Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'wizualizacja' .

Trwa przebudowanie indeksu wyszukiwania. Prezentowane wyniki mogą być niekompletne.
  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 11 wyników

  1. Witam, wykonałem dość ciekawy model domu (myślę, że może to być coś przełomowego w architekturze). Jednak średnio jestem zadowolony z efektu. Ma ktoś jakieś pomysły jak to lepiej wyrenderować? Jakiego softu użyć? Jakie ustawienia? itd. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Pozdrawiam torm
  2. STUDIO GRAFICZNE FOUR.creative // www.four.com.pl // Z POZNANIA POSZUKUJE: GRAFIKA 3D PROPONUJEMY STAŁE ZATRUDNIENIE W SIEDZIBIE FIRMY JESTEŚMY STUDIEM GRAFICZNYM, POSIADAMY STUDIO FOTOGRAFICZNO – FILMOWE, Z NASZYMI KLIENTAMI REALIZUJEMY AMBITNE PROJEKTY REKLAMOWE Z WYKORZYSTANIEM ZAAWANSOWANYCH TECHNIK GRAFICZNYCH. NASZE PROJEKTY SĄ WYNIKIEM WSPÓLNEJ PRACY GRAFIKÓW 2D, SPECJALISTÓW DTP, FOTOGRAFIKÓW ORAZ GRAFIKÓW 3D. KILKA NASZYCH PRAC Z ZAKRESU 3D MOŻNA ZOBACZYĆ https://www.behance.net/gallery/88297305/Wizualizacje-3D OBECNIE POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONEGO SPECJALISTY DLA NASZEGO ZESPOŁU W DZIALE 3D. NASZE WYMAGANIA: - ZAAWANSOWANA ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW 3DS MAX + CORONA (MODELOWANIE, WIZUALIZACJE WNĘTRZ, ANIMACJA WNĘTRZ), - BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ ADOBE PHOTOSHOP CC, - KREATYWNOŚĆ I SUMIENNOŚĆ. OFERUJEMY: - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, - PRACĘ Z DOŚWIADCZONYMI SPECJALISTAMI, - REALIZACJĘ CIEKAWYCH PROJEKTÓW REKLAMOWYCH. CV ORAZ PORTFOLIO PROSIMY PRZESŁAĆ NA ADRES [email protected]
  3. Witam, wrzucam ostatnio zrobione wizki, zapraszam do komentowania czas- 6 dni od początku do oddania
  4. Cześć, Jestem nowy na forum, razem z kumplem robimy wizualizacje, staramy się wejść jakoś na rynek. Proszę o feedback (kilka ostatnich projektów). soft: 3ds max + Vray + Photoshop Dzięki z góry! ;)
  5. Cześć, Najnowszy projekt łazienki wraz z wizualizacjami. Behance
  6. Wnętrze wykonane po godzinach w wolnym czasie. Wszystkie elementy wymodelowane i otexturowane od podstaw. Soft: 3ds max + V-Ray
  7. No cześć Wszystkim, Przedstawiam projekt nad którym pracowałem ponad dwa lata. Postanowiłem zrekonstruować Pińczowski Zespół Zamkowy, który został rozebrany przez ostatnich właścicieli pod koniec XVIII w. Projekt składa się z 21 fotorealistycznych grafik, wyrenderowanych w rozdzielczości 9450x5670. Prace zostały wydrukowane w technologii Fine Art w rozmiarze 80x48 cm i przekazane do Muzeum Regionalnego w Pińczowie. 14 czerwca odbyło się tam otwarcie stałej wystawy. Poprzez ten projekt chciałem m.in. odświeżyć pamieć o tej budowli, i sprawić, że być może teren doczeka się ciekawych planów rewitalizacyjnych i kompleksowych badań archeologicznych, które do tej pory objęły zaledwie 10% całego terenu. Projekt był moim pomysłem, który również sam sfinansowałem. Pracowałem nad nim w wolnym czasie. Otworzyłem też stronę http://www.zamekpinczow.pl, poza całą galerią, można tam znaleźć więcej informacji o projekcie, historii Zamku oraz ciekawe dodatki. Może Kogoś zaciekawi wątek map LIDAR. Zakupiłem takie mapy z Min. Geodezji i Kartografii w postaci numerycznej, po czym napisałem program który zamieniał to na model 3d w OBJ, co posłużyło mi jako model terenu oraz pomogło precyzyjniej określić położenie fundamentów i obiektów, gdyż wiele udało się z takiej mapy wyczytać. Postaram się udostępnić ten program, tylko go muszę poprawić żeby się nadawał do Ludzi. Projekt wykonałem w 3ds max i w Corona Render. Post w After Effects. Poniżej kilka z 21 obrazów oraz dodatki (reszta na stronie http://www.zamekpinczow.pl/index.php?m=2) Chętnie odpowiem na pytania. Więcej informacji: http://www.mateuszstaniszew.pl | http://www.zamekpinczow.pl ----------------------------- 1. Ujęcie 01 w 3072x1843 2. Ujęcie 08 w 3072x1843 3. Ujęcie 09 w 3072x1843 4. Ujęcie 14 w 3072x1843 5. Ujęcie 19 w 3072x1843 6. Ujęcie 05 - wycięty fragment o wielkości 2628x1818 7. Ujęcie 05 - wycięty fragment o wielkości 1406x1313 8. Ujęcie 09 - wycięty fragment o wielkości 1788x1410 9. Ujęcie 15 - wycięty fragment o wielkości 1866x1422 10. Ujęcie 20 - wycięty fragment o wielkości 1968x1488 11. Render z wygenerowanej mapy LIDAR z danych numerycznych 12. Render z wygenerowanej mapy LIDAR z danych numerycznych 13. Assety 14. Assety
  8. Zapraszam do oglądania nowych wizualizacji. Renderowane w Coronie w zasadzie to są rawy delikatne postpro.
  9. Cześć, Chcę podzielić się moimi ostatnimi wizualizacjami i prosić o Wasz feedback. Autorem projektu jest Marquard Design. Wizualizacje powstawały dość długo, z małymi przerwami. Programy to 3ds Max, V-ray i Photoshop.
  10. Witajcie mistrzowie! Jako cichy grafik 3D, który nigdy i nigdzie się nie udziela ani nie chwali... Postanowiłem wrzucić ostatnią moją pracę wykonaną w 3ds max + Corona renderer. Pracowałem nad sceną niewiele ponad pół dnia. Czas trwania renderingu około 2 godzin. Sukcesywnie wstawię tutaj inne ujęcia. Jak myślicie, będzie coś ze mnie ? :) Pozdrawiam
  11. Przedstawiam wam kilka wizualizacji projektu fabryki mebli wykonanego na studiach magisterskich, rady dotyczące jakości wizualizacji mile widziane. Oświetlenie zwykłym sunem bez hdri. Wszystkich szumów nie udało mi się wyeliminować bo komp już nie ten, a i terminy goniły. :) Jeśli kogoś zainteresuje to zapraszam tutaj: https://www.behance.net/gallery/54255583/Furniture-Factory-Poznan-Poland
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności