Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'inżynierska' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 4 wyniki

  1. Cześć! ;) Jestem studentem Politechniki Wrocławskiej o kierunku Inżynieria akustyczna. Moja praca inżynierska ma polegać na udźwiękowieniu krótkiej animacji więc chciałem zapytać czy mógłby mi ktoś taką animację udostępnić, wyłącznie do celów zrealizowania mojej pracy dyplomowej? :)
  2. wilczur91

    Wiązania

    Witam! Czy w 3ds max Disign istnieje możliwość nadawania wiązań tak jak to jest w programach inżynierskich? Mam na myśli coś takiego że np jakaś część modelu jest współosiowa z inną częścią modelu i dodatkowo styczna powierzchniami. Bardzo by to ułatwiło proces animacji a niestety wujek Google nie pomaga. ;/
  3. Cześć, jestem Łukasz i to tyle tytułem wstępu. Zwracam się do użytkowników tego forum z prośbą o wybór tematu na pracę inżynierską. W mojej pracy chciałbym zając się grafiką, najchętniej 3d a już w ogóle super gdybym mógł zrobić animacje. Mój problem wynika stąd, że jeszcze nic nie umiem. Liznąłem tylko trochę after effects'a. Gdy wspominam promotorowi, że chciałbym zrobić coś z grafiki to mówi, że w pracy inżynierskiej musi się znaleźć rozwiązanie jakiegoś problemu technicznego, nie wystarczy że zaprezentuje umiejętność posługiwania się jakimś narzędziem. Jestem przekonany, że podczas tworzenia grafiki pojawia się masa zagadnień technicznych, ale ja ich nie znam :p Dlatego proszę Was pomóżcie z wyborem tematu. Mam rok na zdobycie niezbędnej wiedzy i skończenie pracy i chciałbym już zacząć :)
  4. Witam wszystkich po długiej przerwie :) Razem z kolegą ( Noiprox ) postanowiliśmy założyć temat, w którym będziemy umieszczać nasze "wypociny". Razem z Tomaszem szykujemy pracę inżynierską pod nazwą "Proces tworzenia postaci cyfrowej z wykorzystaniem technologii 2D i 3D". Narazie zastanawiamy się nad samą postacią. Na pewno będzie to młoda kobieta żyjąca przyszłości. Mamy pełno pomysłów na różnego rodzaju gadżety, które w przyszłości prawdopodobnie będą ułatwiać życie człowiekowi. Każdy pomysł zaprezentujemy :). Myślimy o tym, by stylem nawiązać do takich produkcji jak Mirrors Edge i Ghost in the Shell. Póki co koncepcji jest wiele i mam nadzieje, że pomożecie nam wybrać tą najlepszą ;). Noiprox jest odpowiedzialny za: - design postaci - concept arty - postproduction - prezentacje końcową Natomiast ja odpowiedzialny za: - modelowanie postaci 3D - tekstury - ustawienie sceny pod rendering Jeśli czas i możliwości pozwolą zajmę się też przygotowaniem jakiejś małej sceny 3D ( może jakiś pojazd ). Przyznam bez bicia, że nie mam doświadczenia w modelowaniu postaci, ale właśnie dlatego postanowiłem podjąć się tego wyzwania, by nauczyć się czegoś nowego... Tomasz ma już pierwsze koncepcje, które umieści zaraz poniżej.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności