Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'animacja 3d' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Krótka animacja zrobiona w Blenderze i wyrenderowana za pomocą Evee. Muzyka i dźwięk: Andrzej Janicki Model głównej postaci: Nata Góra oraz Piotr Pabian
  2. Cześć, Poszukuję osób które pomogą mi animowac projekty. Są to głównie produkty roznego typu. Jeśli byłbyś zainteresowany, wyślij email [email protected] Z góry dziękuję za pomoc. Jednocześnie jest to możliwość długoterminowej współpracy, również przy animowaniu postaci. Wesołych Świąt i do usłyszenia, Wojtek Edited March 11 by
  3. Hej, dawno mnie tu nie było. Chciałbym pochwalić się nasza ostatnią realizacją - Animacja 3D systemu domu inteligentnego. Przyjemny projekt, w którym mieliśmy sporo wolnej ręki. Jesteśmy świadomi kilku mankamentów, jak np nie do końca udane wklejki ze stocków, ale budżet realizacyjny nie pozwolił na nakręcenie czegoś we własnym zakresie pod ten konkretny projekt. Niemniej jednak z efektu końcowego jesteśmy bardzo zadowoleni, a praca przy tym zleceniu należała do ogromnej satysfakcji! Renderowane tradycyjnie jak to u nas na vRay. Pozdrawiam, SWRSC
  4. Witam Serdecznie, jako że jestem dość zielony jeżeli chodzi o dobór poszczególnych podzespołów - postanowiłem, że poszukam pomocy na forum. Komputer przeznaczony do: - tworzenia animacji 3D ( iclone7, Character Creator 3, 3dsMax, Unity ). Jeżeli chodzi o animacje, to oczekuję że wszystko będzie chodziło w miarę płynnie, animacje będą trwały od 5 do 20 minut. Budżet: 6-8 tysięcy. Mam na oku mały zestaw i chciałbym prosić o jego ocenę oraz komentarze jeżeli Waszym zdaniem coś by lepiej się sprawdziło, a mieści się w budżecie! Dysk Toshiba P300 - (HDWD110UZSVA) Pamięć G.Skill Ripjaws V DDR4, 2x8GB, 3200MHz, CL16 (F4-3200C16D-16GVKB) Procesor Intel Core i7-8700K, Hexa Core, 3.70GHz, 12MB, LGA1151, 14nm, BOX (BX80684I78700K) Zasilacz SilentiumPC Supremo FM2 Gold 750W (SPC169) Dysk SSD Samsung 970 EVO 250GB PCIe x4 NVMe (MZ-V7E250BW) Płyta główna MSI Z370 GAMING PLUS Chłodzenie wodne SilentiumPC Navis 240 Pro (SPC158) Jeżeli chodzi o kartę graficzną zastanawiam się nad Gigabyte GeForce RTX 2070 WINDFORCE 8G - ale chętnie poznam Waszą opinię! :) Z góry dziękuję za wszystkie komentarze!
  5. Cześć! Jesteśmy Ten Square Games, wiodącym producentem gier społecznościowych i mobilnych w Polsce. Możemy pochwalić się grami Fishing Clash i Let’s Fish - hitami na przeglądarki i urządzenia mobilne, w które grają miliony osób na całym świecie. Wciąż mamy pełno fantastycznych pomysłów, dlatego jeśli szukasz solidnej firmy, która dąży do sukcesu, zapraszamy do nas! Obecnie mamy wakat na stanowisku Animator 3D. Nowy projekt, nowe wyzwania, nowi ludzie! Jesli masz doświadczenie w animacji postaci w blenderze lub 3DsMaxie, umiesz riggować skinować, animować broń i zwierzęta a przy okazji miałes/miałaś przygodę na podobnym stanowisku w game devie - to jest stanowisko dla Ciebie! W TSG możesz spokojnie zacząć dzień od pysznej kawy, bez pośpiechu dojechać do świetnie skomunikowanego biura. Pracując z nami, budzik nie jest straszny, mamy elastyczne godziny pracy. Oferujemy szereg benefitów jak multisport i prywatna opieka medyczna jak i rozpieszczamy Was słodkościami, świeżymi owocami a raz na miesiąc celebrujemy pizza day! Jeśli chcesz z nami zbudować kolejny hit? Być częścią sukcesu na miarę Fishing Clash - zgłoś się! Aplikuj do nas KLIKAJĄC W LINK. Więcej informacji o nas, naszych produktach zapraszam na : http://www.tensquaregames.com oraz nasz funpage na Facebooku
  6. Cześć wszystkim Z okazji świąt zrobiliśmy w OMI Media House króciutką animację. Ogrom frajdy nam sprawiła i dała duży oddech od komercyjnych projektów. Zespół: Ola Misiura Mirek Kaczyński Arkadiusz Korman Tomek Woroniak. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba. Pytania i komentarze mile widziane :) Wesołych Świąt i miłego oglądania. [video=youtube;1C-99RMZyiQ] se&utm_campaign=346b08f132-EMAIL_CHRISTMAS_PL&utm_medium=email&utm_term=0_d8e a2c78e6-346b08f132-31048751&ct=t%28EMAIL_CHRISTMAS_PL%29
  7. Dzień dobry. Chciałbym wyprodukować realistyczną animację 3D na podstawie króciutkiego scenariusza mojego autorstwa. Aby stworzyć ten film potrzebna jest mi na początku wiedza na temat ceny jego wykonania. Jeśli ktoś chce zapoznać się ze scenariuszem proszę o napisanie posta w tym wątku. Wtedy wyslę mu tekst w prywatnej wiadomości.
  8. Popularność Twojego produktu zależy w dużym stopniu od tego, w jaki sposób go zareklamujesz. Najlepiej zrobić to, decydując się na oryginalny sposób promocji, który w pełni pokaże jego zalety. Możesz to osiągnąć z pomocą animacji 3D, które stworzy dla Ciebie nasze studio. Zobacz jakie materiały przygotowaliśmy dla różnych firm na stronie https://www.nomono.eu/portfolio/animacja-3d i skontaktuj się z nami, by skutecznie wypromować swoją ofertę produktową!
  9. Jakby kogoś interesowało jak wyglądają prace Platiżowego "teamu B" - zachęcam do obejrzenia :)
  10. Dynamicznie rozwijająca się firma F4 Digital poszukuje osoby na stanowisko 3D GENERALIST ze szczególnym naciskiem na zdolności w zakresie animacji. Nasze studio specjalizuje się w postprodukcji obrazu ruchomego, tworzeniu grafiki oraz animacji 3D, dla branży reklamowej. Oferujemy: - stałe zatrudnienie -pracę przy różnorodnych projektach animacyjnych - rozwój w kreatywnym, dynamicznym otoczeniu - wewnętrzne szkolenia - pracę w doświadczonym zespole Kontakt: Proszę o przesłanie CV oraz portfolio na adres: [email protected], lub kontakt telefoniczny: 606924882
  11. Dynamicznie rozwijająca się firma F4 Digital poszukuje osoby na stanowisko 3D GENERALIST ze szczególnym naciskiem na zdolności w zakresie animacji. Nasze studio specjalizuje się w postprodukcji obrazu ruchomego, tworzeniu grafiki oraz animacji 3D, dla branży reklamowej. Oferujemy: - stałe zatrudnienie -pracę przy różnorodnych projektach animacyjnych - rozwój w kreatywnym, dynamicznym otoczeniu - wewnętrzne szkolenia - pracę w doświadczonym zespole Kontakt: Proszę o przesłanie CV oraz portfolio na adres: [email protected], lub kontakt telefoniczny: 606924882
  12. Cześć wszystkim! Zebrałem w jakąś całość przegląd projektów animacji własnych jak i komercyjnych. Zapraszam do oglądania. Plus jeśli ktoś jest zainteresowany nad czym pracuje na bieżąco zapraszam do polubienia profilu na fjsiku ;) https://www.facebook.com/RobertAnimates/ Dzięki pozdrawiam
  13. Dynamicznie rozwijająca się firma F4 Digital poszukuje osoby na stanowisko 3D GENERALIST ze szczególnym naciskiem na zdolności w zakresie animacji. Nasze studio specjalizuje się w postprodukcji obrazu ruchomego, tworzeniu grafiki oraz animacji 3D, dla branży reklamowej. Oferujemy: - stałe zatrudnienie -pracę przy różnorodnych projektach animacyjnych - rozwój w kreatywnym, dynamicznym otoczeniu - wewnętrzne szkolenia - pracę w doświadczonym zespole Kontakt: Proszę o przesłanie CV oraz portfolio na adres: [email protected], lub kontakt telefoniczny: 606924882
  14. Dynamicznie rozwijająca się firma F4 Digital poszukuje osoby na stanowisko 3D GENERALIST ze szczególnym naciskiem na zdolności w zakresie animacji. Nasze studio specjalizuje się w postprodukcji obrazu ruchomego, tworzeniu grafiki oraz animacji 3D, dla branży reklamowej. Oferujemy: - stałe zatrudnienie -pracę przy różnorodnych projektach animacyjnych - rozwój w kreatywnym, dynamicznym otoczeniu - wewnętrzne szkolenia - pracę w doświadczonym zespole Kontakt: Proszę o przesłanie CV oraz portfolio na adres: [email protected], lub kontakt telefoniczny: 606924882
  15. Witam Mam do wykonania model i animację 3D zabytkowego kościoła w stylu barokowym. Model będzie wykonywany na podstawie chmury puntów pozyskanej ze skanowania laserowego 3D. Animacja to przelot wokół budynków oraz zbliżenia na poszczególne fragmenty, czas trwania około 2-3 minuty. Jak byście wycenili tę robotę? Zakładam, że zajmie mi to 2-3 miesiące. Z góry dziękuję i pozdrawiam
  16. Dynamicznie rozwijająca się firma F4 Digital poszukuje osoby na stanowisko 3D GENERALIST ze szczególnym naciskiem na zdolności w zakresie animacji. Nasze studio specjalizuje się w postprodukcji obrazu ruchomego, tworzeniu grafiki oraz animacji 3D, dla branży reklamowej. Oferujemy: - stałe zatrudnienie -pracę przy różnorodnych projektach animacyjnych - rozwój w kreatywnym, dynamicznym otoczeniu - wewnętrzne szkolenia - pracę w doświadczonym zespole Kontakt: Proszę o przesłanie CV oraz portfolio na adres: [email protected], lub kontakt telefoniczny: 606924882
  17. Cześć! Chcielibyśmy pochwalić się animacją, którą przygotowaliśmy dla firmy Scientific Industries i ich marki Torbal. Strona projektu na Behance Modele i animacja: Blender Rendering: Cycles Postprodukcja: After Effects Komentarze mile widziane.
  18. Dynamicznie rozwijająca się firma F4 Digital poszukuje osoby na stanowisko 3D GENERALIST ze szczególnym naciskiem na zdolności w zakresie animacji. Nasze studio specjalizuje się w postprodukcji obrazu ruchomego, tworzeniu grafiki oraz animacji 3D, dla branży reklamowej. Oferujemy: - stałe zatrudnienie -pracę przy różnorodnych projektach animacyjnych - rozwój w kreatywnym, dynamicznym otoczeniu - wewnętrzne szkolenia - pracę w doświadczonym zespole Kontakt: Proszę o przesłanie CV oraz portfolio na adres: [email protected], lub kontakt telefoniczny: 606924882
  19. Dynamicznie rozwijająca się firma F4 Digital poszukuje osoby na stanowisko 3D GENERALIST ze szczególnym naciskiem na zdolności w zakresie animacji. Nasze studio specjalizuje się w postprodukcji obrazu ruchomego, tworzeniu grafiki oraz animacji 3D, dla branży reklamowej. Oferujemy: - stałe zatrudnienie -pracę przy różnorodnych projektach animacyjnych - rozwój w kreatywnym, dynamicznym otoczeniu - wewnętrzne szkolenia - pracę w doświadczonym zespole Kontakt: Proszę o przesłanie CV oraz portfolio na adres: [email protected], lub kontakt telefoniczny: 606924882f4
  20. Cześć! Przedstawiamy Wam kolejną animacją jaką ostatnio przygotowywaliśmy. Tym razem jest to spot dla marki Koło, reklamujący jeden z ich najnowszych produktów, czyli miskę toaletową Rimfree. Więcej informacji możecie znaleźć na naszym profilu na behance, gdzie serdecznie Was zapraszamy! C&C mile widziane :) Soft: 3DS Max, Realflow, Vray, After Effects
  21. Cześć, ostatnio obroniłem swoją pracę licencjacką i chcę pokazać swój film, który wykonałem w całości samodzielnie, począwszy od szybkiego storyboardu po końcowy render. Zacząłem już coś dłubać nie cały rok temu, ale takiej typowej pracy jakbym miał szacować to myślę, że wyszłoby może z pół roku po kilka godzin dziennie. Jest to mój pierwszy film, większości rzeczy wcześniej nie umiałem zrobić, dlatego też podczas robienia nauczyłem się naprawdę masę technicznych rzeczy. Widzę w tej animacji sporo błędów, szczególnie w samej animacji, często jest dosyć sztywna i może jak nazbieram sił to kiedyś wrócę do niej i poprawię, lub zrobię po prostu coś kompletnie nowego, zobaczymy :) Bardzo liczę na jakąś konstruktywną krytykę i oczywiście mam nadzieję, że całość się spodoba. Wesołych Świąt :)
  22. Hej, niedawno skończyłem swoją pierwszą animację na zlecenie mojego byłego wykładowcy - Michała Larka. Jest to trailer/filmik promujący jedną z jego książek kryminalnych: Mężczyzna w białych butach. Od strony technicznej: całość wykonana w starym dobrym Blenderze, z drobną pomocą Inkscape w tworzeniu oryginalnych obiektów typu drzewa. Render: Blender Internal Podczas tworzenia animacji byłem odpowiedzialny za wszystkie jej elementy + muzykę. Enjoy. https://www.youtube.com/watch?v=t9q6A0Jz7gE&t=7s
  23. Platige Image S.A. jest wielokrotnie nagradzanym, studiem produkcyjnym i postprodukcyjnym w Polsce. Specjalizuje się w tworzeniu cinematików do gier komputerowych, animacji 3D, reklam, realizacjach cyfrowych efektów specjalnych na potrzeby spektakli teatralnych i filmów fabularnych. Studio zajmuje się również produkcją filmów animowanych i fabularnych. Obecnie poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do naszego zespołu jako: Animator Miejsce pracy: Warszawa Oferujemy: Ciekawą, pełną wyzwań pracę w kreatywnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Elastyczny system pracy oraz możliwość stabilnej współpracy. Przyjazną atmosferę w zgranym zespole. Szansę na udział w projektach na skalę światową. Ciekawe biuro (odrestaurowane tereny forteczne). Benefity. Wymagania i obowiązki: Bardzo dobra znajomość programu Maya poparta realizacjami komercyjnymi. Znajomość technik animacji. Doświadczenie w pracy z pipelinem 3D z uwzględnieniem riggów, motion capture i previsu. Umiejętność pracy pod presją czasu. Umiejętność priorytetyzacji zadań. Mile widziane: Doświadczenie w pracy z technologią motion capture. Wykształcenie artystyczne lub doświadczenie w branży game development, produkcji filmowej, reklamowej lub agencji postprodukcyjnej. Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij swoją aplikację zawierającą portfolio lub showreel na adres [email protected]. W tytule maila wpisz: „Animator_COM_PL_12_2016”. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
  24. Dynamicznie rozwijająca się firma F4 Digital poszukuje osoby na stanowisko 3D GENERALIST ze szczególnym naciskiem na zdolności w zakresie animacji. Nasze studio specjalizuje się w postprodukcji obrazu ruchomego, tworzeniu grafiki oraz animacji 3D, dla branży reklamowej. Oferujemy: - stałe zatrudnienie -pracę przy różnorodnych projektach animacyjnych - rozwój w kreatywnym, dynamicznym otoczeniu - wewnętrzne szkolenia - pracę w doświadczonym zespole Kontakt: Proszę o przesłanie CV oraz portfolio na adres: [email protected], lub kontakt telefoniczny: 606924882
  25. Witam, Ekipa Cursed Valley poszukuje Animatora, który upiększy naszą grę animacjami. Jesteśmy na etapie kończenia prototypu. Nasza ekipa to 8 zgranych osób, których pasją są gry oraz ich tworzenie. Już za niedługo będziemy mogli pochwalić naszą pierwszą grą :) Dołącz do nas i stwórz z nami wciągające przygody!!!! Info o grze na fanpagu: https://www.facebook.com/CursedValley/ kontakt: [email protected]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności