Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'max3d' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 16 wyników

  1. Dwa dni temu na Humble Bundle pojawiła się możliwość kupienia pakietu dla grafików oraz twórców gier zainteresowanych m.in. silnikiem Unity 3D. Płacąc (w zależności od tego jakiego oprogramowania potrzebujecie) 25$ - otrzymujecie w zamian Corel Paintera, Gravit Designera, PaintShop® Pro Ultimate, Pinacle Studio, zestawy pędzli itp... Cena pakietu 25$ zawiera oprogramowanie za ok. 998$ (prawie 4000zł przy obecnym kursie) Pierwszy zestaw, który może was zainteresować to pakiet oprogramowania graficznego. Potrzebujecie Colre Paintera? Gravit Designera? Bundle z oprogramowaniem https://www.humblebundle.com/software/painter-create-with-confidence?partner=max3d Unity 2019 Bundle https://www.humblebundle.com/software/unity-2019-bundle?partner=max3d Zauważycie również, że linki zawierają informacje o partnerstwie Max3D. Zgadza się, zostaliśmy partnerem Humble Bundle, a więc kupująć poprzez ten link wspieracie również max3D.pl (dla was nie wiąże się to z żadną dodatkową opłatą, a więc kwota pakietów jest stała) Zobacz cały article
  2. Dwa dni temu na Humble Bundle pojawiła się możliwość kupienia pakietu dla grafików oraz twórców gier zainteresowanych m.in. silnikiem Unity 3D. Płacąc (w zależności od tego jakiego oprogramowania potrzebujecie) 25$ - otrzymujecie w zamian Corel Paintera, Gravit Designera, PaintShop® Pro Ultimate, Pinacle Studio, zestawy pędzli itp... Cena pakietu 25$ zawiera oprogramowanie za ok. 998$ (prawie 4000zł przy obecnym kursie) Pierwszy zestaw, który może was zainteresować to pakiet oprogramowania graficznego. Potrzebujecie Colre Paintera? Gravit Designera? Bundle z oprogramowaniem https://www.humblebundle.com/software/painter-create-with-confidence?partner=max3d Unity 2019 Bundle https://www.humblebundle.com/software/unity-2019-bundle?partner=max3d Zauważycie również, że linki zawierają informacje o partnerstwie Max3D. Zgadza się, zostaliśmy partnerem Humble Bundle, a więc kupująć poprzez ten link wspieracie również max3D.pl (dla was nie wiąże się to z żadną dodatkową opłatą, a więc kwota pakietów jest stała)
  3. adek

    Max3D 2019 - Reanimacja

    Max3D.pl towarzyszy wam już od ponad 20 lat! Tak zgadza się, serwis tak naprawdę w tym roku miał 20 urodziny. Ostatnie lata nie były najlepsze. Od dłuższego czasu zastanawiałem się co dalej, czy to koniec. Facebook zrobił swoje. Wiele osób przeniosło się właśnie tam i automatycznie z forum powoli upływało życie (warto jednak dodać, że upływało - nigdy nie wygasło). Natomiast my (ja i moderatorzy) nie mieliśmy już na to wszystko tyle czasu co kiedyś. W dalszym ciągu tak jest, Max3D.pl nie jest do końca "komercyjnym tworem". Miałem nie lada dylemat w ciągu ostatnich lat, co dalej, co z forum, co z serwisem, co z domeną. Newsy zamarły, na forum ruch nie był zbyt duży. Z zewnątrz nie wyglądalo to dobrze. Prawdę mówiąc byłem bliski pogodzenia się już z tym, że to koniec. Jakby nie było, 20 lat. Przez prawie połowę życia Max3D.pl zawsze było gdzieś obok. Czy news w tym tonie oznacza właśnie koniec? Nie! (duża w tym zasługa Marcina (Klicek) - który przekonał mnie, że jeszcze warto spróbować). Ale to nie kosmetyczna zmiana. Zmieniamy wszystko, zaczynamy jakby od nowa - zmieniamy silnik serwisu, strukturę forum. Wszystko zostało uproszczone, a w jakim kierunku pójdzie - to zależy tylko od Was, od ruchu w serwisie. Zanim całkowicie odłączymy wtyczkę tutaj, warto spróbować (inaczej chyba ciągle zadawałbym sobie to pytanie). Do Waszej dyspozycji oddajemy forum i serwis w nowej postaci, na nowym silniku. Pracuje nad tym, aby stara wersja serwisu pojawiła się pod archiwalnym adresem (poinformujemy o tym), ale w tej chwili zachęcam Wam do dyskusji i dzielenia się pracami w nowej odsłonie Max3D.pl. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii, sugestii. Potraktujcie to jako wersję beta i mam nadzieję, że w miarę upływu czasu opracujemy jeszcze lepszą formę tego co mamy dzisiaj. Jeśli ta próba się nie uda, trudno, po 20 latach wyjmiemy wtyczkę zyskując w ten sposób trochę więcej czasu. Migracja ze starego serwisu Wszystkiego konta do połowy maja 2019 roku udało się przenieść. To samo tyczy się postów i tematów z forum. Niestety nie byliśmy w stanie przenieść ostatnich dwóch tygodni z poprzedniego forum (sama migracja forum trwała 2 tygodnie). Struktura forum Uprościliśmy wszystko. Zostaliśmy tylko działy w których na starej wersji "pozostało życie". Pamiętajcie jednak, że tutaj jesteśmy elastyczni i jeśli pojawi się taka potrzeba jesteśmy gotowi na zmiany (nowe działy, kolejne uproszczenia). Newsy Te od redakcji będą się pojawiać co jakiś czas, ale aktualny silnik pozwolił nam zbudować stronę główną tak, aby wyświetlać również najciekawsze wątki dodane przez Was. Na stronie głównej będą wyróżniane wątki dodane przez Was. Tutaj naprawdę możliwości konfiguracji mamy spore. A tak to w ostatnich latach działało, Galeria To dział, który zmienił się całkowicie. Nie wrzucamy ukończonych prac do wątku - oczywiście możecie, jeśli chcecie zbierać feedback, zasady działu W.I.P nie zmieniły się. Spośród wrzuconych prac nareszcie mamy narzędzia do tego, aby wyróżniać w lepszy sposób najlepsze prace, macie oceny, możliwość śledzenia osób, których prace wam się podobają, powiadomienia... W.I.P dodatkowo został połączony (2D, 3D, GameArt). Uprościliśmy jak tylko mogliśmy działy i zostawiliśmy te w których ruch w ostatnich latach pozostał. Pytania i odpowiedzi Dział pomocy zmienił się całkowicie. Zmniejszyliśmy liczbę działów, jeśli będzie potrzeba dodamy nowe, ale najważniejsze jest to jak ten dział będzie funkcjonował. Jeśli spotkaliśmy się z serwisami typu StackOverflow - zasada teraz będzie podobna - autor pytania może na końcu oznaczyć prawidłową odpowiedź, za odpowiedzi przyznawane są punkty - będzie to duże czytelniejsze. Archiwum Większość starych wątków została przeniesiona do archiwum. Jeśli miałeś teczkę 2D/3D i chcesz, aby była ona przeniesiona do aktualnego działu W.I.P - napisz. Nie przedłużając, do zobaczenia na forum!
  4. Max3D.pl towarzyszy wam już od ponad 20 lat! Tak zgadza się, serwis tak naprawdę w tym roku miał 20 urodziny. Ostatnie lata nie były najlepsze. Od dłuższego czasu zastanawiałem się co dalej, czy to koniec. Facebook zrobił swoje. Wiele osób przeniosło się właśnie tam i automatycznie z forum powoli upływało życie (warto jednak dodać, że upływało - nigdy nie wygasło). Natomiast my (ja i moderatorzy) nie mieliśmy już na to wszystko tyle czasu co kiedyś. W dalszym ciągu tak jest, Max3D.pl nie jest do końca "komercyjnym tworem". Miałem nie lada dylemat w ciągu ostatnich lat, co dalej, co z forum, co z serwisem, co z domeną. Newsy zamarły, na forum ruch nie był zbyt duży. Z zewnątrz nie wyglądalo to dobrze. Prawdę mówiąc byłem bliski pogodzenia się już z tym, że to koniec. Jakby nie było, 20 lat. Przez prawie połowę życia Max3D.pl zawsze było gdzieś obok. Czy news w tym tonie oznacza właśnie koniec? Nie! (duża w tym zasługa Marcina (Klicek) - który przekonał mnie, że jeszcze warto spróbować). Ale to nie kosmetyczna zmiana. Zmieniamy wszystko, zaczynamy jakby od nowa - zmieniamy silnik serwisu, strukturę forum. Wszystko zostało uproszczone, a w jakim kierunku pójdzie - to zależy tylko od Was, od ruchu w serwisie. Zanim całkowicie odłączymy wtyczkę tutaj, warto spróbować (inaczej chyba ciągle zadawałbym sobie to pytanie). Do Waszej dyspozycji oddajemy forum i serwis w nowej postaci, na nowym silniku. Pracuje nad tym, aby stara wersja serwisu pojawiła się pod archiwalnym adresem (poinformujemy o tym), ale w tej chwili zachęcam Wam do dyskusji i dzielenia się pracami w nowej odsłonie Max3D.pl. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii, sugestii. Potraktujcie to jako wersję beta i mam nadzieję, że w miarę upływu czasu opracujemy jeszcze lepszą formę tego co mamy dzisiaj. Jeśli ta próba się nie uda, trudno, po 20 latach wyjmiemy wtyczkę zyskując w ten sposób trochę więcej czasu. Migracja ze starego serwisu Wszystkiego konta do połowy maja 2019 roku udało się przenieść. To samo tyczy się postów i tematów z forum. Niestety nie byliśmy w stanie przenieść ostatnich dwóch tygodni z poprzedniego forum (sama migracja forum trwała 2 tygodnie). Struktura forum Uprościliśmy wszystko. Zostaliśmy tylko działy w których na starej wersji "pozostało życie". Pamiętajcie jednak, że tutaj jesteśmy elastyczni i jeśli pojawi się taka potrzeba jesteśmy gotowi na zmiany (nowe działy, kolejne uproszczenia). Newsy Te od redakcji będą się pojawiać co jakiś czas, ale aktualny silnik pozwolił nam zbudować stronę główną tak, aby wyświetlać również najciekawsze wątki dodane przez Was. Na stronie głównej będą wyróżniane wątki dodane przez Was. Tutaj naprawdę możliwości konfiguracji mamy spore. A tak to w ostatnich latach działało, Galeria To dział, który zmienił się całkowicie. Nie wrzucamy ukończonych prac do wątku - oczywiście możecie, jeśli chcecie zbierać feedback, zasady działu W.I.P nie zmieniły się. Spośród wrzuconych prac nareszcie mamy narzędzia do tego, aby wyróżniać w lepszy sposób najlepsze prace, macie oceny, możliwość śledzenia osób, których prace wam się podobają, powiadomienia... W.I.P dodatkowo został połączony (2D, 3D, GameArt). Uprościliśmy jak tylko mogliśmy działy i zostawiliśmy te w których ruch w ostatnich latach pozostał. Pytania i odpowiedzi Dział pomocy zmienił się całkowicie. Zmniejszyliśmy liczbę działów, jeśli będzie potrzeba dodamy nowe, ale najważniejsze jest to jak ten dział będzie funkcjonował. Jeśli spotkaliśmy się z serwisami typu StackOverflow - zasada teraz będzie podobna - autor pytania może na końcu oznaczyć prawidłową odpowiedź, za odpowiedzi przyznawane są punkty - będzie to duże czytelniejsze. Archiwum Większość starych wątków została przeniesiona do archiwum. Jeśli miałeś teczkę 2D/3D i chcesz, aby była ona przeniesiona do aktualnego działu W.I.P - napisz. Nie przedłużając, do zobaczenia na forum! View full article
  5. Od dzisiaj można obsługiwać/przeglądać w forum przez mobinlny program o nazwie Tapatalk. Tapatalk jest małym programem dla telefonów komórkowych, który umożliwia przeglądanie forum na silnikach takich jak m.in. vBulletin. Dzisiaj dodałem Max3D.pl do sieci Tapatalk. Tapatalk w tej chwili dostępny jest dla telefonów z systemem Android, iPhone, Blackberry oraz Nokia. Wkrótce ma się tez ukazać wersja dla Windows Phone 7. Program w wersji darmowej umożliwia pełne przeglądanie forum. W wersji płatnej można już w pełni obsługiwać swoje konto na forum. Program w tej chwili kosztuje $2.99 więc nie jest drogi. Nie wiem czy wiele osób z tego skorzysta, ale może komuś się przyda :) Programik naprawdę wygodny. Więcej o programie: http://www.tapatalk.com/ Jeśli pobierzecie, poszukajcie po prostu "max3d.pl". Możecie dodać do ulubionych forum, pojedyncze działy, wątki. Ot taki szybki nowy ficzer.
  6. Platige Image S.A. jest wielokrotnie nagradzanym, studiem produkcyjnym i postprodukcyjnym w Polsce. Specjalizuje się w tworzeniu cinematików do gier komputerowych, animacji 3D,reklam, realizacjach cyfrowych efektów specjalnych na potrzeby spektakli teatralnych i filmów fabularnych. Studio zajmuje się również produkcją filmów animowanych i fabularnych. Obecnie poszukujemy kandydatów, zainteresowanych współpracą na stanowisku: Animator Będziesz częścią zespołu tworzącego cinematiki dla największych tytułów z branży gier. Do twoich codziennych zadań będzie należało tworzenie animacji zgodnie z wymaganiami. MIEJSCE PRACY: Warszawa/praca zdalna OFERUJEMY: Ciekawą, pełną wyzwań pracę w kreatywnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Elastyczny system pracy oraz możliwość stałej współpracy Przyjazną atmosferę w zgranym zespole Szansę na udział w projektach na skalę światową Ciekawe biuro (odrestaurowane tereny forteczne) Benefity. WYMAGANIA I OBOWIĄZKI: Znajomość 3ds Max lub Motion Builder lub Maya poparta realizacjami komercyjnymi Znajomość technik animacji Doświadczenie w pracy z pipelinem 3D z uwzględnieniem riggów, motion capture i previsu Umiejętnośc pracy pod presją czasu Umiejętność priorytetyzacji zadań MILE WIDZIANE: Doświadczenie w pracy z technologią motion capture. Wykształcenie artystyczne lub doświadczenie w branży game development, produkcji filmowej lub agencji postprodukcyjnej Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Prześlij swoją aplikację zawierającą: CV portfolio lub showreel Oczekiwania finansowe z uwzględnieniem stawki dziennej na adres [email protected]. W tytule maila wpisz: „Animator_ANI_PL_10_2016” Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
  7. Witam wszystkich, Chciałbym prosić o radę. Korzystam z 3ds max 2015 i vray 3 (już nie pamiętam który dokładnie bo co chwile jest up:)). Nie renderuje na RT, używam i7 4790K po OC. Aktualnie mam Zotac GTX 560 2gb i jeśli chodzi o wydajność w viewporcie nawet daje radę (choć mogłoby być lepiej czasem), ale denerwuje mnie grzanie się tej karty i już kilka razy czyszczony/smarowany wentylator który strasznie hałasuje - zastanawiałem się nawet czy nie przeszczepić stock'owego chłodzenia z i7 które mi leży - ktoś tego próbował? Koniec końców postanowiłem kupić coś nowego do 1000zł. ważne dla mnie wydajność nie gorsza niż obecny gtx i cisza spokój. Polecicie coś? w tytule moje opcje choć nie wiem czy warto (raczej na tych grafikach nie bedzie mi się lepiej renderować niż na procku ??- używam wielu pluginów - architektura) Dodatkowo korzystam z Photoshopa, AutoCada troche aftereffects
  8. Witam, jest to moja pierwsza praca, w której zastosowałem normal mape, i użyłem mudboxa do otexturowania. Wiem że textura jest troche za ostra, i moze za dużo noise, następna będzie lepsza bo wiem co zle zrobiłem:) Model high poly w zbrush, retopologia w 3dsmaxie(nareszcie się nauczyłem), texturowanie w mudbox. Licze na wskazanie czy ide dobrą drogą, i jakie błędy popełniam :) model ok. 1000 poligonów, chociaż mogłem jeszcze zaoszczędzić, poniewajest tam wiele błędów. image ru
  9. szukam kopleksowego tutka - moży byc płatny - do material editora do maxa 2010 lub nowszy oraz maya 2012 lub nowszy. Gdzie będzie wszystko ładnie wytłumaczone co do czego jest i jaki to daje efekt. do mental reya i do vrayowych materiałów /textur
  10. Witam, od ok. 2 tyg. bawię się w bazgranie. Pierwszy tydzień w Mudboxie :) drugi w ZB. Niema co się chyba rozpisywać tylko od razu przejść do konkretu ;) Komentarze mile widziane :) Pozdrawiam Piotr
  11. Zachęcamy do zapoznania się z najlepszymi pracami sierpnia 2012 zamieszczonymi w naszym serwisie. Poniżej zamieszczamy podsumowanie najciekawszych prac 3D/2D zamieszczonych w sierpniu 2012. Zobacz zestawienie: http://www.max3d.pl/news.php?id=2555
  12. Przepraszamy za dzisiejsze przerwy w działaniu serwisu. Było to związane z pracami związanymi z aktualizacją silnika forum. Zmian było sporo i niestety różnice pomiędzy wersjami były bardzo duże. W pewnym sensie to wstrzymywało nas od większej rozbudowy i przygotowania do tej aktualizacji trwały od dawna. Jeśli chodzi o nowe funkcje - jest wiele usprawnień, a wiele z nich pojawi się wkrótce. Prosimy o wyrozumiałość bo zdajemy sobie sprawę, że mogliśmy coś przeoczyć, mogą pojawić się gdzieś błędy, braki w grafikach, tłumaczeniach - mam nadzieję, że większość z nich uda nam się razem z Wami wyłapać i poprawić.
  13. Lukanus Khatake Slowiak Marvin Gryzon
  14. Chcielibyśmy Was zachęcić do reklamowania się na łamach Max3d.pl. Akualnie dostępna oferta reklamowa zamieszczona została w dziale REKLAMA: http://max3d.pl/page.php?id=9 Przy tej okazji chcielibyśmy również wspomnieć, iż od 17 maja testujemy reklamę w systemie Adtaily (http://adtaily.com/) Reklamy w tym systemie wyświetlane są w newsach i Twoich wiadomościach. W tej chwili jest możliwość zareklamowania się w tym miejscu po promocyjnej cenie. Koszt wyświetlania takiej reklamy na dzień dzisiejszy wynosi 10 PLN za dzień emisji reklamy. Reklama Adtaily to reklama graficzna o rozmiarach 125x125 pikseli. Jej dodanie jest banalnie proste. Wystarczy wejść do newsa i kliknąć na linku: Zareklamuj się w tym miejscu (baner 125x125). Dodanie reklamy zajmie Ci tylko minutkę. Maksymalny okres na jaki w tej chwili można wykupić kampanię to okres 7 dni. Reklamy są moderowane. Reklamy wyświetlane są w 4 slotach. Jeśli wszystkie sloty są w danej chwili zajęte należy odczekać, aż przynajmniej jedno miejsce się zwolni.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności