Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'cyberpunk' .

Trwa przebudowanie indeksu wyszukiwania. Prezentowane wyniki mogą być niekompletne.
  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 7 wyników

  1. Premiera dodatku Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077 nastąpi 26 września 2023 roku. W ramach rozgrzewki przed tym wydarzeniem, CD Projekt przedstawił nowy klip filmowy, który z pewnością zrobił swoje. W najnowszym trailerze CP 2077 Phantom Liberty główną rolę odgrywa postać, którą zagrał znany z Hollywood aktor, Idris Elba, prezentując się niezwykle spektakularnie. Historia przedstawiona w zwiastunie wciąga, a nowo wprowadzony bohater robi prawdziwe furorę. Zobaczcie zresztą zwiastun dodatku 🔥 Making of: Zobacz cały news
  2. Premiera dodatku Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077 nastąpi 26 września 2023 roku. W ramach rozgrzewki przed tym wydarzeniem, CD Projekt przedstawił nowy klip filmowy, który z pewnością zrobił swoje. W najnowszym trailerze CP 2077 Phantom Liberty główną rolę odgrywa postać, którą zagrał znany z Hollywood aktor, Idris Elba, prezentując się niezwykle spektakularnie. Historia przedstawiona w zwiastunie wciąga, a nowo wprowadzony bohater robi prawdziwe furorę. Zobaczcie zresztą zwiastun dodatku 🔥 Making of:
  3. Hej. Oto jeden ze szkiców który wykonałem na ZBrush pod listę tematów Inktober2019. Ten zajął mi 4 godziny z czego ciało mam remixowane z innych artów. W tym roku średnio mi idzie, nieregularnie. Mam taki plan by co fajniejsze rzeczy poprawić, ponieważ wciąż traktuję to jako szkice lub koncepty do czegoś bardziej dopracowanego. Finalnie chcę to rendzić do wydruków w formacie B1. Jest też ukryta idea tych speedów. Nie chodziło tylko o kreatywne wykorzystanie czasu ale dogłębne poznanie narzędzi ZBrush i próba pracy wyłącznie w tym sofcie bez skakania pomiędzy programami do konwencjonalnego 3d. Ostatnim krokiem do zrobienia w pełni produkcyjnych assetów wyłącznie w ZBrush jest PeelUV. Osoby uważnie śledzące zeszłoroczny ZBrush Summit na pewno zauważyły jego potencjał. Ja uważam że gra jest warta świeczki. Wiele rzeczy które robiłem produkcyjnie wymagało tworzenia UV w trakcie procesu modelowania assetu. To wymuszało na mnie ciągłe używanie GOZ i wysyłanie do programu np. MODO, tylko po to by rozłożyć jakiś mały element na UV. Dlatego czekam na PeelUV i liczę że będzie obsługiwał UDIMy 🙂 Wrzucam wam też Instagramową zajawkę. Naprodukowałem tych zajawek sporo. Praktycznie z każdego szkicu jaki zrobiłem jest taka zajawka. Uczyłem się tajemnej sztuki montażu w Adobe Premiere. Ostatnio odważniej się interesuję kamerami, montażem, animacjami. Nawet zacząłem realizować proste teledyski, filmy pod muzykę. Może wreszcie zacznę za jakiś czas realizować moje marzenie, czyli produkcję animowanego shorta. Poza ciała pochodzi z SculptJanuary2019, który też prowadziłem w duchu "im krócej tym lepiej", oraz "użyj wszelkich narzędzi by nie wychodzić z ZBrush" Zajawka z tego. Samo ciało prawdopodobnie szkicowane w tej sesji:
  4. Hej! Po długiej nieobecności postanowiłem przestać zaniedbywać maxika, szczególnie, że coraz więcej osób tu znowu zaczyna zaglądać, i bardzo fajnie. All Seeing Sue to moja najnowsza praca personalna, spędziłem nad nią około półtora miesiąca na przełomie roku. Model został wyrzeźbiony i upozowany w Zbrushu. Retopologii nie robiłem, tylko pozowałem i mapowałem model po decymacji. Siata jest więc "dzika" nie nadaje się absolutnie ani do gry, ani do animacji, jedynie do upozowanego stilla. Powód? Oszczędność czasu. Mapowanie (powiedzmy półautomatyczne) w 3D Coat. Tak samo 95% textur wykonałem w 3D Coacie, w Substace Painterze texturowałem jedynie twarz i dekolt. Assembling sceny zrobiony w Blenderze, pojawienie się wersji 2.8 mocno mnie zachęciło do przesiadki. I wreszcie render, Octane Standalone w wersji 4.0. Świecone HDR-ką z doświetleniami różem i błękitem w postaci kolorowych plane-ów (poza kadrem, lub niewidoczne). W przygotowaniu mam making-offa w wersji anglojęzycznej, ale postaram się też zrobić wersję PL. Bardzo jestem ciekawy komentarzy, również (szczególnie) tych krytycznych! pozdrawiam! https://www.youtube.com/embed/5rDpNCUJgqw
  5. Witam, przedstawiam Wam mój najnowszy projekt do portfolio - Cyberpunk City Alley nad którym pracowałem od marca. Całość złożona i wyrenderowana w Unreal Engine 4. Uwielbiam motywy cyberpunk i chciałem uzyskać ten specyficzny klimat, mam nadzieje że mi się udało, dajcie znać co o tym sądzicie. link do projektu na Artstation - https://www.artstation.com/artwork/lnqZG Modelowanie w 3DS Max i Zbrush -> wypalanie normal map, materiały w Substance Painter 2 oraz Substance Designer -> render w Unreal Engine 4 Tutaj krótki cinematic na YouTube:
  6. Cześć Chciałbym założyć swój pierwszy temat w tym dziale, planuję stworzyć replikę broni AKM z elementami post apo oraz cyberpunka. Dziś zacząłem, planuję codziennie coś robić i w miarę progresu się z wami dzielić postępami. Proszę o słowa krytyki i dzielenie się uwagami.
  7. Witam serdecznie. Chciałbym podzielić się z Wami moimi dotychczasowymi pracami, prosząc jednocześnie o krytykę i rady. To pierwsza z nich: Lwia królowa
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności