Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'art' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 25 wyników

  1. Cześć, strasznie jaram się conceptowaniem oraz tworzeniem postaci szczególnie chciałbym zaistnieć w branży jako Chcaracter/ Concept Artist. Nie mam talentu oraz sporych predyspozycji, lecz upór i wiarę, że też uda mi się coś osiągnąć. W tamtym roku brałem udział w edycji zimowej szkolenia M4G Seminars - SculptYourHero i od tego momentu strasznie spodobała mi się praca w ZBrush-u. Lubię również rysować. Chciałbym na ten moment głownie skupić się na anatomii człowieka oraz portretach, w rysunku i rzeźbie. W późniejszym etapie chciałbym zająć się również anatomią zwierząt. Moim celem również jest stworzenie swojego bestiariusza. Będę tutaj podrzucał swoje wypociny, mam nadzieje, że teczka doda mi sporo motywacji i że mogę liczyć na feedback z waszej strony.
  2. Tutorial przeznaczony jest dla użytkowników posiadających wiedzę co najmniej podstawową w zakresie obsługi Blendera. Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że spojrzałeś z wielkim zadowoleniem na wymodelowany przez siebie obiekt i przypomniałeś sobie o zestawie tekstur, które wspaniale by go uzupełniły, ale po przypisaniu ich do modelu okazało się, że nie jest tak jak sobie wymarzyłeś? W tym wątku zaprezentuję, że nie potrzebujesz dodatkowych narzędzi by poradzić sobie z rozczarowaniem w kwestii tekstur. Poradnik jest skierowany głównie do concept artystów, którzy dzięki 3d chcą ułatwić sobie pracę (lub nadgonić brak umiejętności). Sam tworzę w ten sposób modele, które są fenomenalną bazą do późniejszej podmalówki. Dodam tylko, że efekt jest nie do końca spójny jako całość, ale chciałem by było widać jak na dłoni poszczególnie zaimplementowane etapy pracy. 1. Zaczynamy od wymodelowania prostego obiektu (w przypadku bardziej skomplikowanych obiektów ta metoda zadziała tak samo dobrze): Przypisujemy do materiału Principled BSDF interesujący nas, bazowy zestaw tekstur PBR: Model po wyrenderowaniu wygląda następująco: Nie da się ukryć, że efekt nie należy do najciekawszych- co za chwilę zwalczymy. 2. Przechodzimy do pierwszego etapu, jakim będzie "przetarcie krawędzi". Podaję linka do darmowych, gotowych masek do wykrywania krawędzi obiektu, a których używam w tym wypadku: https://alaaeldien.gumroad.com/l/lzqZZF Dodajemy node "Mix Shader", który, jak sama nazwa wskazuje, będzie mieszał 2 tekstury i podpinamy interesującą nas maskę w następujący sposób: Kopiujemy istniejący Shader Principled BSDF wraz z teksturami, w skopiowanym materiale dodajemy node "Hue Saturation Value" w taki sposób: Podpinamy drugi shader do noda MixShader i efekt powinien wyglądać tak: 3. W edytorze materiału dodajemy kolejny node "Mix shader". Z racji tego, że podłoże jest trawą- dodamy zestaw tekstur trawy 🙂 3.a. Obecnie tekstury po prostu nakładają się na siebie. Chcemy by zazielenienie obiektu pojawiło się jedynie przy podłożu. Aby uzyskać ten efekt należy podłączyć następujący zestaw nodów do noda mix shader: Powinniśmy uzyskać następujący efekt: Skrótowe objaśnienie dlaczego tak to wygląda: Invert node- zamienia miejscami czerń z bielą na color rampie ColorRamp node- odpowiada za ustawienie wysokości do jakiej ma występować zazielenienie wraz z jej "intensywnością": https://i.gyazo.com/ab586a1e0b25bc96530d63f84d0757c2.mp4 SeperateXYZ- pokazujemy o którą oś nam chodzi (w tym wypadku Z bo wysokość) Mapping- to samo działanie co ColorRampa, ale w wygodniejszy, liczbowym wydaniu- ten nod można pominąć w tym zestawie Texture Coordinate- podpięte w ten sposób sugeruje programowi, że ważne dla nas jest ustawianie zależności w obrębie samych tekstur. Dzięki temu wysokość zazielenienia na obiekcie będzie niezależna od jego pozycji (wysokości) na scenie. Jeśli chcemy by zazielenienie występowało do pewnej wysokości (w rozumieniu całej sceny) należy podłączyć nody w taki sposób: https://i.gyazo.com/d7780d98da9a788b3ff79108dbebaf8d.mp4 3.b. By dodać nieco nieregularności dodajemy node MixRGB oraz Musgrave Texture podłączając je w następujący sposób: Efekt powinien wyglądać mniej więcej tak: Jeśli chcemy by przy gruncie zazielenienie było lite należy dodać zestaw nodów jak w 3.a. (dodając dodatkowy node Mix shader): Efekt: Efekt włącznie z "przetarciami": 4. Kolejnym etapem jest dorzucenia pseudo mchu na górnych częściach- standardowo dodajemy node Mixshader, podłączamy materiał zieleni i robimy tym razem następujący setup by program wiedział gdzie to wyświetlać: Efekt: Oczywiście jeśli chcemy dodać do tego randomowość to powtarzamy krok jak w punkcie 3.b. 5. Ostatnim elementem będą pseudo uszkodzenia/zabrudzenia na samej powierzchni by przełamać nieco teksturę cegieł. ŻEBY ZABRUDZENIA/USZKODZENIE NIE PRZEBIJAŁY PRZEZ ZAZIELENIENIE DODAJEMY NODE MIXSHADER PRZED WSZYSTKIMI DOTYCHCZAS DODANYMI NODAMI MIX SHADER Dodałem nowy materiał, który będzie imitował brud. Ustawienie nodów powinno wyglądać tak: *Node tytuowany tutaj Add tak naprawdę nazywa się Math. 6. Ostatecznie ustawienie nodów jest tylko na pozór przerażające (jak pokazałem w poprzednich punktach jest to tak naprawdę powtarzanie tych samych czynności): Ostateczny efekt powinien wyglądać mniej więcej tak: Dzięki za przeczytanie!
  3. Jako że zostałem oszukany i mój temat przepadł z ciężkim sercem zmuszony jestem do założenia nowego 🙂 Na pierwszy ogień idzie blockout postaci, którą zacząłem robić w wolnych chwilach i but w highpoly. pozdro 🙂
  4. Wprowadzam swoje zastępy potworasów. Do wglądu, oceny i krytyki. Tutaj obrazki z weekendu, narysowane ołówkiem, kolorowane cyfrowo. -- Linki padły, zapraszam na kamilmurzynarts.pl --
  5. Cześć, Moja ostatnia galeria VR, Oglądajcie projekt na sketchfab gdyż głównie pod niego scena była przygotowywana. Na behance możecie zobaczyć cały projekt i pobrać darmową mapę hdri. Behance Sketchfab
  6. Platige Image is an award winning animation studio for creative endeavors specializing in designing CG imagery, 3D animation, and digital special effects. At Platige, we combine film and advertising work with a strong passion for art, education, and entertainment. Right now for full-time job we are looking: Character Artist WORK PLACE: Warsaw/Poland The ideal candidate has an experience in modeling and texturing characters and should be able to produce photorealistic models. You’ll collaborate closely with the Art Directors and Supervisors to define the vision for both the characters and organic modeling WE OFFER: Fascinating place to work (old fortress, Warsaw, Poland) Working with team of CG artists with passion to create Unique, challenging projects with top notch technologies To become a part of a story Freak acceptation REQUIRED: A minimum of 2+ years previous experience as a Character Artist An extensive knowledge of Zbrush A solid knowledge of Mari Demonstrable experience in modelling and integrating textures into 3D environments using Maya Possess a strong understanding of light, color, and perspective Very strong polygonal subdivision modeling skills and uv mapping Excellent sense of proportions and proven knowledge of anatomy Ability to work with provided concept art Ability to create photorealistic models Creativity Good eye for a detail, good visual analytical skills Work as part of a team. NICE IF YOU HAVE: Expertise with Adobe Photoshop. More than 3 years of CG experience. Experience in fine arts, technical and theoretical knowledge needed (drawing, painting, shape, light/shadow, color theory, composition). Are you interested in? Send us Your CV over here: [email protected] and put the “Character Artist” in the subject. Please include the following statement with your application: „I hereby consent to the processing of my vital and personal data in so far as this is required under the ongoing and future recruiting processes, in accordance with the Act of August 29, 1997, on the Protection of Personal Information (JoL no. 133, item 883).
  7. "Twórcy #gry #wiedzmin #wiedzmin2 i #wiedzmin3 z CD Projekt Red organizują w #lodz Promised Land Art Festival na który przyjadą graficy z branży gier wideo, filmów i efektów specjalnych z całego świata !" rzekła Hanna Zdanowska (prezydent miasta Łódź) na Wykopie. "Celem Promised Land jest wymiana wiedzy i doświadczenia, networking oraz zacieranie granic między sztuką tradycyjną i cyfrową. Inicjatywa ta skierowana jest zarówno do profesjonalistów chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, jak i do entuzjastów, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w branży." Gruba rzecz się szykuje. http://www.promisedland-artfestival.com/
  8. Witam! Od września wybieram się na Game Art i w parze z tym idzie zakup nowego sprzętu do pracy. Aktualny laptop już powoli wysiada (Ma swoje lata a dokładnie to 5). Jak na razie radzi se z prostymi modelami oraz programami Adobe. Obawiam się jedynie, że na Game Art nie da radę. Na dodatek jest niepraktyczny w transporcie(17,3")i ma uszkodzone "bolce" trzymające ekran. Co do zakupu nowego sprzętu mam parę pytań. :P - Lepiej celować w "piecyki" czy laptop da sobie z tym radę (Preferuje laptopa dla transportu i jego mobilności) ? Z tego co mi wiadomo, to raczej renderów nie będzie ale mogę się mylić. Co do laptopów to wybrałem parę różnych modeli. Głównie kierowałem się paroma kryteriami. Nie większy niż 15 cali oraz w miarę lekki (W domu będę podpinał pod monitor). Matryca najlepiej QHD albo 4K Programy na jakich będę pracował to Maya lub 3ds max, zbrush, 3d coat, photoshop. Będzie też używany do gier ale takich mało wymagający jak Rimworld, Kerbal Space program itp. żadnych większych tytułów. Na liście mam parę ciekawych propozycji lecz nie mam pojęcia czy opłacalnych i trafionych.. - The new razer blade (14" 3200x1800 - GTX970m 6GB - i7-6,7k 2.6Ghz/3.5Ghz TB - 16gb ram) - Razer blade (14" 3200x1800 - GTX970m 3GB - i4,7k 2.6GHz/3,6GHz TB - 16gb ram) - Macbook pro (15" 2880x1800 Intel iris Pro Graphics - i7 2,8Ghz/4GHz TB - 16gb ram) - Aorus X5S (15,6" 3840x2160 GTX980M 8GB - Intel i7-67k 2.6GHz/3.5GHz - 16gb ram) Najbardziej odpowiadałby mi Macbook ale obawiam się tego, że nie wszystkie oprogramowania mogą być dostępne na niego. W dodatku Maya się trochę gryzie z OSX. Drugim ciekawym jest właśnie ten Razer a potem Aorus. Nie wiem właśnie czy opłaca się taka spora moc obliczeniowa. Dobrze by było jakby ktoś, kto zna się na Game Art się wypowiedział co i jak. Pozdrawiam ! :)
  9. Siemano! Prezentuje maly projekt zrobiony w czasie wolnym. Mile widziane komentarze i krytyka ;]
  10. T-Bull S.A. to jeden z największych producentów gier na urządzenia mobilne w Polsce. W roku 2015 odnotowaliśmy ponad 92 miliony ściągnięć wszystkich naszych produkcji. Dzięki użyciu najnowszych technologii i zatrudnianiu najlepszych specjalistów w branży od ponad 5 lat dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Level Designer/Environment Artist (miasto: Wrocław) WYMAGANIA: - doświadczenie w Level Designie potwierdzone portfolio (przynajmniej jeden rok stażu na podobnym stanowisku); - doświadczenie w pracy z programem Blender 3D; - umiejętność pracy w zespole, komunikatywność; - znajomość trendów w projektowaniu poziomów; OBOWIĄZKI: - tworzenie lokacji do gier oraz prototypów map; -ścisła współpraca z Concept Artystami; Kandydatom oferujemy: - szansę zdobycia doświadczenia zawodowego i branżowego u jednego z największych producentów gier mobilnych w Polsce; - pracę na pełny etat (pełny wymiar czasu pracy - 40h tygodniowo). Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres: [email protected] Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez T-Bull S.A. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest T-Bull S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Szczęśliwej 33/6.B.14, 53-445 Wrocław. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
  11. Generalnie projekt polegał na robieniu pracek z motywem hexa, i przy renderze w proporcjach 1:1, uczyłem się przy okazji houdiniego i proceduralnego modelowania :P rendery w blenderze cycles&corona Po kliknieciu w ten obrazk jest cały projekt. :) lub link poniżej https://www.behance.net/gallery/20793935/Hex-arts-collection
  12. Witam. Chciałem zaprezentować projekt, który stworzyliśmy razem z kolegą. Za część kreatywną oraz artystyczną odpowiadał Marcin Kowalski, zaś ja, Jakub Włodarczyk, byłem odpowiedzialny za część 3D. Wszystkie modele zostały wykonane w 3ds max'ie, do renderu został użyty V-ray. Do postprodukcji został wykorzystany Photoshop. https://www.behance.net/gallery/Audi-R8/16089993
  13. Hej wszystkim! Jestem tu nowa i robię moją pierwszą teczkę 2D. Przyznam, że obserwuję to forum już od pewnego czasu i w końcu zebrałam się na to by powrzucać tu swoje prace. Nie mam jeszcze tak bogatego portfolio jak większość z Was, dlatego zamierzam wrzucać tu wszystko co uda mi się narysować w tym WIP-y, studia i również ukończone rzeczy. Liczę przede wszystkim na krytykę i szczere komentarze ludzi, którzy się na tym wszystkim znają. Chcę z nich czerpać motywację do działania :). Mój najnowszy portret z tego roku Mały procesik. Tak wiem, mogłam w sumie zrobić lepszy zaczynając od szkicu, koloru bazowego, ustalenia waloru, pierwszego koloru i detalu, detalowania i dopiero koniec, ale wrzucam jaki mam :). Wymyślony portret z grudnia Jakiś szybki bazgroł z grudnia Praca z listopada 2013. Coś mi w tym nie pasuje jednak :) Speed Painting, moje okno nad ranem Szkice Pewna celebrytka w wersji Pocahontas - z tej serii miało być więcej prac ale niestety nie miałam na to czasu :(. Mam nadzieję, że kiedyś mi się uda dokończyć. Praca chyba z października Drzewko A ta praca była pewnym głupim zleceniem. Pewnie dla siebie zrobiłabym ją lepiej :). ćwiczenia ust i oka :) chyyyba trochę mangowe wyszło Takie portrety robiłam w październiku Jakiś samuraj ze zdjęcia A to zrobione zupełnie dla zabawy z teledysku Kanye Westa ;> Tu już wrzesień A tu taka dziwna praca na zlecenie :) Sierpień Lipiec :) Chyba maj A to już rysunki ze stycznia 2013 roku, wtedy dopiero zaczynałam z tabletem
  14. Hej wszystkim! Zamierzam tutaj wrzucać moje nowe prace co jakiś czas. Liczę na Wasze konstruktywne opinie odnośnie ich i ewentualne porady, co zmienić, poprawić :) Na początek projekt z zeszłego weekendu: Revelation - pewna moja wizja, która chodziła za mną od dłuższego czasu. Głównie używałem tutaj Photoshopa i 3DS Maxa do mniejszych wstawek.
  15. Witam, od niedawna bawie sie w digital painting, wykonałem dwie prace i chciałbym prosić o jakis komentarz. Szczegołnie ciekaw jestem waszych opini na temat drugiej pracy, którą mozliwe ze bede modyfikował. Chciałem w niej pokazać podobieństwo rotmistrza Witolda Pileckiego do orła. Nie jestem pewien czy kompozycja, tło, może jakies dodatkowe zabiegi(a raczej ich brak) są optymalne. duża rozdzielczość: http://voila.pl/index.php?f=1763374.jpg
  16. Witam, Przedstawiam do oceny mój drugi projekt :) Postanowiłam zwizualizować część wymarzonej pracowni artystycznej, jako element nauki 3ds maxa oraz umiejętności wizualizacji 3d. Liczę na pomocne komentarze :D programy: 3ds max, Photoshop [ATTACH=CONFIG]89164[/ATTACH]
  17. Wrzucam takiego Dzika , sporo się w tym modelu zmieniło od ostatniego razu, ma być użyty w grze, więc długim łańcuszkiem dostaję informacje co mam w nim zmienić. Do tego sam poprawiam wiele rzeczy. Ale myślę że niedługo go skończę :) Aktualnie walczę z wnętrzem Dzika. A tu lajf wiu :) AMZ Dzik-3 v. 30 (View in 3D)
  18. Cześć, ja mam takie dość banalne pytanie, googlowałem ale nie znalazłem jednoznacznej, aktualnej informacji. Robię teraz hobbystycznie modele do moda BF i wiem że samochód musi się zmieścić w 6-7k tris. Ale ta gra już trochę ma. Jakie są wymagania we współczesnych grach? Postać, pojazd, broń?
  19. Gość

    Hybridd

    Cześć, jestem tu nowy. Na poważnie staram się malować od roku, mimo że jest to stricte dla przyjemności, staram się rozwijać moje umiejętności oraz technikę i proszę was o konstruktywną krytykę. Fascynuje mnie concept art i nim się inspiruję, chcę zmierzać w tym kierunku. Obrazy w tym poście pochodzą z referek.
  20. PIN za free! My dajemy pina, a Ty daj nam fotę z produktem, który zamówiłeś na Aratrena.pl. Pokaż jak prezentuje się rama, czy wydruk na Twojej ścianie, jak nosisz swoją koszulkę, pijesz z kubka, idziesz z ekotorbą na miasto, czy przypinasz pina! Zdjęcia zostaną zamieszczone na stronie Artarena.pl w specjalnej galerii. Ślij maila na [email protected] ! Jeśli nie chcesz nie pokazuj swojej twarzy. Doceniamy kreatywność! Zapraszamy również do rejestrowania się na samym portalu i wrzucania grafik. Portal daje możliwość nadania nowego użytkowego wymiaru projektom poprzez sprzedaż i promocję prac na różnych nośnikach.
  21. Hej, witam. Texturkę robiłem sporo wcześniej, jako element GUI, a że mój internet od ponad tygodnia nie domaga, to nudząc się nieco ją przerobiłem i wlepiłem na modelik księgi. Render w maxie, ale to pewnie widać x D Zapraszam.
  22. Gość

    Artarena.pl

    Witam, Na początku września ruszył nowy portal dla artystów Artarena.pl. Portal ma na celu stworzenie otwartego na innowacje miejsca w którym twórcy będą mogli sprzedawać swoje prace w formie sztuki użytkowej, a różnego rodzaju nośnikach typu koszulki, kubki, przypinki, eko - torby itp. Artarena jest jedynym tego rodzaju portalem w Polsce. Nasza oferta jest skierowana do designerów, grafików, ilustratorów, projektów wnętrz, twórców komiksów, streetartowców itp., a także do tych, którzy otaczają się dizajnerskimi przedmiotami. Więcej o Artarena? Miejsce, gdzie estetyczny wymiar sztuki wzbogacany zostaje o wartość użytkową. Arena, na której zachodzi przekształcenie talentu w dzieło. Czym jest ArtArena? ArtArena jest nowym polskim serwisem internetowym skierowanym do artystów zajmujących się grafiką, designem, modą, streetartem, wystrojem wnętrz, decoupagem itp. To portal dla tych, którzy śledzą trendy, tworzą z myślą o otwartym na novum odbiorcy, wiedzą jak połączyć sztukę z codziennością. Odbiorcami są zarówno artyści, którzy sprzedają swoje projekty w formach produktu jak i osoby chcące zakupić te produkty. Artarena to portal, gdzie pomysł artysty spotyka produkt. To arena dla rozwoju sztuki i popularyzacji jej użytkowego charakteru. Jest miejscem, gdzie można założyć profil, publikować i sprzedawać swoje projekty na różnego rodzaju nośnikach takich jak t-shirty, eko torby, kubki, ramy, a w przyszłości także piny, nadruki na decki i fullcap’y, czy grafiki z passparteu. Artarena to najkrótsza droga do wejścia w posiadanie unikalnych gadżetów, nietypowych ciuchów, designeskich elementów wystroju wnętrz. Realizując projekt ponosi się jedynie koszty produkcji. Jak to działa? Każdy artysta może sprzedać swoją sztukę na nośnikach udostępnianych przez Artarena.pl. To on decyduje o wysokości ceny swojego wzoru. Artysta sam przydziela dany wzór do jednej z wymienionych przez serwis dziedzin. Wydruk na ścianie nie powieli się nigdy, np. z nadrukiem na koszulce. Każdy projekt nabierze formę wyjątkowości, będzie narzędziem do stworzenia unikatowego produktu, mówiącego o osobowości i talencie twórcy. Prace na portalu Artarena są chronione Licencją Creative Commons, która działa na zasadzie “pewne prawa zastrzeżone” – granice dozwolonego użytku są szersze i wyraźniejsze niż te wytyczone na zasadzie “wszelkie prawa zastrzeżone”. Art Arena - Dobra strona sztuki. Artarena.pl http://artarena.pl http://portalartarena.blogspot.com/ http://www.facebook.com/pages/Art-Arena/148069755227881
  23. Hi guys, I wanted to share with you a unique event that will hit the streets of Bucharest,Romania on the 22nd till the 25th of Red October. Its the first Eastern European Concept art based workshop and i tell you,its gonna be on fire. We have tryed bringing in the heavyweights of concept art, all in a brain melting event, people that changed the industry and art as we know it with their visions. These guys need no introduction becos they got the right stuff! Stephan Martiniere(ID Rage,Star Wars,I robot etc) Steambot Studios(Tron Legacy,Assasins Creed,I am Legend, Wolverine, Assassin's Creed, Prince of Persia,etc) David Levy (Vyle) Thierry Doizon (Barontieri) Joel Dos Reis Viegas (Feerik) Sebastien Larroude (Rainart) Kekai Kotaki(Guild wars) Mark Goerner(Xmen) For more details please visit the events official website: http://www.iron-curtain.org/
  24. Mimo wystepujacych problemow ze smoothingiem - wrzucam ! Concept - Lexus Model - XSI (Autodesk Softimage 2010 ) Render - Octane ( beta1) zero post-produkcji ( tylko text i logo ) Projekt powstal z mysla o konkursie. Jutro ogloszenie wynikow i rozdanie nagrod. Enjoy!
  25. Witam, spodobal mi sie temat i postanowilem wystartowac. Bardzo dawno nic nie robilem w 3D, a zbieram sie do przesiadki z maxa na blendera, wiec chyba sie poucze przy tym projekcie. Od jakiegos czasu myslalem o zrobieniu czegos w 3D w klimacie moich ostatnich tabletowych poczynan . Historia jest taka, ze tata poszedl po narzedzia, aby miec czym naprawiac telewizor, a dwoch synow miedzyczasie zajelo sie juz "naprawa" przy pomocy mlotkow. A skutek tego taki, ze z telewizora zaczely ulatniac sie blizej nieokreslone duchy. Na razie wrzucam super szybkie szkice olowkiem wykonane doslownie na kolanie, siedzac na sloneczku ^^ Jak poszperam po necie i popatrze na fotki zwierzatek to pewnie jeszcze podkrece troche design postaci, ale kompozycja raczej taka zostanie. Komorka robione fotki, wiec nie wiem czy wszystko widac :/ Domek bedzie nizszy, i bardziej cartoonowy, drzewa w tle takie jak tutaj - http://blog.kalais.net/plotowe-problemy.php . Tata bedzie w takich granatowych spodniach robotniczych, swiatlo bedzie padac w strone widza, tak zeby oswietlic twarz ojca, i zeby dom rzucal cien w lewo/dol. Telewizor, taki oldscholoowy, bedzie stal na rozlozonej tekturze. Syn po prawej lapie sie za glowe w przerazeniu, ten po lewej (przy drzwiach domu) bedzie jeszcze probowal mlotkiem walnac zasilacz/akumulator. To chyba tyle, pozdrawiam, Kalais P.S. W pozniejszym etapie zrobie opis 3-zdaniowy wedle regulaminu, narazie chcialem opisac co i jak :P P.S.2 Czasu masa jeszcze, wiec posiedze troche czasu najpierw nad conceptami, postaram sie tabletem machnac pelna scene i postacie z roznych stron P.S.3 ale sie rozpisalem o.O
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności