Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'szpital' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 4 wyniki

  1. witam Mam takie nietypowe zlecenie. Kupię gotowe wizualizacje pomieszczen sluzby zdrowia i szpitalnictwa, np. gabinetu lekarskiego, gabinetu do odnowy biologicznej, pokoju szpitalnego, kuchni szpitalnej i pralni, recepcji w budynku sluzby zdrowia, korytarza, sali gimnastycznej do rehabilitacji, tolaety dla niepelnosprawnych, malego basenu lub innych podobnych. Cos w powiazaniu z budynkiem sluzby zdrowia, SPA, reMoze komus zostaly jakies studenckie projekty, niezrealizowane koncepcje, cokolwiek. Sprawa jest bardzo pilna, bo potrzebuje je na dzisiaj lub jutro. Jesli ktos jest zainteresowany, prosze o kontakt na maila [email protected]. Skontaktujemy sie telefonicznie, podam wiecej szczegolow. Cena to 100zl/szt. Jesli masz jakie stare niepotrzebne wizki, to wal smialo.
  2. velendil

    Hide & Seek

    Po 7 miesiącach nauki Maji i pracy nad samym dyplomem udało mi się w pewnym stopniu ukończyć to co sobie założyłem. Prezentuje Wam tutaj krótka animację, zatytułowana "Hide & Seek" czyli "Zabawa w chowanego". Samym 3D zajmuję się lekko ponad rok i jest to mój pierwszy taki duży projekt. Wszystkie tekstury były malowane przeze mnie od zera, mają ponadto swoje bumpy oraz speculary. Temat w.i.p Film można obejrzeć na VIMEO badź Napisy angielskie tylko w wersji Youtube. Pozdrawiam i liczę na krytykę oraz komentarze. Piotr Nowacki
  3. Witam! Studiuje w PJWSTK w Warszawie i jako ze jestem na ostatnim roku, zabrałem sie za zrobienie prostego i krótkiego filmu w 3D. Pracuje w maji (czasami dochodzi zbrush) a tekstury wykonuję w photoshopie. Cała akcja mojej krótkiej animacji rozgrywa sie w szpitalu psychiatrycznym, wszystbo bedzie widziane z oczu głównego bohatera. Chciałbym osiągnać psychodeliczny klimat filmu, zatem oprócz głównego bohatera (czyli w zasadzie widoku z pierwszej osoby) pojawia sie miejscami mała dziewczynka, która odlicza na głos do dziesięciu (jak w zabawie w chowanego :) ) i zaczyna szukac. Aktualnie jestem na etapie modelowania, teksturowania i oswietlania całego spzitala. Niestety zabrałem się do tego bez jakiejkolwiek wiedzy na temat produkcji jakokolwiek mozna to nazwac animacji, zatem straciłem mnóstwo czasu ale jednoczesnie czegos sie nauczyłem. Niemam więc sprecyzowanego storybordu, a pomysł, niestety, zmieniają się z dnia na dzien, jednak mysle, ze jestem blizej końca niz byłem parę miesięcy temu. Ponizej prezentuje pare renderów tego, co juz udało mi sie uzyskać, wciąż jest mnóstwo pracy, wiele rzeczy wymaga poprawy a przedewszystkim - tekstur. Moimi głównymi inspiracjami było Mirrors Edge (z powodu perspektywy pierwszej soboy), Sillent Hill (sam klimat) oraz trailer StarCrafta II (technologiczne modele). Miesiąc temu natknąłem się niestety na cos, co jest bardzo podobne do mojego projektu - znakomity film Asylum 5D, jednakze moj projekt nie jest nim inspirowany. To tyle w ramach wyjasnien :) Aktualnie zajmuję sie teksturami scian w korytarzu oraz muszę spędzic trochę czasu nad oswietleniem (za duzo swiata wpada przez górna część sufitu). Chciałbym również dodać tzw. Volumetric Light oraz, bodajże za pomocą partikli, jakis unoszący się pył i kurz, także jak ktos mógłby doradzic mi cokolwiek na ten temat, i przedewszystkim, czy to sprawdzi się w mojej animacji (bo moze lepiej uzyskac to podczas post produkcji?) to byłbym ogromnie wdzięczny :) Ponadto chciałbym dodać jakies drobne kamyki na podłodze, znaciem oze na to jakis dobry i sprawdzony sposób a nie zabierający duzo czasu ? (próbowałem paint effecta jednakze wyglądało to bardzo kiepsko) Do renderowania używam Mental Ray'a. Pozdrawiam serdecznie i liczę na krytykę oraz wszelakie podpowiedzi : ) Piotr Nowacki
  4. Witam wszystkich, Mój pierwszy post i pierwsza grafika na max3d. Do tego jest to moja pierwsza praca w 3ds max, której poświęciłem ostatnie kilka dni. Rendering został wykonany w mental ray'u (wraz z liczeniem FG ok. 6-7h), a post w Photoshopie. The Operating Room Zawsze uważałem salę operacyjną za wdzięczny temat. Starałem się odnależć ciekawą perspektywę i kompozycję. Ostatecznie scena przybrała widoczną fromę. Do stworzenia modeli wykorzystałem zdjęcia ze stron producentów Dremed i Famed, a nad całością czuwał znajomy student medycyny. ;) Pozdrawiam,
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności