Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'wnętrza' .

Trwa przebudowanie indeksu wyszukiwania. Prezentowane wyniki mogą być niekompletne.
  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 9 wyników

  1. Poszukujemy 3d Generalisty do pracy przy prestiżowych projektach jachtów i architektury wnętrz. Sinot Yacht Architecture and Design. sinot.com [wynagrodzenie miesięczne 7500-9500 zł w zależności od umiejętności] [umowa zlecenie lub b2b] [zdalnie] Wymagania: - wysoki poziom znajomości 3ds Max+V-ray - podstawowa znajomość pakietu Adobe (PS, Al, InDesign) - dobry język angielski Mile widziane: - wykształcenie kierunkowe (nie jest konieczne) - podstawowa znajomość AutoCad Zgłoszenia w formie CV + portfolio proszę przesyłać na adres: [email protected] Skontaktuję się tylko z wybranymi kandydatami. Pozdrawiam, Piotr
  2. STUDIO GRAFICZNE FOUR.creative // www.four.com.pl // Z POZNANIA POSZUKUJE: GRAFIKA 3D PROPONUJEMY STAŁE ZATRUDNIENIE W SIEDZIBIE FIRMY JESTEŚMY STUDIEM GRAFICZNYM, POSIADAMY STUDIO FOTOGRAFICZNO – FILMOWE, Z NASZYMI KLIENTAMI REALIZUJEMY AMBITNE PROJEKTY REKLAMOWE Z WYKORZYSTANIEM ZAAWANSOWANYCH TECHNIK GRAFICZNYCH. NASZE PROJEKTY SĄ WYNIKIEM WSPÓLNEJ PRACY GRAFIKÓW 2D, SPECJALISTÓW DTP, FOTOGRAFIKÓW ORAZ GRAFIKÓW 3D. KILKA NASZYCH PRAC Z ZAKRESU 3D MOŻNA ZOBACZYĆ https://www.behance.net/gallery/88297305/Wizualizacje-3D OBECNIE POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONEGO SPECJALISTY DLA NASZEGO ZESPOŁU W DZIALE 3D. NASZE WYMAGANIA: - ZAAWANSOWANA ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW 3DS MAX + CORONA (MODELOWANIE, WIZUALIZACJE WNĘTRZ, ANIMACJA WNĘTRZ), - BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ ADOBE PHOTOSHOP CC, - KREATYWNOŚĆ I SUMIENNOŚĆ. OFERUJEMY: - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, - PRACĘ Z DOŚWIADCZONYMI SPECJALISTAMI, - REALIZACJĘ CIEKAWYCH PROJEKTÓW REKLAMOWYCH. CV ORAZ PORTFOLIO PROSIMY PRZESŁAĆ NA ADRES [email protected]
  3. 1termi

    wnętrza

    Wrzucam to co zrobiłem pere lat temu. 3dsmax 2010 modelowanie i rendering.
  4. Witam, Czy korzystał ktoś z Was może z połączenia Blender + Vray? Przekopałam sporą część internetu w poszukiwaniu opinii o tym zestawieniu, ale najwyraźniej jest mało popularne, bo wiele nie ma na ten temat. Wcześniej miałam do czynienia dość długo z 3ds max'em i Vray'em i szukam po prostu tańszej alternatywy. Lubię interfejs Blendera i przyjemnie mi się w nim modeluje, ale nie chcę renderować w Cyclesie, bo zależy mi na renderingu CPU. Dlatego zastanawia mnie czy zestaw Blender + Vray się sprawdza i czy funkcjonuje stabilnie? Z góry dziękuję za odpowiedzi Pozdrowienia :)
  5. mirass

    Kawalerka

    Witam, przedstawiam wizualizacje kawalerki, które ostatnio wykonałem. Czekam na uwagi co poprawić żeby wizualizacje były bardziej realistyczne. Soft: 3dsmax + vray
  6. Zapraszam do oglądania nowych wizualizacji. Renderowane w Coronie w zasadzie to są rawy delikatne postpro.
  7. Witam wszystkich! Chciałbym poprawić swój warsztat 3d- od modelowanie, przez texturowanie i na renderingu skończywszy. Mój soft to 3dsMax, V-Ray i Photoshop. Dzięki porady i uwagi. Na początek wnętrze mieszkalne:
  8. Witam, Chciałbym wstawić moja pracę, wizualizacje wnętrza, które zaaranżował architekt Rafał Paliński z Wrocławia, Praca jest skończona ale wrzucam w ten dział ponieważ na pewno są rzeczy, które można poprawić Dlatego proszę jeśli ma ktoś ochotę na komentarze i ogólne wrażenie jakie sprawia wizualizacja podsyłam również link do więcej prac na behance: https://www.behance.net/wizualhome387a oraz mojej strony www: www.wizualhome3d.pl Pozdrawiam
  9. Projekt: interiors.homeandwood.pl Wizualizacje moje Jestem ciekaw waszych opinii. Na behance jest pokazane zestawienie materiałów, widoki izometryczne i dłuższy opis: https://www.behance.net/gallery/49249527/Oh-my-Bosch-Small-studio-apartment-in-Lublin
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności