Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'upgrade sprzętu' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 2 wyniki

  1. Cześć Wszystkim! Planuję od jakiegoś czasu kompletną wymianę mojego sprzętu kupionego w 2013 roku, jednak trafiam często na wątki typu Upgrade, dlatego chciałbym poprosić Was o pomoc w podjęciu właściwej decyzji. Pracuję głównie w 3ds Maxie + Vray (ostatnio coraz bardziej Corona), prawie wyłącznie są to statyczne obrazki Interior/Exterior - na animacje obecny sprzęt niezbyt pozwala. Do tego Photoshop, Illustrator, InDesign, ale tu wymagania już nie są takie duże. Sprzęt cały czas jest na chodzie, ale zależy mi na upłynnieniu pracy (za długie czasy na rendery poglądowe/finalne, przy dużych scenach też viewport trochę muli). Aktualny zestaw wyglada tak: - Płyta główna MSI Z77A-G45 Intel Z77 LGA 1155 - Procesor Intel Core i7-3770K, 3.5GHz, 8MB, LGA1155, - Zasilacz XFX TS 550W (P1-550S-XXB9) - Chłodzenie CPU SilentiumPC Fortis HE1225 (SPC043) - Karta graficzna HP Quadro 600 1GB (WS093AA) - 2szt. Pamięć Ballistix Ballistix Sport, DDR3, 8 GB,1600MHz, CL9 - Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5\'\', 1TB - Dysk SSD Crucial M4 128GB - Dysk SSD Crucial MX300 275GB - Napęd Lite-On iHAS124-04-D - Obudowa SilentiumPC Gladius M40 Pure Black ATX/USB3.0/SSD ready/3x120mm - Windows 10 Pro Obstawiam, że główną różnicę zrobiłaby tu wymiana procesora, grafiki i dodanie RAM, pytanie tylko czy obecna płyta na to pozwoli? Dodam, że nie chcę się też bawić w OC, zupełnie się na tym nie znam. Czy jest sens silić się na upgrade tego zestawu powiedzmy w kwocie do 2000zł, czy lepiej porzucić temat i uzbierać ok 5000zł i złożyć zupełnie nowy zestaw? Za wszelkie porady będę bardzo wdzięczny Pozdrawiam serdecznie
  2. Witam wszystkich forumowiczów! Z racji tego, iż moja nauka programów graficznych zaczyna przynosić efekty, w tym również finansowe (:D) zastanawiam się nad upgrade'm mojego sprzętu i chciałbym Was prosić o pomoc. Pracuję w takich programach jak 3DS max, Photoshop (postprodukcja wizualizacji) i trochę Revit. Chciałbym się Was poradzić, co z niżej podanego zestawu nadaje się do zostawienia a co powinienem wymienić? Na pewno muszę wymienić obudowę, ponieważ kosztem karty graficznej wybrałem najtańszą i najmniejszą. W tej chwili mój zestaw to: Procesor: amd FX-8320 3,5 GHz Black Edition + wymienione chłodzenie na Zalman CNPS9300 Płyta: ASRock 970 Extreme4 RAM: 2x8GB DDR3 Kingston HyperX Beast Karta graficzna: GeForce Quadro k600 Zasilacz: Corsair CX500 Dyski twarde SSD 120 GB i 1 TB talerzowy. Buda najtańsza jaka była. Na upgrade myślę wydać ok. 6000 zł. Byłbym wdzięczny, jeżeli moglibyście mi coś doradzić, żebym później nie płakał że źle kupiłem. :p
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności