Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'design' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Poszukujemy 3d Generalisty do pracy przy prestiżowych projektach jachtów i architektury wnętrz. Sinot Yacht Architecture and Design. sinot.com [wynagrodzenie miesięczne 7500-9500 zł w zależności od umiejętności] [umowa zlecenie lub b2b] [zdalnie] Wymagania: - wysoki poziom znajomości 3ds Max+V-ray - podstawowa znajomość pakietu Adobe (PS, Al, InDesign) - dobry język angielski Mile widziane: - wykształcenie kierunkowe (nie jest konieczne) - podstawowa znajomość AutoCad Zgłoszenia w formie CV + portfolio proszę przesyłać na adres: [email protected] Skontaktuję się tylko z wybranymi kandydatami. Pozdrawiam, Piotr
  2. Czesc jestem Ola, Od 6 miesiecy mieszkam w Polsce, tak ze przepraszam za moj polski, nie moge uzywac poskiego alfabetu na moim laptopie. Bede tutaj wzucac rozne nowe landscapes, creatures i moje postepy w 3D. Mam 37 lat. Do tej pory pracowalam jako videomaker w mediolanie i zaimowalam sie designem i rzezba. Kiedy zaczal sie covid nie mialam juz mozliwosci by pracowac jak zwykle, wiec postanowialm ze stworze sobie wlasne swiaty wirtualne by moc se wykonac wszystko to co mi sie chce w nich. Od 6 miesiecy ucze sie blendera i unreala. Zacelam od projektu ktory chyba wszyscy znacie bo jest to dom Muminkow. Zawsze mnie ta bajka surrealnie wsruszala tak ze fainie bylo ja uzywac jako pierwszy project. Zacelam od rysowania referenci a proporcje wlasnie na kazdym ujeciu w bajce byly dosyc inne, ale jakos sie udalo. Pewnie w domu nie bedzie dosyc duzo miejsca na interior design ale na to mogloby sie uzywac jakos magie! Uzywalam blendera do modelowania, Quixela do textures i Unreala do landscape. Wiecej obrazkow mi sie nie zmiesci ale dodam rendery na nastepny post. Render powinnien byc stylizowany a wyszlo jakby pomiedzy to i to. Bardzo bym chciala nauczyc sie dobrze projectowac landscapes i creatures bo pomysow mam durzo. Chcialbym zaczasc pracowac zawodowo jako grafik wiec krytyka i sugestie sa bardzo mile widziane!
  3. Witam, Mam takie pytanko jak i prośbę ponieważ, staram sie robić interiory do GTA V w blenderze lecz to wygląda następująco Importuje interior do 3ds Max'a po przez GIMS Evo i tam jest skala normalna po czym wysyłam ten interior według interfejsu ( Bbmax conector ) do Blendera i skala również jest taka sama, W czym tkwi problem ?! Problemem jest jednak wysyłka z Blendera do 3ds'a gdzie blender bądż 3Ds reskaluje mi ten interior i jest kompletnie innych wymiarów niż być powinien. Przesyłam filmik na którym widać co robię, i widać na nim ten błąd z którym potrzebuję pomocy. https://streamable.com/qosug1 Pozdrawiam
  4. Tu Voyager7. Kurs 26 koma 47. Wszystkie komory hibernacyjnie w normie. Wykrywam niezidentyfikowany sygnał pochodzący z układu alfa. Rozpoczynam zapis sygnału i uruchamiam procedurę s.o.s. Wszystkie komory przechodzą w stan wybudzenia... Dobra wrzucam jako wip bo jeszcze będę designował. (Harry się robi powoli bo uwagę mą odwraca ciągle coś)
  5. Cześć, jestem grafikiem koncepcyjnym w międzynarodowym projekcie medycznym na VR (prosoma.com). Kieruje tam wizją strony wizualnej i przychodzę z prośbą o pomoc bardziej doświadczonych osób w designie modelu postaci pod animacje. Obecnie jesteśmy na etapie tworzenia finalnej koncepcji środowiska i postaci, po 2 latach prototypowania, testów i badań. Poniżej zamieszczam rysunki 2 postaci + wstępny szkic 3D kobiety podesłany przez modelera. Będę wdzięczny za spojrzenie na koncepty okiem riggera/animatora/postaciowca, pomoc merytoryczną i sugestie dotyczące poprawności meshu. Czy istnieją jakieś błędy designerskie, które mogą wyjść przy animacji? Co wymaga szczególnej uwagi jeśli chodzi o animację twarzy i postury tych postaci? Dodam jeszcze, że postać będzie przeważnie unosić się w powietrzu (taka żeńska wersja Yody) i prowadzić pacjenta po światach w VR, terapii etc., a towarzyszyć jej będzie około 2x większy pupil (być może dojdą jeszcze inne postaci). Nasz team ciągle się powiększa więc jesteśmy zainteresowani współpracą z kompetentnymi osobami, które chciałyby pomóc przy kwestiach zw. z animacją, designem, modelami, riggami etc. Dziękuję!
  6. Cześć, Zapraszam do oglądania mojego ostatniego projektu i wizualizacji. Behance
  7. Zapraszam do oglądania nowych wizualizacji. Renderowane w Coronie w zasadzie to są rawy delikatne postpro.
  8. robiąc ten projekt wzorowałem się trochę na pracach Daniela Simon'a chciałem połączyć ramę ducati monster z czystym designem. https://www.behance.net/gallery/55051583/Ducati-monster-Custom-bike-BIG-FOOT
  9. Cześć, Nowa scenka wyrenderowana w coronie, dodatkowo zrobiliśmy sobie wypalanie cieni i złożyliśmy do tego sketchfaba :D Zapraszam do komentowania... Link do sketchfaba: WMStudio Interior Showcase 2017
  10. Stanowisko: Creative Designer Wynagrodzenie: 4.000 - 6.000 PLN netto / umowa o pracę Poznań Cześć! :) Szukamy Creative Designera, który zajmie się projektowaniem reklam, aranżacją wnętrz i kadrów. Główne zadania to tworzenie kompozycji, dobór kolorów i dodatków przy tworzeniu wizualnej kreacji produktu. Stanowisko łączy się z artystycznym nadzorem nad projektami i ścisłą współpracą z grafikami. Firma Pracownia D3 specjalizuje się w sektorze designu, architektury, wizualizacji 3D. Praca stacjonarna w biurze w Poznaniu między 8:00 - 16:00 Kontakt, link do oferty: https://bee.traffit.com/public/an/4
  11. Agencja Kreatywna GONG Strona Firmowa: http://www.gong.pl (reklama, agencja reklamowa) Poszukuję osoby na stanowisko: Montażysta / Motion Designer Forma zatrudnienia: pełny etat Obowiązki: Montaż w Premiere, Prosty compositing w AE, animacje Wymagania: znajomość narzędzi After Effects, Premiere. Mile widziana znajomość pozostałych narzędzi z rodziny Adobe (Photoshop, Audition) oraz podstaw środowiska 3D. Wszelkie dodatkowe doświadczenie np. w animacjach 3D, modelowaniu czy projektowaniu mile widziane. Możliwe kierunki rozwoju: Agencja realizuje dużo nieszablonowych projektów dla prestiżowych klientów w kraju i na świecie. Kontakt: [email protected] Dodatkowe informacje: Poszukujemy osoby do biura w Gliwicach. Zapraszamy!
  12. Witam Wszystkich!, Chciałbym przedstawić swój najnowszy projekt. Jest to adaptacja piętra domu jednorodzinnego w Knurowie na samodzielne mieszkanie. Projekt w trakcie realizacji :) soft: 3ds Max + V-Ray, Photoshop Pozdrawiam bpuch
  13. Więcej o projekcie: http://wmsdesign.pl/portfolio/siemens-future-living-award-2014/ 3dsmax + Vray + PS
  14. Poszukujemy grafika do pracy przy produkcji gier społecznościowych. Dowiedz się o nas więcej tutaj - http://picadilla.com Oczekujemy: bardzo dobrej znajomości Adobe Photoshop dobrej znajomości Adobe Illustrator podstaw animacji w Adobe Flash dobrego warsztatu rysunkowego biegłości w posługiwaniu się różnymi stylami graficznymi bogatej wyobraźni umiejętności pracy w zespole podstawowej znajomości tematyki gier społecznościowych Atutem będzie biegłość w animowaniu różnymi technikami oraz doświadczenie w branży gier i zamiłowanie do grania. Oferujemy: umowę o pracę na pełny etat w biurze we Wrocławiu pracę w młodym i luźnym, ale profesjonalnym zespole w stabilnie rozwijającej się firmie możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych możliwość współtworzenia gier, w które grają miliony użytkowników atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności dostęp do know-how i wymianę wiedzy pracę zgodną z metodyką Agile prywatną opiekę medyczną wspólne wyjścia integracyjne wspólne granie w gry Miejsce pracy: Wrocław, Rynek Mile widziane doświadczenie z grami on-line. Cenimy kreatywność i umiejętność przyswajania nowych narzędzi oraz rozwiązywania problemów. CV proszę przesyłać na adres: [email protected]
  15. Dobra, startuję z teczką, bo najwyższy czas zacząć się mobilizować i nauczyć w końcu solidnej roboty. Liczę na merytoryczne lincze i budujące komentarze. Wrzucać tu będę szkice, koncepty i ćwiczebne malunki. Do większych projektów linki będę zamieszczać poniżej. Dotychczas dałam się poznać poprzez: Finished 2D: Casebook of Victor Frankenstein Finished 2D: Wiedźma opiekunka Finished 2D: Zawód: Wiedźma
  16. Cześć, z tej strony carlosss i Bobby_digital, jako, że ostatnio połączyliśmy siły i stworzyliśmy markę visualform.pl chcielibyśmy podzielić się z Wami projektem, który mieliśmy przyjemność stworzyć na potrzeby promocji naszej firmy. Aktualnie też poszukujemy ludzi do współpracy więc lada chwila/dzień pojawi się ogłoszenie w Pracach oferowanych, później zamieszczę link w tym wątku. Keep in touch carlosss and Bobby_digital www.visualform.pl
  17. VISUALFORM poszukuje osób do tworzenia, lub współtworzenia wizualizacji architektonicznych exterior lub interior (miejsce pracy Kraków, lub zdalnie) Wymagania: 3ds max + Vray Photoshop Umiejętności exterior (lub plus umiejętności interior): Bardzo dobra umiejętność tworzenia otoczenia architektury (kompozycji, wyczucia dobrego smaku i balansu układania już stworzonych obiektów np. drzew, chodników, krzaków, mebli), przykładowo Domy z Wizją (docelowo taki poziom jeżeli chodzi o kompozycję otoczenia, nie mylić z poziomem realizmu wizualizacji) poziom obsługi 3ds max (średnio zaawansowany, lub wyżej ) Umiejętności interior (lub plus umiejętności exterior): Bardzo dobra umiejętność tworzenia designu wnętrz opartym o nowoczesne trendy (kompozycji, wyczucia dobrego smaku i balansu układania już stworzonych obiektów mebli, szafek, modułów (np.kuchni) itp. nie mylić z poziomem realizmu wizualizacji ) poziom obsługi 3ds max (średnio zaawansowany, lub wyżej ) Jeśli jesteś zainteresowana/y pracą z nami, wyślij swoje CV wraz z portfolio na adres [email protected] Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Pozdrawiamy www.visualform.pl
  18. Chciałem podzielić się z Wami tym razem wizualizacjami z przed pół roku - ale dopiero teraz mogę opublikować. Była to seria pryszniców i odpływów liniowych, jednak żeby nie "spamować", prezentację zawężyłem do pokazania kilku z nich. Cheers!
  19. Witam serdecznie. Zapraszam wszystkich na szkolenia z concept artu, ilustracji i projektowania postaci. Więcej informacji na http://potegaobrazu.pl Mamy atrakcyjne rabaty. Ilość miejsc jest ograniczona.
  20. Chciałbym Wam przedstawić mój projekt dyplomowy na temat snów oraz marzeń sennych. Animacja infograficzna z abstrakcyjnymi elementami oraz dużą ilością tekstu. Polecam obejrzeć w HD. Wszystko wykonałem samodzielnie, począwszy od pomysłu, projektowania oraz animacji. Soft: After Effects, Photoshop, Sony Vegas. Muzyka: Brian Tyler - Further. Mam nadzieję, że się spodoba. Z góry dzięki za poświęcony czas. Info: Znalazłem dużo informacji w internecie nt snów. Niektóre tłumaczyłem, wiele razy skracałem aby unikać mega dłużyzn. Nie ukrywam, że wcale nie było łatwo zrealizować ten projekt. Okej temat snu każdy troszeczkę zna jednak największym problemem była wizualizacja tego. Jak zobrazować mniej więcej to co widz czyta - nie chciałem pokazywać chmur, bujania w obłokach, suchego tekstu niczym PPT - i tak narodził się pomysł na główny motyw, którym są elementy w tle - połączone ze sobą komórki nerwowe (powiedzmy), z których składa się mózg. Jak dobrze wiemy cały proces zasypiania, snu, marzeń sennych zachodzi właśnie w naszym mózgu. Od dawna interesuje mnie ten temat, a to za sprawą własnych problemów ze snem, niekiedy lekką bezsennością albo długą pracą do nocy/rana. Jeden pomysł na dyplom niestety nie wypalił to wziąłem się za ten. Jak słusznie CzAk1 wspomniałeś - trochę jak projekt jakiegoś UI. Tak, bardzo lubie HUD, GUI, UI, hologramy etc. Jestem fanem prac Marca Colerana, GMUNK, Asha Thorpa i innych. Interfejsy kojarzą mi się z danymi, technicznym stuffem, minimalizmem, estetyką i stwierdziłem, że w tym projekcie sprawdzi się to idealnie. Dłubanie w małych rzeczach, ręczna animacja pojedynczych obiektów sprawia mi dużo frajdy. Zapuszczam muzę i lecę :p Mogę jeszcze dodać, że całość zrobiłem w 2-3 tygodnie. 99.9 % to After Effects. Raz użyłem c4d aby wyeksportować .obj i następnie import do AE. Najpierw zrobiłem design każdego ujęcia w AE i brałem się za animację. Były lekkie problemy z płynnym połączeniem ujęć, ale znalazłem w miarę prosty sposób. Irytowały mnie częste crushe...Na szczęście ctrl+s to już nawyk. Sony Vegas - tylko i wyłącznie do mixu muzyki. Ach no i zapomniałbym... Kamera w AE potrafi zdenerwować człowieka, ale Camera Rig Jerzego Drozdy pomógł. Miałem chwile zwątpienia czy zdążę zrobić wszystko na czas, ale przycisnąłem i udało się. Jeszcze wiele razy musiałem się odrywać od pracy aby załatwić wszystkie papierki do szkoły etc... Dużo pomogła tutaj muzyką, która usłyszałem zanim jeszcze zagrałem w Far Cry'a 3 ;D Nawet nie zliczę ile razy ją przesłuchałem, ale wyobraźnia działała. Pozdrawiam Adam Blumert
  21. UI / 2D / WEB / DESIGNER - Bielsko-Biała - motionVFX.com Strona Firmowa: http://www.motionvfx.com/ Informacja o polu działania firmy: Światowy lider w tworzeniu pluginów do Final Cut Pro i Apple Motion Poszukuję osoby na stanowisko: UI / 2D / WEB / DESIGNER Forma zatrudnienia: Pełny etat Obowiązki: UI Design, projektowanie interfejsów aplikacji graficznych, utrzymanie i moderowanie graficzne strony firmowej, tworzenie nowych layoutów stron www. Wymagania: - Perfekcyjna znajomość Photoshop lub Adobe Illustrator - Kreatywność - Samodzielność - Samodyscyplina - Cierpliwość - Doświadczenie - Dobre Portfolio Przykładowy poziom wymaganych umiejętności: http://www.behance.net/gallery/Absolut-San-Francisco/1974611 http://www.behance.net/gallery/Sngine-Network-UI/5745963 http://www.behance.net/gallery/Gobandit-Action-Cam-season-2012/5701085 http://www.behance.net/gallery/Swims-website/5867609 http://www.behance.net/gallery/Google-Breathe-Project/5079495 Kontakt: CV wraz z linkami do portfolio proszę przesyłać na: [email protected]
  22. Tym razem zaprezentuję projekt konkursowy na łazienkę prywatną (Bathroom Design Challenge 2011). Jednak w regulaminie nie było podpunktu o przymusowym wykorzystaniu wyposażeń z katalogu organizatora konkursu (co się okazało później błędne i dosyć ważne), więc praca została prawdopodobnie odrzucona. Jednak fizycznie nadal istnieje i chciałem przedstawić Wam jej zawartość (głównie wizualizacje, dla ciekawskich wstawię także pozostałe plansze). Mam nadzieję, że nie obrzucicie nas pomidorami za pomysł ;) Projektanci: Krzysztof Dębski Weronika Kwasiborska Marcin Gromczewski Plansza 1: Plansza 2: Plansza 3:
  23. Film „Wartość dodana. Światowe wzornictwo z Polski” prezentuje nowoczesny proces powstawania nowego produktu oraz korzyści, jakie daje przedsiębiorstwu współpraca z projektantami i stosowanie wzornictwa. Odpowiada na pytanie, co to jest wzornictwo i uzmysławia widzowi, że składają się na nie estetyka, cena, jakość i funkcjonalność, (najważniejsze dla klienta), wiedza, umiejętności i tradycja (istotne dla projektanta), a także możliwości technologiczne, cena i możliwość sprzedaży (ważne dla producenta). http://www.zsz.com.pl/Wiedza/wartosc-dodana/Strony/default.aspx Projekt Zaprojektuj Swój Zysk współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Projektu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Warsztaty i wystawy ZSZ organizuje Instytut Wzornictwa Przemysłowego.
  24. Shinra Games poszukuje game designera, do pracy na miejscu w studiu. Jesteśmy niezależnym studiem deweloperskim będącym, w trakcie realizacji swojego pierwszego, poważnego projektu. Mieścimy się w Warszawie i obecnie zatrudniamy 6 osób. Naszej obecnej produkcji nie chcemy jeszcze upubliczniać, ani tym bardziej o niej opowiadać. Możemy jedynie zdradzić, że jeśli w swojej pracy inspirujesz się produkcjami w stylu : Bastion, Zelda, Mario, czy Trine, to powinno Ci się spodobać ;). Jeśli Cię to zainteresowało i spełniasz poniższe wymagania – napisz do nas. Chętnie spotkamy się, porozmawiamy i pokażemy nad czym pracujemy. Oczekujemy : komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku lub doświadczenia w tworzeniu gier, ewentualnie ich moddowaniu. znajomości nowoczesnych trendów współczesnego rynku gier oraz umiejętności analizy i oceny gier pod względem ich mechaniki i designu. umiejętności tworzenia i przekazywania jasnej i spójnej wizji projektu. samodzielności i wysokiej motywacji do samorozwoju. Dodatkowym atutem będą : znajomość środowiska Unity 3d. zainteresowanie japońską rozrywką (anime, literatura, gry). doświadczenie w tworzeniu dokumentacji projektowej. Oferujemy : pracę przy ambitnym i oryginalnym projekcie. dobre warunki pracy, w studiu w Warszawie. stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie. przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy. elastyczne godziny pracy, core hours : 12-16. Kontakt pod adresem : [email protected] , prosimy o napisanie paru słów o sobie (można też załączyć CV) oraz o wymienienie : trzech ulubionych gatunków gier trzech ulubionych tytułów gier Prosimy także o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności