolnych chwilach) tworzymy model Palacio Güell. Jest to mniej znany budynek projektu Antonio Gaudiego. Etap modelowania jest na ukończeniu, brakuje paru drobiazgów, teraz zabawa z texturami i światłem. Postarm się wrzucać systematycznie kolejne podglądy zaawansowania prac. Konstruktywna krytyka mile widziana :-) P.s: Jeżeli przyjdzie ci do głowy kiedyś pomysł wykonania modelu któregość projektów Gaudiego, moja rada, odpuść sobie :-)
  7. Witam, zainspirowany pracami simonhc'a postanowiłem nauczyc sie wizualizacji budynków. Bardzo dużo pomogł mi Godzil który przedstawił mi podstawy potrzebne do rozpoczęcia pracy, za co bardzo dziękuję ;) Mam nadzieje że coś doradzicie, poradzicie i oczywiście skrytykujecie :) No dobra, o to mój pierwszy domek, a pod nim następny(duuuża złość.. przez wywalenie korków straciłem plik z tym domkiem i nie moge juz nad nim pracowac). Jak bedzie powstawać coś nowego też bede tu zamieszczał. (heh zauwazylem dopiero teraz przesuniecie na drzwiach)
  8. Witam. Oto scenka, nad którą siedzę już ponad trzy tygodnie. Zasadniczo to pierwszy projekt, przy którym porządnie wziąłem się za Zbrusha. I większość czasu zajęły tekstury bo modele low poly jedynie 3 dni. Na razie większość objektów ma normal, cavity i ao. Cegiełki jeszcze displacement, i okiennice specular. Brakuje jeszcze kilku mapek na niektórych obiektach, jak widać. Diffuse pewnie bd malował w body paincie. Doradźcie co jest nie tak, co zmienić itp. Dodam jeszcze, że małą inspiracją były dla mnie budynki z Assassin's Creed 2, i ogólnie Florencja. Scena będzie użyta do animacji, o której na razie nie będę pisał bo nie chcę zapeszać, dlatego wybrałem prefiks "scena 3d" a nie "architektura". Pozdrawiam. 3d - cinema 4d sculpting - zbrush poprawianie map, i malowanie większości ao - photoshop basemesh ogólna kamera zoom 1 zoom 2
  9. Witam. Tworzę dworzec, pewnie się dziwicie gdzie tu jest dworzec :). Otóż to ujęcie pokazuję tył budynku/ kasy gdzie sprzedają bilety. Budynek ten jest zabytkowy wybudowany ok. 1830 roku, mieści się w miecie o nazwie Puszczykowo (ok 13km od Poznania, często tamtędy przejeżdżam). Jak na razie model ogólny mam gotowy, na wszystkim jest materiał standard, bo ustawiam światło, które już chyba ustawiłem poprawnie :). Proszę o jakieś instrukcje co poprawić w modelach, bo chciałbym brać się za materiały...
  10. Witam... Na samym wstępie chciałbym zaznaczyć, iż znacząco odbiegam od poziomu jaki tu jest prezentowany, ale pomimo tego pragnął bym pokazać mój projekt licealny na zakończenie informatyki. Nie jest on ukończony ze względu na ograniczenia sprzętowe dlatego zamiast animacji umieściłem tylko pojedyncze wyrenderowane klatki w różnych etapach pracy... orginalnie miała to być pokazowa animacja (oprowadzenie po budynku)... jestem początkujący jeśli chodzi o program 3ds max ale pomimo tego mam nadzieję że krytyka nie będzie taka ostra... Zapraszam do oglądania i komentowania. link z filmem
  11. Witam, Przedstawiam wam wytwor mojej ostatniej pgodzinnej wieczorowej pracy, w sumie moze z 8h....moze wiecej troche!Modelik dla siebie, dla treningu! Tris - troche ponad 11K, ale tylko na 2 sciany, bo tyle mi bylo potrzebne:) sporo zeszło z racji zatilowania textury... Tex 1x 2048 + spec + normal...ale spec i normal jeszcze w fazie pracy, wiec nie czepiajcie sie za mocno ;) Modelik wrzucilem sobie do UT3 ale....z racji iz jestem raczkujący to nie potrafie tam wypalic na nim swiatla za dobrze:) C&C R welcome:) Z racji ze to w sumie chyba jeszcze WiP, to wszelkie rady ktore mi pomogą wynagrodzone zostaną punktem rep :D Render z maxa Screeny z UT....spory obrazek i tex:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności