Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'wizualizacje' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. 22 września w Gdańsku odbędzie się event o nazwie 3D TRIBE 3D TRIBE to wydarzenie networkingowe, które gromadzi profesjonalistów z branży Arch-Viz oraz grafiki 3D. Dzięki różnorodności tematów i punktów widzenia każdy uczestnik może zdobyć cenną wiedzę oraz nowe doświadczenia. Najbliższa edycja eventu zapowiada się naprawdę ciekawie. Od organizatora: Jesteśmy platformą integrującą różnorodne środowiska kreatywne, nieformalnie tworzącą nową sieć komunikacyjną. Wspieramy jednostki oraz firmy, przyczyniając się do ich rozwoju i ekspansji. Nasza konferencja stanowi doskonałą okazję do dzielenia się wiedzą, nawiązywania relacji oraz inspirujących dyskusji. Nasza misja to stworzenie otwartej przestrzeni dla rozwoju branży 3D w Polsce. Wszystkie działania w ramach 3D TRIBE mają charakter non-profit. Naszym celem jest stabilizacja i umocnienie zawodów kreatywnych w kraju. Podczas poprzednich edycji, gościliśmy specjalistów z zakresu sztucznej inteligencji, architektów, grafików 3D oraz twórców oprogramowania. To luźne i nieformalne spotkanie ma na celu połączenie różnych branż kreatywnych związanych z grafiką 3D oraz klientami. Więcej informacji: https://archvizartist.com/live-events/ Strona wydarzenia: https://archvizartist.com/live-events/
  2. 22 września w Gdańsku odbędzie się event o nazwie 3D TRIBE 3D TRIBE to wydarzenie networkingowe, które gromadzi profesjonalistów z branży Arch-Viz oraz grafiki 3D. Dzięki różnorodności tematów i punktów widzenia każdy uczestnik może zdobyć cenną wiedzę oraz nowe doświadczenia. Najbliższa edycja eventu zapowiada się naprawdę ciekawie. Od organizatora: Jesteśmy platformą integrującą różnorodne środowiska kreatywne, nieformalnie tworzącą nową sieć komunikacyjną. Wspieramy jednostki oraz firmy, przyczyniając się do ich rozwoju i ekspansji. Nasza konferencja stanowi doskonałą okazję do dzielenia się wiedzą, nawiązywania relacji oraz inspirujących dyskusji. Nasza misja to stworzenie otwartej przestrzeni dla rozwoju branży 3D w Polsce. Wszystkie działania w ramach 3D TRIBE mają charakter non-profit. Naszym celem jest stabilizacja i umocnienie zawodów kreatywnych w kraju. Podczas poprzednich edycji, gościliśmy specjalistów z zakresu sztucznej inteligencji, architektów, grafików 3D oraz twórców oprogramowania. To luźne i nieformalne spotkanie ma na celu połączenie różnych branż kreatywnych związanych z grafiką 3D oraz klientami. Więcej informacji: https://archvizartist.com/live-events/ Strona wydarzenia: https://archvizartist.com/live-events/ Zobacz cały news
  3. STUDIO GRAFICZNE FOUR.creative // www.four.com.pl // Z POZNANIA POSZUKUJE: GRAFIKA 3D PROPONUJEMY STAŁE ZATRUDNIENIE W SIEDZIBIE FIRMY JESTEŚMY STUDIEM GRAFICZNYM, POSIADAMY STUDIO FOTOGRAFICZNO – FILMOWE, Z NASZYMI KLIENTAMI REALIZUJEMY AMBITNE PROJEKTY REKLAMOWE Z WYKORZYSTANIEM ZAAWANSOWANYCH TECHNIK GRAFICZNYCH. NASZE PROJEKTY SĄ WYNIKIEM WSPÓLNEJ PRACY GRAFIKÓW 2D, SPECJALISTÓW DTP, FOTOGRAFIKÓW ORAZ GRAFIKÓW 3D. KILKA NASZYCH PRAC Z ZAKRESU 3D MOŻNA ZOBACZYĆ https://www.behance.net/gallery/88297305/Wizualizacje-3D OBECNIE POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONEGO SPECJALISTY DLA NASZEGO ZESPOŁU W DZIALE 3D. NASZE WYMAGANIA: - ZAAWANSOWANA ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW 3DS MAX + CORONA (MODELOWANIE, WIZUALIZACJE WNĘTRZ, ANIMACJA WNĘTRZ), - BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ ADOBE PHOTOSHOP CC, - KREATYWNOŚĆ I SUMIENNOŚĆ. OFERUJEMY: - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, - PRACĘ Z DOŚWIADCZONYMI SPECJALISTAMI, - REALIZACJĘ CIEKAWYCH PROJEKTÓW REKLAMOWYCH. CV ORAZ PORTFOLIO PROSIMY PRZESŁAĆ NA ADRES [email protected] Z DOPISKIEM: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).
  4. Jeśli lubisz świat wizualizacji 3D, a architektura i wnętrza nie są dla Ciebie czymś obcym to zapraszamy! Próbki naszych prac możesz zobaczyć pod adresem www.michal-nowak.com Oferujemy: - ciekawe i różnorodne międzynarodowe projekty, - brak nudy i rutyny, - wspólne szkolenia i rozwój [zewnętrze oraz wewnętrzne], - stałą pracę w zakresie pełnego etatu, - pracę we Wrocławiu, - nowe i aktualne zaplecze sprzętowe i programowe. Zadania: - przygotowywanie szeroko rozumianej wizualizacji 3D, - współtworzenie innych wewnętrznych projektów [np. konferencja wizualizacji BW3], - wspólny rozwój i kierunek na podnoszenie jakości. Oczekujemy: - otwartości i chęci nauki, - ciekawych pomysłów i wyjścia z standardowych schematów prezentacji projektów, - zaangażowania w budowanie silnego zgranego zespołu,- ambicji i pasji do wizualizacji 3D, - umiejętności pracy w 3ds max + vray/corona/fstorm, - mile widziane - znajomość języka angielskiego, - mile widziane - umiejętność czytania rysunków technicznych, - mile widziane - doświadczenia przy animacji. Jeśli chcesz z nami działać i tworzyć coś wyjątkowego to zaaplikuj! ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O PRZESYŁANIE JEDNEGO ZBIORCZEGO PLIKU PDF Z CV + PORTFOLIO NA ADRES - [email protected] Pozdrawiam, Michał Nowak
  5. Witam, Trochę podchwytliwie nazwałem swój wątek, który mógłbym po prostu nazwać "jak zacząć przygodę z wizualizacjami?", ale ta wątpliwość z tytułu trochę do mnie przemawia, dlatego poszło tak:) Zajmuję się już jakiś czas grafiką 3D, w mojej pracy soft 3d to drugie narzędzie po Photoshopie i Illustratorze, aktualnie korzystam z Cinemy4D i Vraya. Od jakiegoś czasu po głowie chodzi mi, aby się trochę wziąć za wizualizacje architektury, głównie zewnętrznej. Nie chodzi mi o pracę komercyjną, bo tą już mam, raczej chciałbym się trochę "pobawić". porobić coś dodatkowego dla siebie. Ale nie ukrywam, że bardzo trudno mi w to wejść. Nie mam nic wspólnego z architekturą (wykształcenie niby plastyczne, ale to nie to), więc nie bardzo wiem jak się za to zabrać. W necie jest mnóstwo tutoriali, ale omawiających kwestie stricte techniczne. Jak zrobić teksturę, oświetlenie czy nawet sam model. Ja natomiast mam bardziej fundamentalne pytania. - jak robicie wizualizacje wnętrze, to aranżacje przestrzeni, wystroju, to Wasze pomysły? Czy raczej skupiacie się na odtworzeniu czyjegoś pomysłu, aby skupić się na warsztacie? Jeśli tak, to skąd bierzecie wymiary. Okien, mebli, itd itp. Przecież to wszystko ma kolosalne znaczenie dla realizmu. Jeśli nie jestem architektem, to jestem w stanie ogarnąć te wszystkie kwestie? - podobnie z wizualizacją zewnetrzną. Mam pomysł, aby odtworzyć kilka budynków i spróbować je w jakiś sposób ładnie zaprezentować. Ale jak to zwymiarować? "Na oko"? Próbować docierać do planów architektonicznych? Przypuszczam, że często jest to dosyć trudne lub wręcz niemożliwe. Zastanawiam się czy tego typu rzeczy mogą robić tylko architekci, którzy często lepiej czują te wszystkie kwestie, no i teoretycznie potrafią lepiej z głowy odtworzyć wymiary i odległości, bo mają się na czym oprzeć. Jednym słowem, co musi zrobić osoba, bez wykształcenia architektonicznego aby zacząć odtwarzać z obrazów czy zdjęć obiekty przestrzenne, aby zachowały właściwe proporcje i wymiary? Tak aby się później nadawały do wizualizacji?
  6. PLANKTONGROUP www.planktongroup.com Cześć, Poszukujemy osoby do współpracy przy tworzeniu wizualizacji architektonicznych. Możliwość pracy stacjonarnej w Warszawie lub pracy zdalnej. Do twoich obowiązków będzie należało: -tworzenie modeli 3d w 3dsMAX, -rendering w Corona -oraz postprodukcja w PS Cechy których poszukujemy u chętnych do współpracy to: - umiejętność tworzenia modeli 3d budynków na bazie rysunków 2d - znajomość Autodesk 3ds MAX, Corona oraz Photoshop Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana współpracą wyślij nam maila z krótkim portfolio na [email protected] Pozdr. Plankton
  7. Cześć! potrzebuję pomocy przy kompletowania zestawu komputerowego do animacji/wizualizacji w Lumonie 8 Pro oraz pracy w archicadzie. Dysponuje budżetem o wysokości 7500-8000 zł brutto. Chciałbym złożyć komputer na bazie karty graficznej Nvidia GTX 1070Ti Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Marcin Śliwiński
  8. Hej, Prezentuję wizualizacje do projektu z zeszłego roku. Projekt to z założenia bliźniak, bo jest lustrzenie odbity w połowie i apartamentowiec, bo są tam zlokalizowane większe przestrzenie w wyższym standardzie. Oba te określenia są używana w tym przypadku z lekkim nadużyciem, bo budynek jest za duży na bliźniaka i za mały na apartamentowiec. Samo sklasyfikowanie projektu to raczej nie moja rola, pozostawiam to architektom i lepszym od siebie ;) Zapraszam do rozmowy o wizkach, bo za to byłem odpowiedzialny ;) Informacje techniczne: - projekt - pracownia 81.waw.pl - wizualizacje - Michał Nowak - oprogramowanie - 3ds Max, Vray, ForestPack, Lightroom, Photoshop, Nik Collection, - biblioteki/modele - własne, Evermotion, iCube, 3dsky, Serdecznie zapraszam do wyrażania swoich opinii. Pozdrawiam, Michał Nowak . . . . . . .
  9. Poszukujemy grafika 3D z bardzo dobrą znajomością silnika Unity na potrzeby wizualizacji architektonicznych. Obowiązki: Przygotowanie z wykorzystaniem silnika Unity spacerów wirtualnych. Przygotowanie i optymalizacja wnętrz mieszkalnych pod technologie VR. Modelowanie i teksturowanie obiektów 3D. Wymagania: Bardzo dobra znajomość silnika Unity i technologii VR. Kreatywność, pomysłowość i zmysł plastyczny. Podstawy języka C#. Tworzenia modeli low-poly/mid-poly. Umiejętność tworzenia tekstur i materiałów. Oferujemy: Pracę zdalną. Regularne zlecenia. Atrakcyjne wynagrodzenie, proporcjonalne do umiejętności. Praca z najwiekszymi, miedzynarodowymi kilentami. CV oraz linki do projektów (lub portfolio online) prosimy przesyłać na adres [email protected] Uprzedzamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
  10. Cześć wszystkim! Forum przeglądam od jakiegoś czasu, ale pierwszy raz wrzucam coś na pożarcie :). Każda krytyka, która pomoże w przyszłości poprawić moje prace będzie mile widziana. Prywatnie w domowym zaciszu głównie renderuję w Coronie plus 3ds max. Chciałbym również podziękować dla skalpela3d, za wiele cennych rad i niebiańską cierpliwość. Pierwsza seria: 1) 2) 3) 4) 5) 6) - - - Połączono posty - - - Druga wrzutka: 7) 8) 9) 10)
  11. Nazwa Firmy: Agencja Reklamowa FOCUS ADVANTAGE, Warszawa Strona Firmowa: www.focus-ad.pl Poszukuję osoby na stanowisko: 3D&POS designer Forma zatrudnienia: Do ustalenia indywidualnie w zależności od preferencji, praca stała: Umowa o Pracę, własna działalność, Umowa o Dzieło Obowiązki: tworzenie wizualizacji materiałów POS (standy itp) i stref marketingowych zgodnie z zaleceniami Art Directora samodzielne wymyślanie i wizualizacje materiałów POS zgodnie z wytycznymi atutem będzie umiejętność tworzenia materiałów 2D jak: KV, plakaty czy drobne materiały POS Wymagania: dobra znajomość oprogramowania 3D preferowana: Cinema znajomość pakietu Adobe w szczególności Ai i PSD Kontakt: Prosimy o przesłanie PORTFOLIO i CV na adres: [email protected] Dodatkowe informacje: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).
  12. Witam, Chciałbym wstawić moja pracę, wizualizacje wnętrza, które zaaranżował architekt Rafał Paliński z Wrocławia, Praca jest skończona ale wrzucam w ten dział ponieważ na pewno są rzeczy, które można poprawić Dlatego proszę jeśli ma ktoś ochotę na komentarze i ogólne wrażenie jakie sprawia wizualizacja podsyłam również link do więcej prac na behance: https://www.behance.net/wizualhome387a oraz mojej strony www: www.wizualhome3d.pl Pozdrawiam
  13. Cześć Zamieszczam projekt który ostatnio zrobiłem w wolnym czasie którego ostatnio niestety coraz mniej. Mam nadzieje, że się spodoba. Wszystkie komentarze mile widziane. 1) 2) 3) 4) 5) 6) 7) 8) 9) 10) 11) override Pozdrawiam, Rafał
  14. Kto: www.millarc.com | https://www.behance.net/millarc_ Miejsce pracy: Kraków Stanowisko: CGI generalist / 3D wizualizator Działamy w tematyce dookoła dizajnu, wnętrz i pięknych produktów. Jeżeli mówią Ci coś nazwiska Bertrand Benoit, Grant Warwick czy Peter Guthrie to szybko złapiemy klimat! Zapraszamy do kontaktu wszystkich od Junior do Senior. Ślij folio — [email protected], w tytule maila podając - CGI generalist Czego wymagamy: - 3ds Max + Vray - Mocna zajawka CGI - dobra zna Autami będą: - smykała do VFX - smykała do animacji - Real Flow - Zbrush - Compositing
  15. Firma 3DCube poszukuje osób do renderingu w środowisku Vray, 3DSMax, Profil firmy to architektura, wizualizacje, animacje, rozszerzona rzeczywistosc, wirtualne spacery. Oferujemy pełny wymiar godzin pracy w siedzibie we Wrocławiu. Mozliwa tez praca zdalna. Mile widziana znajomość: silnika unreal, photoshopa, języka angielskiego, rosyjskiego, Proszę o przesłanie CV oraz portfolio na adres: [email protected], lub kontakt telefoniczny: 608518549
  16. HomeKONCEPT jest pracownią architektoniczną, skupiającą się na projektach domów jednorodzinnych. W swojej ofercie posiadamy gotowe projekty nowoczesnych domów jednorodzinnych jak i osiedli deweloperskich. Wraz z rozwojem firmy, do swojego biura w Krakowie, poszukujemy pracownika na stanowisko Grafik 3D / Wizualizator. Szukamy dynamicznych i ambitnych ludzi, z którymi będziemy mogli w pełni pokazać potencjał naszych domów. Forma zatrudnienia: stała praca na pełen etat, przy dowolnej formie umowy. Do Twoich obowiązków będzie należeć: - przygotowywanie wizualizacji domów i wnętrz na wysokim poziomie realizmu i estetyki, - projektowanie wnętrz, jeżeli będziesz posiadał/a takie umiejętności. Oczekujemy od Ciebie: - dobrej znajomość 3ds Max, silnika Corona lub Vray - dobrej znajomość Adobe Photoshop, - doświadczenia w tworzeniu wizualizacji architektury (poparte portfolio) - kreatywności i poczucia estetyki, - mile widziana umiejętność aranżowania wnętrz, - komunikatywności i terminowości. Oferujemy: - stałą pracę w przyjaznym, młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - możliwość poszerzania doświadczenia podczas współpracy z osobami zajmującymi się architekturą, projektowaniem wnętrz i grafiką, - możliwość realizacji swoich twórczych pomysłów, - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych przez Ciebie umiejętność, - unormowane godziny pracy, - pracę w świetnej atmosferze z doświadczonym zespołem. Miejsce pracy: Kraków Portfolio wraz z CV prosimy przesyłać na adres: [email protected] W temacie wiadomości proszę wpisać: Grafik 3D Proszę mieć na uwadze, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. W treści CV należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".
  17. Cześć wszystkim, chciałbym Was zaprosić na darmowe spotkanie Behance Portfolio Review Week #11 organizowane 13 maja we Wrocławiu. Tematem przewodnim wydarzenia będzie wizualizacja 3D. Całe spotkanie skierowane jest do zapaleńców, do ludzi, którzy swoją pasję zamienili w ciekawą pracę i sposób na życie. Zapraszamy wszystkich początkujących, specjalistów z wieloletnim doświadczeniem oraz ludzi z branży. Taki mix osobowości zebrany w jednym miejscu, pod szyldem wizualizacji 3D na pewno przyniesie wiele ciekawych kontaktów, doświadczeń i dużo wiedzy. Starałem się zaprosić ciekawe zespoły, z różnym ukierunkowaniem biznesowym, doświadczeniem i z innym podejściem do codziennej pracy. Na spotkaniu zaprezentują się: MEEDO ORANGEGRAPHICS CREATIVE STUDIO P&M STUDIO MICHAŁ NOWAK Naszym głównym cel jest przełamanie hermetycznego charakteru rynku, wymiana wiedzy oraz nawiązanie nowych znajomości towarzyskich i kontaktów biznesowych. W ramach spotkania przygotowane zostały cztery prezentacje tematyczne, poruszające szeroko tematy pracy i kontaktu z klientem czy technicznych zagadnień 3D. Dodatkowo w ramach spotkania odbędzie się przegląd portfolio. Wszyscy chętni, którzy dopiero zaczynają swoja przygodę z wizualizacją oraz dla osób, które nie są pewne swojego warsztatu odbędą się konsultacje z prelegentami. Każdy chętny będzie mógł przedstawić swoje portfolio, porozmawiać i usłyszeć komentarz oraz wskazówki na temat swoich prac, czy porad odnośnie swojej dalszej drogi zawodowej. A tak prezentuje się program spotkania: 13.30 - 14.00 Otwarcie przestrzeni i przywitanie. 14.00 - 14.45 MICHAŁ NOWAK - Lepsze wizualizacje - zależności pomiędzy kadrem, światłem i klimatem. 15.00 - 15.45 MEEDO -Optymalizacja produkcji z zachowaniem wysokiej jakości - prowadzenie studia a praca solo. 16.00 - 17.00 Przerwa. Przegląd portfolio w grupach dla zainteresowanych. Dyskusje i wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami. 17.00 - 17.45 ORANGEGRAPHICS CREATIVE STUDIO - Budowanie relacji z klientem - Czy klient ma zawsze racje? 18.00 - 18.45 P&M STUDIO - Rendering przy pomocy GPU w pigułce - porównania, przykłady oraz omówienie wybranego projektu. 19.00 - 20.00 Przerwa. Przegląd portfolio w grupach dla zainteresowanych. Dyskusje i wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami. 20.00 - 20.30 Zamknięcie spotkanie. Więcej szczegółów oraz zapisy - www.bw11.pl Spotkanie odbędzie się w przestrzeni CRZ Krzywy Komin ul. Stanisława Dubois 33-35a Wrocław W razie wszelkich pytań zapraszam do komentowania poniżej lub w wydarzeniu na FB Poznajmy się, poszerzmy swoją wiedzę i horyzonty - serdecznie zapraszam w imieniu Gości i swoim! Pozdrawiam, Michał
  18. Studio Fotografii Reklamowej Grav poszukuje do stałej pracy, w siedzibie firmy, blisko centrum Poznania, osobę ze znajomością programu 3ds Max oraz umiejętnościami z zakresu projektowania architektury wnętrz. Dodatkowym atutem będzie znajomość silników renderujących Vray, Corona oraz programu Adobe Photoshop. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv oraz niedużego portfolio na adres [email protected]
  19. Essentium Jarosław Banaś / www.essentium.pro Zajmujemy się tworzeniem wizualizacji architektonicznych, głównie exteriorów. Poszukujemy grafika 3D do współpracy w biurze w centrum Gdańska. Wymagania: -biegła znajomość 3ds max w zakresie modelowania -wyczucie estetyki -umiejętność odczytywania dokumentacji architektonicznych -zainteresowanie grafiką i architekturą -dążenie do samokształcenia i pogłębiania wiedzy w zakresie obsługi programów i pluginów do 3D Oferujemy pracę z młodym zespołem w wygodnym biurze w samym centrum Gdańska, możliwość rozwoju i poszerzania umiejętności . Forma zatrudnienia: współpraca w biurze w centrum Gdańska Portfolio prosimy wysyłać na adres [email protected] (skrzynka pocztowa przyjmuje załączniki do 20 MB) W treści zgłoszenia należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883". Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia
  20. Cześć Chciałem pokazać kilka ostatnio zrobionych obrazków budynku Ambassador Office w Warszawie. Mam nadzieje, że się spodobają. Jak zawsze uwagi i komentarze mile widziane. Projekt: AMC-Andrzej M. Chołdzyński 1) 2) 3) 4) 5) 6) 7) 8) 9) 10) 11) 12) 13) 14) 15) Pozdrawiam Rafał Dawlud
  21. Poszukujemy Generalisty 3D do wizualizacji i animacji – specjalizacja – architektura ONE MAN ARMY – taki człowiek, który wie wszystko i umie wszystko – 3D morderca, który poprowadzi projekt sam, od początku do końca i jeszcze pomoże koledze w symulacji fluidów. Praca pod presją zespołu. WYMAGANIA: znajomość wszystkiego – ale głównie pracujemy w 3D Studio Max. Maya i C4D również jest dopuszczalne oraz RealFlow, After Effects, Fusion, DaVinci Resolve, Houdini, Photoshop, SpeedTree, PFTrack, Mocha… Generalista – musi umieć wszystko albo wszystkiego potrafić się szybko nauczyć. OFERUJEMY: niezbędne narzędzia do pracy i odpowiednie oprogramowanie + wynagrodzenie + pracę w kreatywnym zespole fachowców + przyjazną atmosferę + możliwość rozwoju i tworzenia ciekawych projektów Jak składać oferty pracy [email protected]
  22. Witam, jestem nowa forum, dlatego przepraszam jeśli wątek jest nie w tym miejscu co trzeba. Szukam "porady zawodowej" od osób, które zajmują się modelowaniem 3d, przede wszystkim tworzeniem fotorealistycznych wizualizacji. Obecnie kończę studia inżynierskie na kierunku Gospodarka przestrzenna na wydziale Architektury (Politechnika Wrocławska). Przede mną wybór dotyczący dalszej ścieżki zawodowej... W przyszłości chciałabym zająć się tworzeniem fotorealistycznych wizualizacji, głównie założeń urbanistycznych, architektonicznych i budowlanych. Być może w przyszłości uda się tez rozwinąć w dziedzinie architektury wnętrz ;) Do tej pory wykonywałam proste "wizki" w programach sketchup + lumion + corel. Chciałabym teraz mocno postawić na naukę 3ds maxa + vray + photoshopa. I teraz główne pytanie. Czy powinnam kontynuować studia urbanistyczne, żeby już zdobyć tego magistra, czy może lepiej rzucić to w cholerę i szukać gdzie indziej studiów/ kursów typowo graficznych. Ale jeśli tak, to gdzie? Czytałam, że studia graficzne są do kitu, jak w takim razie warto się kształcić w tym zawodzie? A może jakaś praktyka/staż ? Oczywiście moim głównym założeniem jest samodzielna praca w domu i tworzenie własnego portfolio, ale czy to wystarczy? Będę wdzięczna za wszelkie rady bardziej doświadczonych osób. Jak zacząć pracę w tym zawodzie? Pozdrawiam
  23. Firma Bueller&Frye, specjalizująca się w brandingu nieruchomości, w związku z rozwojem działu grafiki 3D poszukuje do biura w Warszawie Grafika 3d. Bueller & Frye online: www.buellerfrye.com www.behance.net/buellerfrye www.instagram.com/buellerfrye Opis Stanowiska: Zakres obowiązków: Wykonywanie zewnętrznych wizualizacji architektonicznych. W tym: - modelowanie, m.in. z rysunków technicznych - teksturowanie - oświetlanie - rendering - postprodukcja Znajomość oprogramowania: - 3DS Max - V-Ray - Adobe Photoshop Oczekujemy: - własnej inwencji, umiejętności rozwiązywania problemów - umiejętności czytania rysunków architektonicznych - znajomości języka angielskiego - praca tylko w siedzibie naszej firmy Oferujemy: - pracę przy ciekawych projektach - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania - pracę w dynamicznym zespole Prosimy o wysyłanie portfolio na adres mailowy: [email protected] Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
  24. 3DCube www.3DCube.eu Architektura, wizualizacje, animacje, rozszerzona rzeczywistosc, wirtualne spacery. Poszukujemy grafika 3D. Oferujemy: pełny wymiar godzin pracy w siedzibie we Wrocławiu, ewentualnie prace zdalną Wymagania: rendering w środowisku Vray, 3DSMax, Photoshop Mile widziana znajomość: silnika unreal, języka angielskiego, rosyjskiego, Proszę o przesłanie CV oraz portfolio na adres: [email protected], lub kontakt telefoniczny: 608518549
  25. Firma 3DCube poszukuje osób do renderingu w środowisku Vray, 3DSMax, Profil firmy to architektura, wizualizacje, animacje, rozszerzona rzeczywistosc, wirtualne spacery. Oferujemy pełny wymiar godzin pracy w siedzibie we Wrocławiu Mile widziana znajomość: silnika unreal, photoshopa, języka angielskiego, rosyjskiego, Proszę o przesłanie CV oraz portfolio na adres: [email protected], lub kontakt telefoniczny: 608518549
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności