Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'góry' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 5 wyników

  1. Witam! Dawno nic nie wrzucałem, w sumie nic nowego ale przydałoby się co jakiś czas coś dodać od siebie. Projekt pomieszczenia/"kuchni" do wynajmowania na małe prywatne imprezy. Assety z Evermotion i BBB3viz, reszta modelowana własnoręcznie. Więcej: http://xaoscollective.com/ https://www.behance.net/gallery/55657683/bulthaup-b2-private-kitchen VIZ Simulation UE4 Stereo cubemap/ panorama 360 https://goo.gl/gwa73J
  2. Witam Takie 2 malutkie budyneczki zaprojektowane przez Artura Wiśniewskiego (bardzo, bardzo zdolny architekt z Poznania). Temat zrobiony na konkurs TPN, pod koniec grudnia 2015. Jak zawsze, oceniajcie, krytykujcie. Założenie było proste - mglisty poranek, kupujemy bilety, ruszamy na szlak - pokazać to na wizkach. Soft 3D Max, Photoshop, Sketchup. Modele drzew zakupione od pana 3D Mentor'a, drewno na budynkach od Arroway'a. Budynki,ludziki 2D i teren moje. Czas trwania projektu - 5 wieczorów po 5 godzin.
  3. Witajcie, dzisiaj umieszczam "górki" pracę wykonałem na iPadzie w aplikacji Procreate Filmik jak powstała praca: Pozdrawiam
  4. Elo ziomy, Bardzo pomogliście mi przy mojej poprzedniej pracy :) Znów muszę prosić o rady :) Tym razem uderzam w klimat fantasy, mam już sporo zrobione jednak jest też mnóstwo do dopracowania. Żona mówi, że zamek wygląda jak wklejony i coś jest z nim nie tak i do końca nie mam patentu jak to poprawić... Postać puki co nie ma jeszcze tekstur i ogólnie wszystko jeszcze można zmienić.. mam czas, robię to po nocach :) Dajcie znać co Wam nie leży, co mógłbym poprawić no i byłoby super jakbyście mi pomogli z tym zamkiem :) Załączam obrazki, render jest już z podstawowym postpro ( beauty+ao+ref+zdepth+spec+fotoszopowy ogień i chmurki) Technikalia: góry zrobiłem w mudboxie, zaimportowałem do maxa z normal mapą. w kanale diffusion jest mapa falloff, tylko czarny z białym bez textur chyba mój własny patent ;-) tak wyszedł śnieg. postać to jedna wielka zabawa clothem z maxa. Kostur też zrobiony w mudboxie. Klif na pierwszym planie i ostre skałki wymodelowane w maxie +displacement ( tylko na tych elementach) pis joł modele:
  5. Witam, oto mój ostatni projekt, integracja Mayi i Vue. Domek wymodelowany w Mayi, śnieg na i dookoła domku zrobiony w zBrushu, background w Vue, całość wyrenderowana w Mental Ray'u. 360 sceny:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności