Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'visualisation' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 9 wyników

  1. Witam, Poszukuje kreatywnej osoby do stałej współpracy w zakresie tworzenia wizualizacji 3D dla mojej firmy www.kraszewska.com Wizualizacje na postawie dostarczonych szkicy oraz listy sprzętów, na poziomie jak na moje stronie www. Nie szukam osoby na chwilę tylko do stałej współpracy, na zasadzie umowy B2B ( wystawiania rachunków,faktur ) Praca zdalna lub jeśli ktoś woli z biurze w Centrum Warszawy w miłej atmosferze. Wymagania: -wysoka jakość -sprawność i tworzeniu wizaulizacji wnętrz dla najbardziej wymagających klientów -chęć tworzenia wnętrz na wysokim poziomie, Zainteresowane osoby proszę o kontakt na [email protected] KK
  2. Witam. Konto na tym forum założyłem już wieki temu, jednak powoli kończę studia, jakieś doświadczenie w branży też już posiadam i chciałbym zademonstrować kilka moich prac. Jeśli kogoś interesują siatki/poszczególne mapki czy inne detale to polecam wejść na moje Artstation, tam zazwyczaj oprócz renderu wrzucam jeszcze siatkę lub odnośnik do sketchfaba. W pracach używam 3ds maxa 2017, głównie używałem mental raya, ale ostatnio zacząłem próbować zabawy z v-rayem i jestem zachwycony. W niektórych pracach wspomagam się After Effectsem. Nie ukrywam, że jestem dość zadowolony z powstałych efektów i tych prac poprawiać nie będę. Jednakże parę spraw mnie nurtuje i może byłby ktoś na tyle uprzejmy, by wspomóc mnie dobrą radą, aby kolejne zamieszczane tu prace były coraz wyższej jakości. Po pierwsze - mam wrażenie, że moje rendery nie wychodzą dość ostre. Zakładając, że nie używam żadnych DoF'owych efektów, mogę jakoś wyostrzyć swoje rendery? Może powinienem np wyrenderować scenę w 4k i zrobić downscale do rozdzielczości FHD? Jest to dobry pomysł czy niezbyt? Po drugie - dopiero stawiam pierwsze kroki w obróbce i "postprocesach" wykonanych renderów. Czy to, że zacząłem używać after effectsa to dobry plan? Może powinienem wybrać jakiś inny program? Do AE mam dostęp, gdyż w pracy zdarzało mi się zajmować JAKĄŚ TAM obróbką wideo, ale w sumie czasem to bywa uciążliwe jak się pracuje tylko na jednej klatce w programie do edycji wideo. Pozdrawiam, Wojtek.
  3. Cześć Chce zaprezentować ostatnio wykonany projekt sypialni. Jestem ciekaw bardzo waszej opinii pod względem projektowym oraz co ważniejsze samej wizualizacji (oświetlenie,ujęcia,materiały itd.) Soft: 3ds max + v-ray; Photoshop Dodam jeszcze, że oświetlenie dzienne, robiłem za pomocą 3x vray light plane + direct light + ścięty cylinder z grafiką lasu jako v-ray light. W środku na szerokość sufitu v-ray light plane oraz v-ray ies. Co o tym myślicie ?
  4. Cześć, chciałabym się podzielić z Wami pracą którą ostatnio wykonałam. IN THE FOREST max | vray | photoshop | topaz labs | magic bullet looks
  5. Swing Development (swingdev.io), a company based in San Francisco with office in Warsaw, focusing on partnering with top Venture Capitals in Silicon Valley to help their portfolio companies move forward with their products, is looking for: 3D artist We are looking for a 3D artist with a good grasp of interior design and architecture. What will you be doing? You will be helping create projects that can change industries, mainly how people design and organize their homes. You will have huge creative freedom and ability to influence the project, so you will take ownership and responsibility for what you do. You will work with your friends in Poland as well as directly with engineers from San Francisco. Learn more about our culture here: Swing Dev Culture Deck. (http://goo.gl/iOhx3w) Required: At least 1 year experience in production environment 3ds Max proficiency Experience with Vray rendering Keen eye for detail Knowledge of Photoshop texturing workflows Good UV mapping skills Excellent modeling skills Ability to solve problems with minimal guidance Good command of English Sense of humor Background in architecture and/or interior design is a big plus Included: Single desk waiting only for you in office in city center, although some remote work is OK too. American living out in Poland that you can talk to and pick up some West Coast slang (he loves to teach English). Delicious breakfast every Friday, cooked by one of us. Lots of laughs and fun with Polish, Ukrainian, Scottish and American folks. How to apply? Send your portfolio and a summary of your experience to [email protected] You will be presented with a test task.
  6. Cześć! Wstawiam moją ostatnią prackę. Max+Corona+Marvelous+Photoshop. Wiecej tu: https://www.behance.net/gallery/36281065/Old-apartment-house Pozdrawiam i czekam na komenty :)
  7. Company: Swing Development Poland http://www.swingdev.io/ We’re on the look out for talented, enthusiastic 3D Artists to join our growing team. Full time, in-house, Warsaw Must-have skills: -Proficiency in 3ds Max and Photoshop -Strong knowledge of modeling techniques -Strong understanding of texturing and UV layout principles -Solid understanding of V-ray rendering workflow and render optimization techniques -Great eye for detail -Ability to solve problems with minimal guidance -Good command of English, sense of humor Good-to-have skills: -ZBrush knowledge -Familiarity with Substance, Quixel Suite We offer: -Single desk waiting only for you in office in city center -American living out in Poland that you can talk to and pick up some West Coast slang (he loves to teach English) -Delicious breakfast every Friday, cooked by one of us -Lots of laughs and fun with Polish and American folks. How to apply? Email a summary of your experience and portfolio to [email protected]
  8. Witam wszystkich, Chciałbym się pochwalić nową wizualizacją wnętrza. W ramach powtórki z Blendera, zapomnianego przeze mnie przez kilka ostatnich lat i nauką Cycles (ciągle rozwarzam przy jakim silniku zostać), powstała wizualizacja z lotu ptaka inspirowana kilkoma podobnymi podpatrzonymi projektami. Przede wszystkim zależało mi na osiągnięciu przyjemnego w odbiorze obrazka który przyciągnąłby uwagę potencjalnego klienta oraz ułatwienie oceny mieszkania pod względem zagospodarowania przestrzeni. Dajcie znać co o tym sądzicie i co można poprawić! Użyte programy: Blender + Cycles, Photoshop :o Pozdrawiam, Bartek
  9. Oprogramowanie: Blender Silnik graficzny: Cycles (400 samples, ~3h - jedno ujęcie) Ujęcie 1/4: Ujęcie 2/4: jutro wstawię po nocnym renderingu Ujęcie 3/4: -||- Ujęcie 4/4: -||- Proszę o porady które mógłbym zastosować w przyszłych wizualizacjach...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności