Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'poradnik' .

Trwa przebudowanie indeksu wyszukiwania. Prezentowane wyniki mogą być niekompletne.
  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 7 wyników

  1. Witam, Zna ktoś może dobre , najlepiej darmowe tutoriale czy poradniki do szybkiego wejścia głównie w modelowanie za pomocą Modo i Cinemy? Nie dla zupełnego beginnera tylko kogoś kto już potrafi coś tam poskładać w Maxie a chciałby dosyć sprawnie nauczyć się poruszać również w innych softach. PS: Niedługo powrzucam coś co znalazłem. A nóż widelec komuś się przyda.
  2. Witam wszystkich początkujących filmowców. Nazywam się Zbyszek, od 15 lat prowadzę firmę Zbych-Films Wideofilmowanie. Po wielu latach nauki i ciężkiej pracy nastał w końcu dzień w którym stwierdziłem, że czas podzielić sie zdobytą wiedzą. Chciałbym przybliżyć wszystkim moją pasję, której oddałem moje serce. Mam nadzieję, że dzięki mojemu videoblogowi wielu z was odda sie tej pięknej pracy i tak jak ja, nie będzie widział świata poza nią.
  3. Golden

    Kierunkowskazy.

    Potrzebuję tutoriala jak wymodelować, albo dobrze wyteksturować taką mapę kierunków. Albo po polsku jak najlepiej stworzyć takie kierunki do swojego modelu. (nie chodzi mi o sam kształt, tylko te nierówności na szkle). Wiem, że jak to ogarnę, to i z tylnymi światłami sobie poradzę :)
  4. Witam was , umieszczam tutaj mój poradnik jak uzyskać efekt Tilt Shift używając photoshopa Cs6 . [video=youtube;lDfFs-T2iQk]
  5. Cedric

    Terminy

    Witam jestem bardzo początkujący w dziedzinie modelów 3D. Mam do Was wielką prośbę - nigdzie nie umiałem znaleźć wyjaśnienia terminów ,które stosowane są w poradnik a zatem moją wielką prośbą jest żeby ktoś zrobił mini słowniczek przydatnych słówek. Chodzi mi o pojęcia typu low-poly,normal itd. Nie rozumiem tych pojęć co skutecznie mi utrudnia zrozumienie poradników. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  6. Witam od tygodnia zajmuje się blenderem i chciałbym wiedzieć jak stworzyć np.miecz i prosiłbym też o kilka poradników dla zielonych
  7. Witam, Od niedawna prowadzę bloga na temat udźwiękawiania wszelkich produkcji audiowizualnych, na który chciałbym Was zaprosić. Na blogu zamierzam poruszać tematy i pisać tutoriale na temat produkowania efektów dźwiękowych we własnym zakresie, o sprzęcie i oprogramowaniu dla sound designera, a także opisywać pracę nad projektami, które miałem przyjemność udźwiękawiać. Bezpośredni link: Sound Design Blog Cieszyłbym się, gdyby się to kiedyś komuś przydało :) Pozdrawiam, Piotrek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności