Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'fantasy' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Ok, po dekadzie lurkowania długich nieaktywności wrzucam zaczątek teczki 3d - na początek fan art - rodacy powinni rozpoznać skąd pochodzi ta struktura 😉 Zbrush / Maya / Mari / Painter / Arnold 5 gpu njoy
  2. Hej! Na forum jestem nowa, więc zacznę od małego intro o sobie. Jestem Kasia, rysuję od kiedy mogłam utrzymać ołówek w ręku. Od dłuższego czasu mega jaram się digital artem, a od jakichś dwóch lat staram się w tym kierunku rozwijać. Tak jak w rysunku tradycyjnym czuję się bardzo swobodnie i pewnie, tak w rysunku cyfrowym cały czas czuję pewien stres przy tworzeniu i wciąż jestem zagubiona :D Kiedyś, jak pewnie wiele osób z tego forum, chciałabym móc zarabiać sobie na takich rzeczach pieniążki, ale w jakiej dokładnie specjalizacji? Na razie ciężko mi powiedzieć, to cały czas jest szukanie pewnej drogi ;) Wrzucam parę pracek na pierwszy ogień. Bardzo liczę na konstruktywną krytykę, bo wiem, że bez niej ani rusz do przodu ;)
  3. Witam, mam przyjemność zaprezentować trochę prac wykonywanych do projektu "Aralon Forge and Flame". Modele to HP wyrzeźbione i pokolorowane polypaintem w Zbrushu. Całość renderowana w Zbrush. Skład zespołu: Michał Jastrzębski - rzeźba postaci Adam Kurzac - rzeźba Litch, Skeleton warrior, Death Knight, Minotaur Paweł Sadowski - pomoc przy optymalizacji LP Joanna Materek - koncepty postaci
  4. Witam! Jestem Sinusoidą :) Tworzę prace w 2D, stosunkowo od niedawna zajmuję się malarstwem cyfrowym. Kocham też sztukę tradycyjną, w wolnych chwilach nie rozstaję się ze szkicownikiem. Wkręciłem się w to w roku 2011/2012. No i jeszcze jedna sprawa, jestem tu z polecenia kolegi (pozdrawiam Tomku!), który powiedział, że na tym forum można liczyć na konstruktywną opinię. Zatem wrzucam parę prac (nowszych i starszych).
  5. Witam :)Jestem tu nowa , i w sumie ryzykuję wgrywając tutaj coś swojego. Piszę to dlatego, bo obserwuję od dawna to forum, i jestem naprawdę pod wrażeniem poziomu prac (nie mówiąc już o tym, że jest tutaj kilku moich guru, których z westchnieniem podziwiam i miłuję skrycie :D) Ale raz kozie śmierć, jak to się mówi :) Pokazuję Wam na początek dwie prace, nad którymi aktualnie pracuję, i jeden szkic, który może rozwinie się w coś większego, jeszcze się to okaże :) Liczę na konstruktywną krytykę dotyczącą kompozycji, anatomii i w ogóle wszystkiego wszystkiego co powinno być lepsze :DZ góry dziękuję za komentarze :>
  6. Jako, że jedną z dziedzin, którą się zajmuję jest matte painting, przygotowalem dosyć długi tutorial, krok po kroku opisujący tworzenie lekko stylizowanego matte od szkicu po końcowy rezultat używając jedną z moich prac, 'Jade Castle', jako przykładu. Tutorial do pobrania tutaj: http://www.ak-art.net/tutorial/Matte_painting_tutorial.pdf Jeśli coś jest niejasne, można pytać. Pozdrawiam.
  7. Witam! Moja ostatnia teczka zaginęła w mrokach dziejów tego forum, więc postanowiłem założyć kolejną. Jako że maznę coś od czasu do czasu, to postanowiłem powrzucać tutaj co nieco. Mam nadzieję na konstruktywną krytykę, rady itp (wiadomo o co chodzi) :) Zacznę od trzech nowych... I kilku starszych...
  8. Witam serdecznie. Chciałbym podzielić się z Wami moimi dotychczasowymi pracami, prosząc jednocześnie o krytykę i rady. To pierwsza z nich: Lwia królowa
  9. Od jakiegoś czasu byłam tutaj "zewnętrzną" bywalczynią, obserwując jedynie.Marzena się nazywam, Nereida z pseudonimu bo długaśne rude włosię posiadam:) Nadeszła ta chwila gdy się przełamałam i wrzucam parę swoich speedów i konceptów, ale nie chciałabym się ograniczać tylko do digital paintingu, wiec pojawią się też malarstwa. Będę wdzięczna za krytykę, rady, nakierowania. Biczujcie więc!;) Banshee Teacock Aryśtokrata Olej, mały format(ok 30x40) Potok z wyobraźni, akryl(pierwsza praca tą techniką) Philaris-bóstwo z autorskiego systemu RPG, szalona piromantka Własny koncept na sekcję kapłanek które dostępują najwyższego stopnia duchowieństwa dopiero po okaleczeniu się(rytualne blizny od ust po czym wyłupienie oczu) olej, plener w Lanckoronie [ATTACH=CONFIG]91168[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]91169[/ATTACH]
  10. "The Elements" - bardzo stara grafika leżąca przez kilka lat w szufladzie wśród wielu podobnych, teraz dopiero dokończona "po nowemu" w dwa pracowite wieczory. Generalnie jestem z efektu w miarę zadowolony zatem i tu się tym pochwalę (bo też przez kilka lat tutaj nie zaglądałem). Strasznie dawno nie robiłem żadnej grafy niekomercyjnie i stwierdzam że trzeba to jednak zmienić robiąc od czasu do czasu coś dla przyjemności ;) Soft: 3dsmax (dawno) + Modo (obecnie) + PS
  11. Witam wszystkich. Byłem zarejestrowany już od jakiegoś czasu tutaj ale ograniczałem się tylko do oglądania. Wasze prace są niesamowite, będzie mi bardzo miło uzyskać od Was jakiekolwiek uwagi i wskazówki. Dziękuję za uwagę :)
  12. Witam wszystkich, Na początku kilka moich prac, starszych i tych nowszych. Obecnie stanęłam w miejscu z moją twórczością. Mam nadzieję, że aktywność na forum (moja mobilizacja) pomoże mi ruszyć z miejsca. Z góry dziękuję za cenne uwagi i pozdrawiam wszystkich.
  13. taki sobie brzydal
  14. Cześć ! Pracowałem ostatnio nad taką rzeźbą. To mój pierwszy projekt w ZBrushu na który poświęciłem więcej... sporo więcej niż 15min. Mam nadzieję, że wam się spodoba ;). W planach retopologia, rig i animacja ruchu. Jak by kogoś ciekawiło, to całość ma 85mln poly XD link do galerii https://imgur.com/a/45OAm Zbrush + Blender (GoB)
  15. Witam wszystkich cieplutko:) Maziam ostatnio tabletem, ale nie mam pomysłów na prace. Pomyślałem: skopiuję coś Na pierwszy ogień idzie wiec pracka Morano która bardzo mi się zawsze podobała http://morano.cgsociety.org/portfolio/project-detail/607830/ Tutaj ostatnia faza szkicu: A tutaj wip: Wiem, że tło jest dalekie od ideału, ale chciałem je zrobić szybko żeby skupic się od razu na postaci. Zaznaczę jeszcze, że nie chcę robić idealnej kopii tylko obraz w tym stylu co oryginał tzn. barwy, kompozycja itp. Czekam na sensowne wskazówki co do techniki, proporcji postaci i ogólnie. Chcę żeby mój obrazek był przynajmniej w połowie tak realistyczny jak oryginał tzn. wyglądał w miarę dobrze:) Pzdr.
  16. Hej, Wrzucam kolejną pracę, dzięki wszystkim za pomoc w wipie, jestem pewien, że dzięki Waszym radom wyszło lepiej :) W tym wątku możecie zobaczyć więcej materiałów z powstawania grafiki jak i wcześniejsze wersje sceny: http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=92745 jak zwykle będę wdzięczny za komentarze, na pewno przydadzą się w przyszłości przy kolejnych pracach ( czyli w poniedziałek ;-) ) pozdrawiam
  17. Elo ziomy, Bardzo pomogliście mi przy mojej poprzedniej pracy :) Znów muszę prosić o rady :) Tym razem uderzam w klimat fantasy, mam już sporo zrobione jednak jest też mnóstwo do dopracowania. Żona mówi, że zamek wygląda jak wklejony i coś jest z nim nie tak i do końca nie mam patentu jak to poprawić... Postać puki co nie ma jeszcze tekstur i ogólnie wszystko jeszcze można zmienić.. mam czas, robię to po nocach :) Dajcie znać co Wam nie leży, co mógłbym poprawić no i byłoby super jakbyście mi pomogli z tym zamkiem :) Załączam obrazki, render jest już z podstawowym postpro ( beauty+ao+ref+zdepth+spec+fotoszopowy ogień i chmurki) Technikalia: góry zrobiłem w mudboxie, zaimportowałem do maxa z normal mapą. w kanale diffusion jest mapa falloff, tylko czarny z białym bez textur chyba mój własny patent ;-) tak wyszedł śnieg. postać to jedna wielka zabawa clothem z maxa. Kostur też zrobiony w mudboxie. Klif na pierwszym planie i ostre skałki wymodelowane w maxie +displacement ( tylko na tych elementach) pis joł modele:
  18. Hej, jestem nowy na tym forum :) Kiedyś tu założyłem konto, ale "rysować" zacząłem dopiero 3 miesiące temu. Jeśli ktoś ma chęć dokładnie prześledzić wszystkie moje prace między tym (połowa spierpnia 2011, zajęło mi to ponad pół godziny z tego co pamiętam ^^): a tym (29 i 30 listopada 2011): to zapraszam do mojego sketchbooka na conceptarcie - http://conceptart.org/forums/showthread.php?t=226414 Co rysuję? Głównie grafiki do gier, bo zajmuje się w wolnym czasie tworzeniem gier indie, większość moich prac zawiera się w klimatach fantasy, nie lubię sci-fi. Będzie pewnie też trochę "photo studies" i jakichś okazyjnych artów. Ogólnie jak widać terrible noob ze mnie jeszcze ale staram się jak mogę, żeby być coraz lepszym :)
  19. Witam Was wszystkich :) Biorąc pod uwagę to, że pierwszy raz zakładam tutaj temat, a przygodę z digital paintingiem zaczęłam dopiero w te wakacje, proszę o wyrozumiałość z Waszej strony. Byłoby świetnie, gdybyście wyrazili swoją opinię o moich pracach, bez znaczenia czy dobrą czy złą. Chciałabym się dowiedzieć co w nich jest fajnego, co powinnam poprawić, lub na co zwrócić uwagę przy tworzeniu następnych, nad czym jeszcze popracować? To wszystko :) Czekam na komentarze :)
  20. Square Enix jak zwykle zachwyca swoimi animacjami do serii Final Fantasy.
  21. Postanowilem zalozyc mala teczunie. Zdarza sie ze popelnie jakas pracke lub szkic i potrzeba mi jakiegos swieżego spojrzenia zby dokonczyc ja lub poprawic. Licze na Wasza pomoc. Na pierwszy rzut speed. ktory mial byc wstepem do pracki na CG "strange behaviour" ale sie rozmyslilem. Mimo to chcialbym ja dokonczyc. ale gdzies mi zniknela wizja calosci. ------------- musialem pousuwac stare szkice. zreszta nie byly jakies specjalnie fajne :-)
  22. Papaj wyprodukowany wczoraj dorzucam do reszty za bardzo za nim nie przepadam więc postanowiłem, że źle skończy pogrążony w PS, penem od tableta w kilka godzin PS+teblet+kilka pędzli+wieczorki+Hans Zimmer, James Newton pozdro wsiem Po więcej zapraszam na stronkę www.lulek.pl (trochę w budowie ale wszystko działa i da się oglądać)
  23. Witam! Załączam pracę niedawno skończoną, dla treningu. Mam nadzieje że się spodoba. Plan na nią był dużo bardziej ambitny, więcej wegetacji bo to ja właśnie chciałem poćwiczyć. Jednak komp nie wytrzymał. Z pomysłu który miałem wypociłem poniższe: Ma sporo błędów i niedociągnięć jeszcze, chciałem więcej detalu dołożyć jednak jak wyżej - komputer buntownik. Mam jednak nadzieję ze się podoba i będę wdzięczny za komentarze. Soft: 3DsMAX 2010 +VRay, Photoshop
  24. Twoja szansa! Poszukujemy grafików i programistów C++/GML oraz scenarzystów/fabulatorów/szkicowników do tworzenia gry komputerowej - strategii z elementami RPG! Gra jest w fazie projektowania silnika – kończymy wersję alfa 0.2. Mamy wiele grafik i pomysłów, notatek. W skrócie: gra będzie opisywała wydarzenia na Marsie i Ziemi oraz innych planetach Układu Słonecznego. Gracz otrzyma możliwość handlu, dyplomacji, walki, rozwoju technologii, tworzenia nowych broni itp. Na mapie będzie wiele postaci niezależnych z misjami. Udostępnimy generator map. Pojawi się tryb multiplayer, na początku tryb hot seat później standardowy, internetowy multi. Spodziewam się zainteresowania, ponieważ gra będzie zawierała wiele innowacji typu możliwość przekonania sekty albo cyberprzestępców, czy innych odmieńców do ataku na jakiś obszar. Moim celem jest stworzenie rozrywki dla ludzi wymagających. Gra będzie się rozgrywała w turach. Płacę za zaangażowanie i pracę. To oznacza, że ilość pieniędzy jakie otrzymasz zależy od tego jak się postarasz. Pieniądze wypłacam po zakończeniu projektu (styczeń-czerwiec 2011)! Dla bardzo niecierpliwych, ale ZDOLNYCH/UTLENTOWANYCH osób mogę wypłacić zaliczkę po stworzeniu wersji demo naszej gry. Jeśli potrzebujesz jakiegoś zabezpieczenia, możemy napisać umowę lub podam Ci mój adres (zostanie to zweryfikowane). Rozumiem, że mogłeś mieć w życiu różne doświadczenia i stąd ta nieufność. Interesują mnie osoby bystre, zmotywowane i zdeterminowane do osiągniecia kolejnych celów. Chcę mieć konkretnych ludzi, którzy wykonują moje polecenia i potrafią zaproponować ciekawe alternatywy. Pisać Gadu Gadu: 4533113 lub e-mail: [email protected]! Jeśli chcesz, możemy porozmawiać przez telefon, czy jakiś komunikator głosowy np. Ventrillo lub Team Speak. Więcej na www.rockgames.pl! Strona jest rozwijana. Po ukończeniu wersji beta pojawią się dodatkowe materiały. Pozdrawiamy, Rock Games
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności