Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'zwierzeta' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 5 wyników

  1. Witam wszystkich, którzy zajrzeli do tej teczki. Obserwowałem od pewnego czasu, co się dzieje tu na forum i postanowiłem, że W KOŃCU wrzucę tu też trochę swoich "dzieł". Jak dotąd rysuje głównie komiksy i czasem jakieś portrety. Liczę, że porady bardziej doświadczonych użytkowników tego forum pomogą mi trochę podskillować w technice rysowania. Szkic GLaDOS z gry portal. Skaner mi za bardzo rozjasniał, więc zrobiłem po prostu zdjęcie. Moim głównym zajęciem jest tworzenie komiksów, w których często humor przeważa w nich nad wykonaniem... arrr. Ołówki 2b, 5b i 8b. To było kilka naprawde nudnych lekcji polskiego. Proszę o krytyke i surowe wytykanie błędów. Wstawiam tu prace, bo chce się czegos nauczyć.
  2. Chciałam trochę znowu zacząć malować, jeśli dobrze pójdzie to od czasu do czasu coś wrzucę. Chętnię posłucham krytyki. Na początek jedna z okolicznych gór, gwasze, malowane ze zdjęcia, oryginał tu http://www.almenrausch.at/uploads/tx_wctrip/Rofanspitze_18.jpg
  3. Witam wszystkich, na forum może nie jestem nowy, bo konto mam od paru lat, jednak wcześniej nie miałem czego pokazywać i może się bałem coś wrzucać. Nie miałem potrzeby się udzielać, bo przeglądanie zawartości forum mi wystarczało. W końcu jednak zdecydowałem się pokazać swoje prace by móc dostać korektę. Tak więc bez zbędnego rozpisywania się. Rysunki Wykonane rapidografami. W większości na A3, ale zdarzyło się też parę A4, a rysunek orła jest na A0. Wrzuciłem w średniej jakości i rozdzielczości by jednak było cokolwiek widać. W większej rozdzielczości są dostępne na stronie na facebooku. Mam świadomość niedociągnięć anatomicznych i technicznych, jednak mam nadzieję, że z każdym rysunkiem jest ich coraz mniej. Grafiki Przygotowane z myślą o zastosowaniu jako tapeta na komputerze, jednak skończyły w różny sposób. Zrobione na bazie rysunków. Pozdrawiam wszystkich
  4. Poszukuję stronki na na której były by zdjęcia, plany zwierząt - takie same co do samochodów. Przegrzebałem kilka stron w googlach i nic ciekawego nie znalazłem.
  5. Hmm kiedyś w teczce zrobiłem na kalce szkielet i mięśnie lwa, postanowiłem to pociągnąć dalej, a po wypracowaniu paru rzeczy przeniose to na jeszcze ciekawsze wariacje. Tak na dobrą sprawę to już widzę kilka błędów, których nie poprawię bo 1. zauważyłem za późno 2. po prostu rysuje dla samego rysowania ;D A zacząłem z bardzo prostego powodu... muszę zabić czas czekając na rendery ^^ I wykluwa się od 2 dni powoli kartonik 100x70cm. Stwierdziłem, że się podziele na forum ;) Pozdrawiam ;) Większe po kliknieciu w poniższy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności