Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'riggowanie' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 7 wyników

  1. Witam. Coś bardzo dziwnego dzieje się z moimi projektami w 3ds maxie. Z początku wszystko działało jak należy. Podpiąłem kości za pomocą modyfikatora skin do modelu i wszystko działało. Po zapisaniu i wczytaniu pliku również wszystko działo. Ale od kilku dni, za każdym włączeniem programu i wczytaniem pliku, okazuje się, że kości nie są podpięte do postaci. Jest modyfikator Skin a w nim lista kości ale szkielet mogę poruszać jak chcę i nie ma to żadnego wpływu na model. Po kilkukrotnym usunięciu modyfikatora i utworzeniu na nowo, wyłączeniu i włączeniu programu itp. kości dają się ostatecznie podpiąć. Ale nie zmienia to faktu, że kiedy zapiszę plik a potem wczytam kości ponownie nie będą miały żadnego efektu na model. Co tu się dzieje? Link do filmiku https://drive.google.com/open?id=1J9ARcEJxa0jK1rfmSJffu2e4eTZmTImH
  2. Startup z obszaru VR i healthcare poszukuje Riggera 3D postaci do tworzenia grafiki do gier wspierających procesy leczenia i kondycje psychiczną pacjentów onkologicznych. DLA OSÓB, KTÓRE CHCĄ, ABY ICH PRACA WSPIERAŁA WALKĘ DOBRA ZE ZŁEM :-) Tutaj trochę o projekcie: Poszukujemy Riggera, który stworzy zajmie się riggowaniem stworzonych przez nas postaci. Charaktery podobne do tych z Inside Out https://www.youtube.com/watch?v=vuR7w9q-BNs Oczekujemy: • Wiedzy z zakresu skinowania i rigowania obiektów w 3Ds Max • Doświadczeniu w riggowaniu pod Unreal Engine • Doświadczenia w postaciach humanoidalnych, zwłaszcza w mimice twarzy • Nadzywczajnej kreatywności • Samodzielności Oferujemy bardzo twórczą pracę, wynagrodzenie od projektu i bardzo rozwojowy startup. Zgłoszenia z CV prosimy przesyłać na adres: [email protected] Do zobaczenia!
  3. Cześć wszystkim! Zebrałem w jakąś całość przegląd projektów animacji własnych jak i komercyjnych. Zapraszam do oglądania. Plus jeśli ktoś jest zainteresowany nad czym pracuje na bieżąco zapraszam do polubienia profilu na fjsiku ;) https://www.facebook.com/RobertAnimates/ Dzięki pozdrawiam
  4. Robię sobie ten tut: http://laurent.renaud.free.fr/tutoriel-carrig.html To co na obrazkach to jeszcze ogarniam ale tekstu to już w ogóle - tłumacz googla tłumaczy zbyt dosłownie i nie dokońca logicznie. Czy mogł by ktoś mi to przetłumaczyć na eng lub pl?
  5. Witam Zastanawiam się, czy istnieją jakieś zbiorcze DVD z tutorialami do Cinemy? Coś w rodzaju tutoriala dotyczącego riggowania stworzonego przez WiPix. http://www.c4dcafe.com/reviews/r105/tutorial.html Jeżeli znacie jakieś tego typu publikacje to proszę o linki Zależy mi szczególnie na tutorialach związanych z oświetleniem, renderem i tworzeniem materiałów w Cinemie.
  6. Cześć Szukam tutoriali, które pozwolą na naukę riggowania w cinemie bez użycia modułu MOCCA. Wiem, że jest to możliwe, ponieważ standardowa wersja cinemy posiada tagi zawierające kości. Niestety nie potrafię się nimi poprawnie posługiwać. Jeżeli ktoś dysponuje jakimiś materiałami dotyczącymi rigowania i skinowania bez pluginu MOCCA. Proszę o pomoc.
  7. Witam! To mój pierwszy temat. Kolega doradził mi żebym w tym dziale go umieścił. Dobra, do rzeczy... Modeluję postać do mojej pracy dyplomowej. Potrzebuję mistrzowie waszej porady !!! Moja postać została przerobiona w MakeHumanie, na wzór mojego podobieństwa ;]. W mojej pracy muszę się zająć wyanimowaniem ruchów twarzy z pomocą morphingu, pod film nagrany uczelnianą kamerą. Postać opracowuje w 3d maxie. Elementy jakie zastosowałem do niej to: - Postać składa się z kilku osobnych obiektów: oczy, zęby (osobno górne/dolne), język i cała postać - Dodałem bonsy oraz help pointy do twarzy i użyłem do nich modyfikator skin; Potem dodałem modyfikator Morpher do postaci głównej , który morfuje każdą 8 zgłosek. Język został potraktowany tak samo. Problem mam natomiast z zębami dolnymi. Nie wiem jak je poruszyć. Podlinkowane są one do kości, która robi za żuchwę. Jako rigg na głównej postaci działa pięknie, ale gdy używany jest morphing, robi się nie wesoło. Usta się poruszają, a zęby jak stały, tak stoją w miejscu. Zdjęcie z problem (rigging zębów + morpher) Zdjęcia z celem morphingu h,ch,k,g,i,j - Szukam rozwiązania, by te dolne zęby mogły się poruszać razem z celami morfingu. Proszę was o jakąśkolwiek poradę do tego problemu? Czy istnieje może maxscript, który by temu zaradził?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności