Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'mózg' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 2 wyniki

  1. Hej. Oto rezultat moich pierwszych kroków w Houdinim. Dekoracyjna czaszka z "drutów" przypominających koralowca mózgowego. Podstawowy model czaszki był wymodelowany z Zbrush+Modo. Potem podłączyłem ją do Houdniego aby stworzyć symulację w wzrostu na jej powierzchni. Zasymulowane "druty" wyeksportowałem do C4D i tam pobawiłem się już w rendering. Silnik renderujący to Octane 4.0 z włączoną opcją Denosingu Ai. Więcej obrazków + zrzuty siatek możecie zobaczyć na moim portfolio tutaj->https://www.behance.net/tomerk
  2. Witam, pierwszy raz pokazuję coś na tym forum dlatego jeżeli źle umieściłem wątek to proszę o przeniesienie. Ostatnio skończyłem robić efekty do pierwszego odcinka kanału LoveDiet który tworzę wraz z moją narzeczoną, wszystko co było robione od strony wizualnej zrobiłem sam, jeśli chodzi o dźwięk kilka osób mówiło, że coś jest z nim nie tak - i ja się z tym zgadzam, niestety udźwiękowienie też sam robiłem i był to mój pierwszy raz dlatego wybaczcie, następne odcinki będą lepsze :) W filmiku starałem się zrobić tak by było jak najbliżej amatorskich wideo z YT typu "gadające głowy" + coś dodawałem extra od siebie :) sztuki czy perfekcyjnej kompozycji albo idealnego oświetlenia próżno szukać w tym wideo, ponieważ nie taki był mój cel, niemniej i tak zapraszam wszystkich do obejrzenia go i wypowiedzenia się co się najbardziej wam podobało, a co najmniej oraz co zmienić w kolejnych filmikach by były jeszcze lepsze? Soft: 3dsmax, Vray, Nuke Być może komuś ta dieta pobudzi jeszcze bardziej szare komórki tak by tworzyć jeszcze ciekawsze prace :D Mam też do was pytanie, ponieważ zauważyłem, że kompresja na YT jest masakrycznie mocna (nawet przy Full HD) - czy ktoś zna najlepszy kodek lub sposób na render tylko pod YT tak by, obraz tracił jak najmniej na jakości? Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności