Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'video' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 15 wyników

  1. Witam, z tego co widze minelo kilka ladnych lat od czasu mojego ostatniego posta tutaj. Az sie zdziwilem ze ten portal jeszcze istnieje a od niego kiedys zaczynalem swoja przygode z 3D 🙂 Dla zainteresowanych ostantio opublikowalem video, na ktorym pokazuje kompletny proces jak zekanowac powierzchnie sciezki i jak uzywajac fotogrametrii zmienic ja we wpelni funkcjonalny material PBR. Btw. video jest po angielsku. Mam nadzieje ze ktos skorzysta 🙂 MIlego ogladania, Grzegorz Baran
  2. Eloi Andaluz Fullà na swoim kanale YouTube podsumował tegoroczny SIGGRAPH 2019, który zakończył się kilka dni temu. Jeśli macie chwilę to warto zobaczyć. Można zobaczyć jak wygląda konferencja, ale oprócz tego Eloi w dosyć przystępny i skondensowany sposób wyłapał pewne trendy panujące w tym roku na tym wydarzeniu. Sporo newsów od 3ds max, Bifrosta po Blendera. Warto wspomnieć, że konferencja SIGGRAPH 2019 miała miejsce w Los Angeles i trwała od 28 lipca do 1 sierpnia.
  3. Eloi Andaluz Fullà na swoim kanale YouTube podsumował tegoroczny SIGGRAPH 2019, który zakończył się kilka dni temu. Jeśli macie chwilę to warto zobaczyć. Można zobaczyć jak wygląda konferencja, ale oprócz tego Eloi w dosyć przystępny i skondensowany sposób wyłapał pewne trendy panujące w tym roku na tym wydarzeniu. Sporo newsów od 3ds max, Bifrosta po Blendera. Warto wspomnieć, że konferencja SIGGRAPH 2019 miała miejsce w Los Angeles i trwała od 28 lipca do 1 sierpnia. Zobacz cały article
  4. Witam wszystkich początkujących filmowców. Nazywam się Zbyszek, od 15 lat prowadzę firmę Zbych-Films Wideofilmowanie. Po wielu latach nauki i ciężkiej pracy nastał w końcu dzień w którym stwierdziłem, że czas podzielić sie zdobytą wiedzą. Chciałbym przybliżyć wszystkim moją pasję, której oddałem moje serce. Mam nadzieję, że dzięki mojemu videoblogowi wielu z was odda sie tej pięknej pracy i tak jak ja, nie będzie widział świata poza nią.
  5. Witam, Postanowiłem stworzyć tutoriale w naszym ojczystym języku, które omówią od postaw różne techniki modelowania w 3ds max oraz przedstawią proste techniki renderingu. Postaram się omówić przydatne szczegóły, tak aby początkujący mogli uniknąć częstych błędów i jak najlepiej poznać aplikację. Część 1. - Tworzenie obiektów przy użyciu modyfikatora Lathe: http://www.youtube.com/watch?v=UcnPSk91eJI Część 2. - Tworzenie modelu biurka: http://www.youtube.com/watch?v=XHa6q2Zf3xI&feature=channel&list=UL Z czasem zrobię tego więcej i być może temat zostanie przyklejony :) Postaram się robić jeden tutorial co kilka dni. PS. Przeniosłem to z działu 3d do działu videotutorials - wcześniej nie zauważyłem że jest coś takiego :)
  6. Poszukujemy utalentowanych ludzi, ktorzy zechcieliby uzyczyc swojego talentu do stworzenia filmu promujacego (w technologii 3D badz innej) grupe przetwarzania rozproszonego BOINC@POLAND. BOINC@POLAND jest jedna z najwiekszych grup internautow uzyczajacych mocy swojego komputera dla potrzeb naukowych. W tej chwili zajmujemy 8 tudziez 9 miejsce jesli chodzi o przetwarzanie rozproszone na swiecie. Ile godzin dziennie Twoj komputer stoi bezczynnie marnotrawiac energie ? Rownie dobrze moglby w tym czasie renderowac animacje badz tez, przeliczac skomplikowane naukowe zadania, czyz nie ?. Z BOINC mozesz udostepniac moc obliczeniowa swojego komputer (CPU/GPU) dla potrzeb nauki badz tez wspierac innych uzytkownikow w dlugotrwalym procesie renderingu. BOINC@POLAND poszukuje osob, ktore zechcialyby udostepniac moc swojego komputera. Niestety naklonic ludzi do charytatywnej pomocy nie jest latwo. Dzisiaj najlepszym srodkiem przekazu jest obraz. To za jego pomoca (na przyklad: krotki film animowany) mozna by naklonic spora grupe ludzi do uzyczania mocy swojego komputera do obliczania skomplikowanych rozkladow bialek w przypadku badan nad rakiem czy tez symulacji pol magnetycznych w przypadku symulacji fizycznych. Panowie i Panie, deweloperzy 3D, mistrzowie postprodukcji, przyszli rezyserowie ! Cel jest szczytny ! Zbierzmy sie w grupe i zrobmy film, ktory pozwoli grupie BOINC@POLAND zrzeszyc wieksza liczbe osob chcacych wspierac moca komputerowa badania naukowe ! Wszystkich chetnych prosze o wpisy na forum pod tym postem lub na forum BOINC@POLAND pozdro Dlugas
  7. Jak w temacie, jest taki problem polegający na tym że 3dsMAX 64bit w opcjach wyboru kodeków video ma cztery formaty - uncompressed, ffdshow video encoder,mjpeg compressor, DV video encoder. Następna sprawa jest taka że podczas renderowania przy opcji uncompressed czasami wychodzi kompletnie czarny obraz, albo np scena jest nie kompletna. Może ktoś się spotkał z podobnym problemem?
  8. Jesteśmy agencją interaktywną z Poznania - www.merixstudio.com, www.worldofmerix.com Poszukujemy kreatywnej osoby do przygotowywania materiałów Video dla nas i naszych klientów (np. audiowizualne prezentacje stron www/aplikacji). Pełna treść ogłoszenia na naszej stronie: http://www.merixstudio.pl/firma/praca/animator-motion-designer-freelancer pozdrawiam, Kamil Kaniuk
  9. Serwis motionVFX.com to strona na której możecie znaleźć gotowe, wysokiej jakości szablony wideo (konfigurowalne) dla takich programów jak Apple Motion, Adobe After Effects i od dzisiaj Maxon Cinema 4D. Mało się o nim pisze w Polsce, a myślę, że warto o nim wspomnieć. Jest to bowiem polska marka. Sam serwis od jakiegoś już czasu tworzy Szymon Masiak (osoba przez osoby dłużej pracujące w branży CG dobrze kojarzona). Więcej: www.motionvfx.com/blog,maxon_cinema4d_templates_available_now_!,536.html
  10. Tym razem będzie muzycznie. To za sprawą najnowszego teledysku grupy Gorillaz - Stylo (zarazem singla promującego nowy album, który właśnie się ukazał). Gorillaz jest dosyć ciekawą grupą, jej członkowie nigdy nie pokazują się publicznie i kreują wokół siebie nietypowy image - znani są z animowanych teledysków. W przypadku "Stylo" grupa chyba pierwszy raz odeszła od pewnej stylizacji rysunkowych postaci na rzecz 3D. Czy zastosowanie stylizacji postaci w 3D zdało sprawdziło się? Sami oceńcie oglądając teledysk: Dailymotion: Gorillaz ft. Mos Def & Bobby Womack - Stylo Warto również napisać kto jest tak naprawdę odpowiedzialny za cały teledysk. Jak w przypadku i poprzednich wideoklipów Passion Pictures. Warto zapoznać się z portfolio tej firmy.
  11. Witam, Czy w Zbrushu można eksportować turntable jako serię bitmap? Jak robione są turntable z oficjalnej strony Zbrusha? Mają świetną jakość i wyglądają właśnie tak jakby ktoś wyeksportował film klatka po klatce jako grafikę. Chciał bym zrobić coś podobnego ale w wyższej rozdzielczości... Jak zmienić (zwiększyć) rozdzielczość wyjściowego filmu? W zakładce movie znalazłem jakąś funkcję "frame size" ale opcja i suwak są nieaktywne.... Pomocy!
  12. Poszukuję animatora 3D w celu stworzenia wersji demo gry przygodowej na podstawie opowiadania Andrzeja Ziemiańskiego (powieści A.Z. wydawane są przez Fabrykę Słów). Zakres obowiązków: • Modelowanie i animowanie obiektów postaci • Tworzenie tekstur postaci • Nakładanie uv map • Tworzenie szkiców koncepcyjnych Wymagania: - znajomość 3D Max, Maya lub Blender na rozsądnym poziomie lub potencjał odpowiedni do osiągnięcia rozsądnego poziomu w sensownym okresie czasu - znajomość tworzenia realistycznych tekstur w Photoshop lub dowolnym innym programie graficznym Ze swojej strony oferuję adaptację opowiadania na scenariusz gry komputerowej wg. profesjonalnych wzorców amerykańskich, prace projektowe za pomocą narzędzi silnika Wintermute (darmowy silnik, z wykorzystaniem którego rzeszowskie studio stworzyło min. Art of Murder, bardzo dobrze sprzedającą się produkcję) oraz poważne próby zdobycia inwestorów w celu stworzenia pełnowartościowej gry. To ostatnie wymaga przede wszystkim stworzenia prototypu produktu - w naszym przypadku jest to wersja demo - oraz zespołu który to demo stworzy. Tworząc Demo na odpowiednio wysokim poziomie technicznym i merytorycznym będziemy w stanie zawalczyć o finansowanie produkcji przez prywatnych inwestorów, niekoniecznie związanych z gamedevem, lub przez polskiego wydawcę z odpowiednimi kontaktami handlowymi na rynkach zachodnich. Jeśli jesteś nastawiony na sukces w branży gamedev i w przyszłości chcesz otrzymywać godziwe wynagrodzenie za niełatwą przecież pracę, wyślij portfolio wraz z podstawowymi danymi (imię, nazwisko, wiek, nr telefonu, miejsce zamieszkania) na adres [email protected] Napisz jakie są Twoje zainteresowania, posiadane umiejętności, doświadczenie. Ważne, abyś mieszkał w okolicach Zabrza, Gliwic, Bytomia, Rudy Śląskiej , Katowic, etc. Jest to o tyle istotne, że ważny jest dla mnie kontakt osobisty, możliwość swobodnej rozmowy, wymiany poglądów itp. Kontakt zdalny nie daje takich możliwości i nie wyobrażam sobie STWORZENIA sensownej produkcji tylko dzięki pracy zdalnej. Pozdrawiam i zachęcam! Jestem pewny, że warto spróbować! Aro79 _________________ "Mężczyzna ma jedyną miłość - świat. Kobieta ma jedyny świat - miłość." - Piotr Altenberg
  13. Poszukuję dwójki grafików 2D/3D w celu stworzenia wersji demo gry przygodowej na podstawie opowiadania Andrzeja Ziemiańskiego (powieści A.Z. wydawane są przez Fabrykę Słów). Zakres obowiązków: • Modelowanie obiektów 3D • Tworzenie tekstur obiektów • Nakładanie uv map • Modelowanie geometrii terenów • Tworzenie szkiców koncepcyjnych • Tworzenie elementów interfejsu użytkownika (menu, wskaźniki, etc.) Wymagania: - znajomość 3D Max, Maya lub Blender na na wysokim poziomie lub potencjał odpowiedni do osiągnięcia wysokiego poziomu w rozsądnym okresie czasu; Co dla mnie oznacza wysoki poziom? Odwiedź galerię na stronie http://www.farawaystudios.com/uig-gallery.php?lang=en. - znajomość tworzenia realistycznych tekstur w Photoshop lub dowolnym innym programie graficznym Ze swojej strony oferuję adaptację opowiadania na scenariusz gry komputerowej wg. profesjonalnych wzorców amerykańskich, prace projektowe za pomocą narzędzi silnika Wintermute (darmowy silnik, z wykorzystaniem którego rzeszowskie studio stworzyło min. Art of Murder, bardzo dobrze sprzedającą się produkcję) oraz poważne próby zdobycia inwestorów w celu stworzenia pełnowartościowej gry. To ostatnie wymaga przede wszystkim stworzenia prototypu produktu - w naszym przypadku jest to wersja demo - oraz zespołu który to demo stworzy. Tworząc Demo na odpowiednio wysokim poziomie technicznym i merytorycznym będziemy w stanie zawalczyć o finansowanie produkcji przez prywatnych inwestorów, niekoniecznie związanych z gamedevem, lub przez polskiego wydawcę z odpowiednimi kontaktami handlowymi na rynkach zachodnich. Jeśli jesteś nastawiony na sukces w branży gamedev i w przyszłości chcesz otrzymywać godziwe wynagrodzenie za niełatwą przecież pracę, wyślij portfolio wraz z podstawowymi danymi (imię, nazwisko, wiek, nr telefonu, miejsce zamieszkania) na adres [email protected] Napisz jakie są Twoje zainteresowania, posiadane umiejętności, doświadczenie. Ważne, abyś mieszkał w okolicach Zabrza, Gliwic, Bytomia, Rudy śląskiej , Katowic, etc. Jest to o tyle istotne, że ważny jest dla mnie kontakt osobisty, możliwość swobodnej rozmowy, wymiany poglądów itp. Kontakt zdalny nie daje takich możliwości i nie wyobrażam sobie STWORZENIA sensownej produkcji tylko dzięki pracy zdalnej. Pozdrawiam i zachęcam! Jestem pewny, że warto spróbować! Aro79 _________________ "Mężczyzna ma jedyną miłość - świat. Kobieta ma jedyny świat - miłość." - Piotr Altenberg
  14. Witam! Poszukujemy do pracy w Poznaniu lub zdalnie, montażyste z umiejętnościami postprodukcyjnymi do montowania teledysków. CV plus portfolio prosimy wysyłać na adres: [email protected] Final Art New Media Agency Woźna 9c 61-777 Poznań http://www.final-art.eu
  15. Ostatnio przebudowali stronę i udostępnili trochę nowych materiałów - raczej dla początkujących - Max, Maya, Houdini, After Effects, Premiere, Photoshop (wybiera się z menu z lewej strony). 3DBuzz jak to 3DBuzz, przyjemnie się ogląda, może komuś się to przyda. link
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności