Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'xeon' .

Trwa przebudowanie indeksu wyszukiwania. Prezentowane wyniki mogą być niekompletne.
  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 5 wyników

  1. Jak w tytule, na sprzedaż: -) Parka procesorów 2 x Xeon 5540 (łącznie 8 rdzeni, 2.53 Ghz każdy, 16 wątków) - 270 zł, od dwóch lat śpią w folijkach w szufladzie:) U mnie siedziały jako parka w EVGA SR-2. Mają moc te dwa małe wariaty :) -) Gtx 580 3 GB TwinFrozr II - kupowałem żeby robić GPU rendering. Nigdy to nie nastąpiło (poszedłem w CPU), ale w Battlefield 4 bez problemu pomyka w full hd z ustawieniami ULTRA. Karta bardzo wydajna - testowałem w Octan'ie i Blenderze (Cycles) - spokojnie można z tą kartą rozpocząć przygodę z GPU renderingiem - cena 380 zł. Karta na emeryturze u mnie od 2 miesięcy. Wyciągnięta z kompa, gotowa do sprzedaży. Jak ktoś kupi procki i kartę razem to będzie za komplecik 600 zł :) Jestem z Poznania, mogę gdzieś to wysłać, ale z odbiorem osobistym byłoby genialnie :) Serdecznie pozdrawiam Krzysztof
  2. Witam, Chcę kupić mocną, ale bardzo tanią stację pod maya + arnold (animacja i rendering), nuke okazjonalnie będzie to renderowało 3ds max + vray (render node u znajomego). Główna myśl to duża moc obliczeniowa cpu za 1500zł. Umyśliłem, że x2 xeony nawet stare 8c przebiją jeden nowy i7 za 1500zł oraz będzie przyszłościowo względem ram'u na płycie. Ogólny kierunek tego zestawu to właśnie animacja/vfx. - x2 xeon e5-2670 SR0KX (chodzą na allegro po ok 800zł po leasengu) - jakieś najtańsze kingstony, na początek 32gb DDR3 (4 banki) 1600 cl11 (540zł) lub hyperx 1866 cl 10 (ale to raczej bez znaczenia) 600zł - płyta i tu jest mój największy ból http://www.morele.net/asus-z9pe-d16-2l-ikvm-607325/ czy dopłacać do http://www.morele.net/asus-z9pe-d8-ws-471794/ - obudowa jestem zmuszony coś co pomieści płytę ssi eeb http://www.morele.net/obudowa-phanteks-enthoo-pro-czarny-ph-es614pc-bk-649555/ -zasilacz jakiś Corsair 600W -chłodzenie xeonów, intel box (dokupię później coś normalnego, wodę) - dysk jedynie ssd http://www.gral.pl/HyperX+SHFS37A+120GB+SSD+SATA3_725.html wszystkie zasoby są na sieciowym z backup'em - quadro 4000 z poprzedniej stacji. Może ktoś miał podobne dylematy, a może x2 cpu to głupi pomysł? Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)
  3. Witam wszystkich! Zakupiłem używany dell T3500 z procesorem Xeon w3690. W specyfikacji posiada 6 rdzeni, 12 wątków. Jednak w menadżerze zadań widać tylko 6 wątków. Czy tak powinno być? Posiadam starszy komputer z i7 860, jest on 4 rdzeniowy, 8 wątkowy i w menadżerze widoczne są wszystkie 8 wątków. Nie znam się na tym, ale kupując liczyłem, że będę miał większą wydajność niż obecnie, pomijając oczywiście prędkość procesora. Czy w czymś się mylę? Niewłaściwie to czytam? Dziękuję za podpowiedzi.
  4. Siema! Na różnych aukcjach są dostępne Xeony w wersjach tzw. inżynierskich. Procki kosztują tu do 3tyś gdzie nowe stoją nawet po 18tyś zł! Osobiście mam jednego i od 2ch lat jest wszystko z nim ok (odpukać). Śmiga ładnie. Czy ktoś się orientuje czy zazwyczaj nie ma z takimi wersjami kłopotów czy potrafią się sypać? Kiedyś słyszałem historie, że był pewien sprzedawca i troche osób od niego kupiło sprzętu, a potem sie zaczął sypać. Wiem, że chodziło o pamięci ram ale czy procesory...?
  5. Procki: Na półce kurzą się 2 procki Xeon 5560 (Socket 1366). Każdy ma po 4 rdzenie, więc jak zapakujecie oba do serwera czy stacji graficznej będzie razem 8 rdzeni. Nie podkręcane, pracowały spokojnie i nie 24h/dobę. Moja cena to 620 zł za oba (czyli cena za parkę), możliwa negocjacja i wystawienie na allegro (np. z opcją Kup Teraz). Jak ktoś z Poznania lub okolic to odbiór osobisty możliwy. Pamięci: 12 GB Ramu - 6 kości po 2 GB. Producent OCZ, oznaczenie PC312800, 1600 mhz, 8-8-8. Moja cena to 350 zł - do negocjacji. Jak powyżej - jak ktoś z okolic Poznania to możliwy odbiór osobisty, lub też KupTeraz allegro. Pozdrawiam Krzysztof
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności