Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'monitor' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 12 wyników

  1. Cześć! Pracuję jako grafik i chciałbym podpiąć jednocześnie do niego dwa monitory z jakąś lepszą matrycą IPS. Jaki monitor 15" lub 17" widescreen możecie polecić do 1k PLN ?
  2. Witam! Poszukuję jak największego monitora i z jak największą rozdzielczością do max 1000zł. Obecnie udało mi się znaleźć : acer-k272huld https://www.x-kom.pl/p/322159-monitor-led-27-289-acer-k272huldbmidpx-czarny.html 27", 1440p za 950zł Czy myślicie że jakość będzie spoko? Czy da się w tej cenie coś ciekawszego znaleźć? Rozumiem że najlepszym wyborem jest właśnie IPS? Dziękuje z gory za pomoc!
  3. Sprzedam zestaw: Stacja robocza HP xw6600 - 2 x Intel Xeon E5410 2,33 (2x4 rdzenie) - 8 GB RAM - HP Nvidia Quadro 600 - 120 GB SSD, - 160 GB HDD - WiFi D-Link DWL-6520 Monitor HP LP2475w Klawiatura i mysz bezprzewodowa HP http://olx.pl/oferta/hpxw6600-2x4-xeon-2-33-8gb-quadro-120gbssd-plus-monitor-hp-lp2475w-CID99-IDeCbtZ.html
  4. Planuję złożenie stacji roboczej: zastosowania: grafika 2d i 3d. Komputer ma starczyć na dłużej, powinien być mocny i cichy. Stoję przed takimi kluczowymi pytaniami: 1) Procesor W jaką platformę iść: Skylake (socket 1151) czy Haswell-E (socket 2011-3). Procesory jakie biorę pod uwagę: i7 6700K TDP 65W 4rdzenie w sumie 13,6Ghz i7 6700K TDP 91W 4rdzenie w sumie 16Ghz i7 5820K TDP 140W 6rdzeni w sumie 19,8Ghz Chciłbymam, aby komputer był cichy i chłodny - tutaj lepsze są Skylake. Natomiast Haswell-E ma rzadziej zmieniającą się podstawkę - dzięki czemu można zmienić proca w przyszłości. Już kilka ganeracji procesorów jest na podstawce 2011-3. Można też zastosować 6 i 8 rdzeniowe jednostki. 2) Płyta główna - jakie firmy polecacie? Zależy mi na niezawodności, długiej gwarancji. 3) Pamięć Ile RAM zalecacie: 32GB czy 64GB. Może kupić 2x16GB i później ewentualnie dołożyć kolejne 2x16? 4) Karta graficzna Jaką kartę grafiki wybrać: GTX 960 czy GTX 970? Pracuję w Modo, okazjonalnie gry. Może polecacie jakiś konkretny model GTX 960/970? 5) Rozdzielczość monitora Planowałem kupić EIZO CX271.... Na dziś 27 cali przy 2560x1440 to dla mnie optymalne parametry dla jednomonitorowego stanowiska pracy... ale czy obecnie opłaca się ładowac 5500zł w dobrej klasy monitor ale o rozdzielczości 2560x1440? Czy nie lepiej przeczekać na spadek cen 4k?
  5. Witam. Jako, że mój monitor uległ nieuleczalnej awarii - muszę szybko zakupić nowy. Zależy mi żeby monitor nadawał się do pracy nad grafika tak dobrze jak to możliwe, ale budżet niestety wynosi max 900-1000zł i im mniej tym naprawdę lepiej. Grunt, żeby dobrać perfekcyjny stosunek jakość/cena (: Wiem, że większość może prychnąć śmiechem na taka sumkę jak na zastosowanie graficzne, ale więcej dać nie mogę (: Zastanawiam się nad Iiyamami, bo ich cena i możliwości (te na papierze) zachęcają, ale większość oparta jest na AMVA+, których nie jestem pewny. Wykorzystuje sprzęt także do programowania(głównie do tego, w sumie) i oglądania filmów. Pełno tu ludzi co zjedli zęby i wypalili oczy na monitorach, więc może ktoś dobry wspomoże radą ;) pzdr!
  6. Jak powyżej, w świetnym stanie technicznym, 27 cali to spooooro przestrzeni roboczej. W związku z wyjazdem za granicę oddam tanio, powiedzmy za 6 stówek :)
  7. Witam, Jest to mój pierwszy post na tym forum, proszę o wyrozumiałość :) Jestem studentem grafiki na 2 roku, obecnie rozpoczynam przygodę z 3ds maxem, używam macbooka pro 15" i problem w tym, że wszystko jest strasznie małe i ledwo widzę co tak naprawdę robię, przy photoshopie czy afterze jeszcze dawałem radę ale przy maxie można oślepnąć, może mógłby ktoś coś zaproponować jaki monitor byłby dobry jako zewnętrzny dla zoptymalizowania pracy w maxie? Byłbym wdzięczny za rady ile cali najczęściej używacie w maxie, jakiej marki monitory ewentualnie jakieś linki (budżet posiadam raczej studencki nie chciałbym wydać ponad 1500zł) Z góry dziękuję.
  8. yookeer

    Monitor

    Witam Chciałbym kupić monitor, chyba najlepiej firmy Eizo. Pracuje przy grach ale również nie rzadko przygotowuje rzeczy do druku więc przydałby mi się właśnie monitor z odpowiednią do tego matrycą. Budżet to do 2.5k Z góry dziękuję za rady
  9. Witam. Mam problem z wycięciem otworów służących do wentylacji w monitorze. Tył monitora jest lekko zaokrąglony. Ponieważ tych otworów jest trochę, zrobiłem boxa, którego skopiowałem x razy i użyłem procuttera do wycięcia tymi boxami otworów. Niestety po tej operacji powstało wiele błędów w smooth (na renderach światło załamuje się tam gdzie nie powinno). Próbowałem łączyć vertexy, ale nic to nie dało. Moje pytanie brzmi, jak naprawić wygładzanie, lub może zna ktoś jakiś inny sposób na wykonanie takich otworów, który sprawia mniej problemów. Pozdrawiam :)
  10. !SPRZEDAM! MONITOR 22” EIZO FlexScan S2232W-H CENA: 1700zł Gwarancja do 27 lutego 2015. PREFEROWANY ODBIÓR OSOBISTY W KRAKOWIE! Lub wysyłka kurierem UPS (57zł) KONTAKT: tel. 506-021-691 (w godzinach wieczornych od 19:30 do 00:00 w środę, czwartek i piątek od 12:30 - studia) gg: 5676422 PW Pozdrawiam, Sadowski25
  11. Witam, Nadszedł czas na zmiany i to duże więc zapytać muszę. Obecnie siedzę na 2x 22" i nie najlepszej jakości. Mam do wyboru 1 z 3 konfiguracji. Chciałbym się dowiedzieć czy warto zainwestować w ten 30" monitor czy może jest jednak za duży? do pracy w 3DSMax, Zbrush, Mudbox, PhotoShop, MotionBuilder, UDK, Unity Wiem że lepiej jest mieć większą powierzchnię pracy ale jak jest za duża to też niedobrze... Nie mam możliwości by sprawdzić jak się pracuje na takim monitorze więc może ktoś ma jakieś doświadczenie i może się podzielić... 1) 2X Dell UltraSharp U3011 30" (76cm) Monitor with PremierColour http://www1.euro.dell.com/uk/en/business/monitor_ultrasharp/fs.aspx?refid=monitor_ultrasharp&s=bsd&cs=ukbsdt1 2) 2x Dell UltraSharp U2410 24" (61 cm) Widescreen Flat Panel Monitor with PremierColor - Black http://accessories.euro.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=uk&l=en&s=bsd&cs=ukbsdt1&sku=294438 3) 1x Dell UltraSharp U3011 30" 1x Dell UltraSharp U2410 24"
  12. Witam, ze względu na to, że kupiłem jeden duży monitor Full HD mam do sprzedania 2x 17" monitory Eizo FlexScan S1731SH-BK. Oba w kolorze czarnym z podstawami takimi jak na zdjęciu (pełna regulacja). Stan techniczny i wizualny idealny. Zero badpixeli, zero przebarwień, równomiernie podświetlony. Używane w domu przy prywatnych projektach, przy świeceniu 25% jasności. Dokładny czas świecenia to 5443h dla jednego i 5107h dla drugiego. Kupiony był pod koniec stycznia 2008 ze sklepu Mastiff w Białymstoku. Gwarancja door-to-door na 5 lat czyli jak zawsze w przypadku Eizo :) Specyfikacja techniczna i zdjęcie pod poniższym linkiem: http://monitory.mastiff.pl/opisy.php?id_artykulu=2243&nazwa=Monitor%20EIZO%20FlexScan%20S1731SHB Gwarancja: http://www.eizo.pl/gwarancja Cena jaka mnie interesuje to 750zł za sztukę ze względu na aktualną gwarancję i idealny stan sprzętu. W komplecie jest wszystko to co dostałem w sklepie, czyli kable, przejściówki, instrukcje oraz oryginalne pudełka. Proszę o kontakt pod nr tel: 600 737 414 lub e-mail dostępny na stronie http://www.kamilos.net Istnieje możliwość wystawienia monitorów na aukcji. Moje konto: http://allegro.pl/show_user.php?search=thekamilos W razie chęci osobistego sprawdzenia sprzętu to na co dzień jestem w Warszawie oraz czasami bywam w Lublinie (teraz 28-29 sierpnia). Pozdrawiam, Kamil
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności