Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'concept' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Cześć, strasznie jaram się conceptowaniem oraz tworzeniem postaci szczególnie chciałbym zaistnieć w branży jako Chcaracter/ Concept Artist. Nie mam talentu oraz sporych predyspozycji, lecz upór i wiarę, że też uda mi się coś osiągnąć. W tamtym roku brałem udział w edycji zimowej szkolenia M4G Seminars - SculptYourHero i od tego momentu strasznie spodobała mi się praca w ZBrush-u. Lubię również rysować. Chciałbym na ten moment głownie skupić się na anatomii człowieka oraz portretach, w rysunku i rzeźbie. W późniejszym etapie chciałbym zająć się również anatomią zwierząt. Moim celem również jest stworzenie swojego bestiariusza. Będę tutaj podrzucał swoje wypociny, mam nadzieje, że teczka doda mi sporo motywacji i że mogę liczyć na feedback z waszej strony.
  2. Od dłuższego czasu dłubie sobie przy tym projekcie. Czasami z wielomiesięcznym przerwami. Doszedłem do momentu kiedy czas już go pokazać. Założyłem sobie odświeżenie Poloneza z lat 70 i 80 w stylu jak Challenger i Camaro z 2008r, Ważne było dla mnie było zachowaniem charakteru i proporcji auta, we współczesnej stylistyce i standardach drogowych bez zbędnego detalu i przesadnie agresywnych form. Nie chciałem żeby wyglądało jak Concept Car a typowe drogowe auto średniej klasy spełniające normy homologacji. Chcę przełożyć jak najwięcej charakterystycznych elementów nadwozia jak tak aby czuć było ducha poprzednika. Wiele elementów nie podoba mi się jeszcze do końca, jak na przykład tylne lampy, zderzak i dyfuzor. Inne elementy potrzebują trochę więcej detalu. Osłona wlotu na masce, klamki i lusterka to na razie placeholdery. No zostaje jeszcze i połączyć nadkola z resztą karoserii. Model powstaje w Blenderze. Aktualnie, poza paroma miejscami, support loopy są wyłącznie przy użyciu modyfikatora bevel, a wszystko reguluje przez bevel weight krawędzi. Przy ciągłych zmianach byłoby to inaczej nie do ogarnięcia. Dlatego siatka nie wygląda tam najlepiej i na pewno nie jest optymalna. Model na razie jest jeszcze koślawy, ciągłe zmiany proporcji to nie służa płynności siatki. Końcowo zrobię nowy basemesh i naciągnę wszystko shrinkwrapem. Schadery z Master Car Creation in Blender od CG Masters Obrazki poniżej prosto z viewportu. Dajcie znać co myślicie i jak to wg was wygląda. clay felga i opona
  3. Tutorial przeznaczony jest dla użytkowników posiadających wiedzę co najmniej podstawową w zakresie obsługi Blendera. Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że spojrzałeś z wielkim zadowoleniem na wymodelowany przez siebie obiekt i przypomniałeś sobie o zestawie tekstur, które wspaniale by go uzupełniły, ale po przypisaniu ich do modelu okazało się, że nie jest tak jak sobie wymarzyłeś? W tym wątku zaprezentuję, że nie potrzebujesz dodatkowych narzędzi by poradzić sobie z rozczarowaniem w kwestii tekstur. Poradnik jest skierowany głównie do concept artystów, którzy dzięki 3d chcą ułatwić sobie pracę (lub nadgonić brak umiejętności). Sam tworzę w ten sposób modele, które są fenomenalną bazą do późniejszej podmalówki. Dodam tylko, że efekt jest nie do końca spójny jako całość, ale chciałem by było widać jak na dłoni poszczególnie zaimplementowane etapy pracy. 1. Zaczynamy od wymodelowania prostego obiektu (w przypadku bardziej skomplikowanych obiektów ta metoda zadziała tak samo dobrze): Przypisujemy do materiału Principled BSDF interesujący nas, bazowy zestaw tekstur PBR: Model po wyrenderowaniu wygląda następująco: Nie da się ukryć, że efekt nie należy do najciekawszych- co za chwilę zwalczymy. 2. Przechodzimy do pierwszego etapu, jakim będzie "przetarcie krawędzi". Podaję linka do darmowych, gotowych masek do wykrywania krawędzi obiektu, a których używam w tym wypadku: https://alaaeldien.gumroad.com/l/lzqZZF Dodajemy node "Mix Shader", który, jak sama nazwa wskazuje, będzie mieszał 2 tekstury i podpinamy interesującą nas maskę w następujący sposób: Kopiujemy istniejący Shader Principled BSDF wraz z teksturami, w skopiowanym materiale dodajemy node "Hue Saturation Value" w taki sposób: Podpinamy drugi shader do noda MixShader i efekt powinien wyglądać tak: 3. W edytorze materiału dodajemy kolejny node "Mix shader". Z racji tego, że podłoże jest trawą- dodamy zestaw tekstur trawy 🙂 3.a. Obecnie tekstury po prostu nakładają się na siebie. Chcemy by zazielenienie obiektu pojawiło się jedynie przy podłożu. Aby uzyskać ten efekt należy podłączyć następujący zestaw nodów do noda mix shader: Powinniśmy uzyskać następujący efekt: Skrótowe objaśnienie dlaczego tak to wygląda: Invert node- zamienia miejscami czerń z bielą na color rampie ColorRamp node- odpowiada za ustawienie wysokości do jakiej ma występować zazielenienie wraz z jej "intensywnością": https://i.gyazo.com/ab586a1e0b25bc96530d63f84d0757c2.mp4 SeperateXYZ- pokazujemy o którą oś nam chodzi (w tym wypadku Z bo wysokość) Mapping- to samo działanie co ColorRampa, ale w wygodniejszy, liczbowym wydaniu- ten nod można pominąć w tym zestawie Texture Coordinate- podpięte w ten sposób sugeruje programowi, że ważne dla nas jest ustawianie zależności w obrębie samych tekstur. Dzięki temu wysokość zazielenienia na obiekcie będzie niezależna od jego pozycji (wysokości) na scenie. Jeśli chcemy by zazielenienie występowało do pewnej wysokości (w rozumieniu całej sceny) należy podłączyć nody w taki sposób: https://i.gyazo.com/d7780d98da9a788b3ff79108dbebaf8d.mp4 3.b. By dodać nieco nieregularności dodajemy node MixRGB oraz Musgrave Texture podłączając je w następujący sposób: Efekt powinien wyglądać mniej więcej tak: Jeśli chcemy by przy gruncie zazielenienie było lite należy dodać zestaw nodów jak w 3.a. (dodając dodatkowy node Mix shader): Efekt: Efekt włącznie z "przetarciami": 4. Kolejnym etapem jest dorzucenia pseudo mchu na górnych częściach- standardowo dodajemy node Mixshader, podłączamy materiał zieleni i robimy tym razem następujący setup by program wiedział gdzie to wyświetlać: Efekt: Oczywiście jeśli chcemy dodać do tego randomowość to powtarzamy krok jak w punkcie 3.b. 5. Ostatnim elementem będą pseudo uszkodzenia/zabrudzenia na samej powierzchni by przełamać nieco teksturę cegieł. ŻEBY ZABRUDZENIA/USZKODZENIE NIE PRZEBIJAŁY PRZEZ ZAZIELENIENIE DODAJEMY NODE MIXSHADER PRZED WSZYSTKIMI DOTYCHCZAS DODANYMI NODAMI MIX SHADER Dodałem nowy materiał, który będzie imitował brud. Ustawienie nodów powinno wyglądać tak: *Node tytuowany tutaj Add tak naprawdę nazywa się Math. 6. Ostatecznie ustawienie nodów jest tylko na pozór przerażające (jak pokazałem w poprzednich punktach jest to tak naprawdę powtarzanie tych samych czynności): Ostateczny efekt powinien wyglądać mniej więcej tak: Dzięki za przeczytanie!
  4. WITAM WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCIELI ZOBACZYĆ PRACE PODCZAS MOJEGO ROZWOJU Może pierwsze coś o mnie samemu, jestem aktualnie uczniem szkoły na kierunku technik informatyk, wiem lepiej nie mogłem wybrać. Swoją przygodę tak na poważnie zacząłem w wieku 17 lat, gdzie dominowały rysunki takie jak te (rys.1): rys.1 aż do czasu kiedy zacząłem oglądać coraz więcej poradników i do tego czasu zrobiłem mniej więcej taki progres (rys.2): Kolejne prace z czasem.
  5. Wprowadzam swoje zastępy potworasów. Do wglądu, oceny i krytyki. Tutaj obrazki z weekendu, narysowane ołówkiem, kolorowane cyfrowo. -- Linki padły, zapraszam na kamilmurzynarts.pl --
  6. Nie tak dawno skończyłem 18 lat. Od dawna ciągnęło mnie do tego aby pracować w gamedevie, ale zawsze uważałem to za coś "nadludzkiego" dlatego nie rozwijałem się w tym kierunku (głupi byłem). Za rok będę musiał wybrać studia i moje marzenia wróciły. Najbardziej chciałbym pracować jako Concept Artist, ale jedna rzecz nie daje mi spokoju. Czy nie jest za późno na naukę rysunku i grafiki żeby móc to robić na poziomie profesjonalnym. Jestem osobą kreatywną, mam wiele ciekawych pomysłów na własne twory ale brakuje mi umiejętności. Uczę się od podstaw. Tylko nie daje mi spokoju to, że może spóźniłem się z działaniem. Może ktoś podobnie jak ja zaczął późno i powie czy ma to jakieś znaczenie i czy mam jeszcze szansę na tym polu.
  7. Witam serdecznie,dośc dawno mnie tu nie było,chciałbym podzielić się z wami moim ostatnim conceptem 3d do folio,przedstawiającym kosmiczną wojowniczkę,astronautkę,czy coś w tym stylu :) kilka renderków,cała postać robiona w zbrushu,renderowana w keyshocie,ktorego uzylem po raz pierwszy i jestem dośc zadowolony z efektów,komponowne w photoshopie,jest to mój pierwszy model z elementami hard surface wiec rewelacji nie ma,rowniez design samego hełmu mógłbyc lepszy,bardziej przemyślany i dopraowany ale cóz,wyszło jak wyszło :) poprzednim razem gdy wrzucałem rzeźby,renderki twarzy,ktoś doradził mi żebym popracował nad oczami,gdyż wydawały się zbyt "płaskie",tak też uczyniłem i postanowiłem je tym razem wyrzeźbić,starając się zachować prawdziwą budowę anatomiczną oka itp. i rzeczywiście wyszło o niebo lepiej :) niestety jak zwykle nie mogłem się powstrzymać i wyrzeźbiłem twarz tej kobietki z wyobraźni,bez uzycia referencji,nastepnym razem postaram sie więcej rzeźbić ze zdjęć co podobno jest bardziej wskazane.... pozdrawiam.
  8. Cześć, miałem okazję ostatnio wykonać render koncepcyjnego jednoosobowego samochodu sportowego. Pojazd specyficzny, bo w zasadzie składa się z klatki, trzyczęściowej budy z jakiegoś tworzywa sztucznego przykręcanej do owej klatki (oprócz takich rzeczy jak układ napędowy itd. wiadomo). Czemu na bazie malucha? Nie wiem, ale tak musiało być :-). Klatka zrobiona w Fusion 360, reszta w Blenderze, render w Cycles (model, render i pp). Render w założeniu nie miał być fotoreal, jeśli to istotne. pzdr. Marcin
  9. Witam po długiej przerwie. Może na wstępie trochę o samym projekcie. Jako pasjonat rowerów poziomych postanowiłem wykonać taką oto konstrukcję. Projekt był realizowany w wolnym czasie z nastawieniem by wykonać prototyp. Największym wyzwaniem było przeniesienie napędu i utrzymanie środka ciężkości możliwie nisko , przy zachowaniu rozstawu kół w granicach 900 mm żeby pojazd można było zaklasyfikować jako rower. Projekt wykonany w trzech wariantach : Basic, EV , Cargo wszystkie wyposażone w mini skrzynie biegów , wersja EV z silnikiem BLDC 3kW. Na razie wersja Basic waży 43 kg i optymalizacja trwa. Model był eksportowany i cała kinematyka była odtworzona w maxie (brak wiązań dawał się we znaki :). Hdri : SMCars 2012. Więcej na : https://www.behance.net/gallery/43209275/Quad-Bike-Concept
  10. Platige Image is an award winning animation studio for creative endeavors specializing in designing CG imagery, 3D animation, and digital special effects. At Platige, we combine film and advertising work with a strong passion for art, education, and entertainment. We are currently seeking Character Modeller for full time job for upcoming projects at our Warsaw,(Poland) studio. Role: Your unique skills as artist allow you to be a combination of visionary character designer and modeller. You’ll collaborate closely with the Art Directors and Supervisors to define the vision for both the characters and organic modeling. Communicating with other departments in order to ensure that the model meets relevant requirements. Required Skills: minimum 3-year experience in cinematics / game development/ VFX / as character artist or character modeller an extensive knowledge of Zbrush a working knowledge of Maya very strong polygonal subdivision modeling skills and uv mapping excellent knowledge of anatomy and sense of proportions, ability to work with provided concept art ability to take art director feedback in any form ability to create photorealistic models work as part of a team ability to communicate and be organized Plus: deep understanding of prepairing topology for animation purposes experience with traditional drawing and painting experience with photogrammetry scanning more than 3 years of CG experience character concept drawing skills able to paint textures using Photoshop or any other 3D paint software i.e. Mari basic rigging skills We offer fascinating place to work (old fortess, Warsaw, Poland) working with team of 3d animation artists with passion to create unique, challenging projects to become a part of a story Please send Your folio here: [email protected] (perfect folio will have: a lot of character concepts, some textures and several rigs)
  11. Witam.Jestem tutaj całkowicie nowy,z tego wzgledu tym bardziej rowniez podekscytowany :) od jakiegos czasu zajmuje sie sculptem w zbrushu....staram sie nieustannie uczyc na swoich bledach jak rowniez rozwijac swoje pasje zwiazne z grafika.Generalnie skonczylem studia pod kierunkiem grafiki ale zbyt duzo nie pomogly.do wszystkiego dochodze stopniowo samemu,mam zamiar opanowac inne porgramy do grafiki 3d typu max,maya itp... licze na to ze zapoznacie sie z moimi pracami i powiecie mniej wiecej co o tym sadzicie i czy warto wogole isc w tym kierunku bo przyznam szczerze ze chcialbym w przyszlosci zajmowac sie tym zawodowo gdyz jest to moja najwieksza pasja Człowiek lodu .... niektorzy moga miec skojarzenia z Gra o tron aczkolwiek jest ono calkowicie przypadkowe gdyz wszystkie scuplty ktore tworze,wykonuje calkowicie z glowy nie posilkujac sie zadnymi conceptami itp. kolejny stworek .....w zamysle mialo to byc polaczenie modliszki i kameleona....jesli mozna tak powiedziec :) calosc wyrzezbiona ze sfery,oteksturowana/pomalowana w zBrushu,skomponowana w photoshopie....do ostatecznej wizualizacjii uzylem przykaldowego zdjecia dzungli z goole'a... :) nastepny stworek.... pare starszych pracek.... bardziej wczesne poczatki.... model orka....luzno inpirowany Azogiem.... jakis humanoidalny dinozaur....tło jest tapetka sciagnieta z google'a.... Leśny wojownik.....skojazenia z Avatarem uzasadnione..... wkomponowany w tło referencyjne znalezione w sieci..... zielony stworek,oczywiscie inspirowany Johnem Carterem.... mityczna istota z przeplywem wewnetrznej energii....podmalowany w ps'ie... jakis demon..... portret Wladimiria wiadomo jakiego :) bardzo stary projekcik....obcy w zbroi bojowej....luzno improwizowany.... Witam,po dłuższej nieobecności postanowiłem odświeżyć swoją teczke...staram się pracować nad "główkami",proporcjami itp itd...prace w dalszym ciągu robione z głowy,nie oparte o żadne zdjęcia i concepty....póki co bierzące prace rzezbione ze sfery....wszelkie owłosienie to fibermesh... model jakiegoś dziadka ... oraz szybki renderek sklejany w ps'ie....bez texturek... popiersie afroamerykanina.... podobnie jak w poprzednim przypadku,pokusiłem się o 2 szybkie renderki....również bez textur.... sklejane ps... speedsculpt jakiejś główki,sorki za słabą jakośc..... Licze na obiektywne opinie i komentarze,oraz wskazówki na przyszłość, pozdrawiam...
  12. Witam, chciałem podzielić się z Wami moją wizją samochodu koncepcyjnego pod legendarnym znakiem Alfy Romeo. Concept jest współczesną wariacją na temat kultowego modelu Alfy - 33 Stradale.
  13. Szukam rysownika, który wykona realistyczne tła do filmu fabularnego. Prace nie muszą bazować wyłącznie na geście, mogą być w części przetworzeniem fotografii, ewentualnie wspomożone 3D. Konieczy wysoki stopień oddania realizmu sceny - to nie jest zlecenie dla osób które startują! Projekt już się toczy, ważna jest dyspozycyjność w ciągu najbliższego miesiąca. kontakt: [email protected]
  14. Wróciłem do mojego starego projektu. tzn nie taki stary bo z tego rocznika. tak więc obecnie sprawa wygląda tak: Cały projekt można obserwować pod tym linkiem LINK DO PROJEKTU Obecnie modeluje część do której będzie przymontowane ramie, zostało wymodelować mocowania dla śrub aby doczepić to do reszty szkieletu. no i mechanizm obrotu ramienia, i potem ramie.. closeup tego elementu całość modeluje tak abym bez problemu mógł to zrigować i aby mechanicznie miało to sens.
  15. Witam wszystkich to mój pierwszy post na forum, chciałbym się podzielić moją pierwszą wizką koncepcyjną wnętrza a zarazem pierszą wizką wykonaną za pomocą vray, oświetlenie jakie dałem to Vraylight w oknie, dopiero się uczę i zaczynam przygodę z 3d. Liczę na wskazówki i krytykę Warsztat: 3dsMax14,vray,ps czas: ok 8 godzin Pozdro!:)
  16. Od jakiegoś czasu byłam tutaj "zewnętrzną" bywalczynią, obserwując jedynie.Marzena się nazywam, Nereida z pseudonimu bo długaśne rude włosię posiadam:) Nadeszła ta chwila gdy się przełamałam i wrzucam parę swoich speedów i konceptów, ale nie chciałabym się ograniczać tylko do digital paintingu, wiec pojawią się też malarstwa. Będę wdzięczna za krytykę, rady, nakierowania. Biczujcie więc!;) Banshee Teacock Aryśtokrata Olej, mały format(ok 30x40) Potok z wyobraźni, akryl(pierwsza praca tą techniką) Philaris-bóstwo z autorskiego systemu RPG, szalona piromantka Własny koncept na sekcję kapłanek które dostępują najwyższego stopnia duchowieństwa dopiero po okaleczeniu się(rytualne blizny od ust po czym wyłupienie oczu) olej, plener w Lanckoronie [ATTACH=CONFIG]91168[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]91169[/ATTACH]
  17. Taka tam teczka - póki co bardzo skromna, mam nadzieję ją stale rozbudowywać. Dopiero zaczynam z pracą na tablecie, więc wszelkie krytyki i uwagi przyjmę z wdzięcznością :) ------------------------------------------------------------------------------------
  18. Chciałem się podzielić moją koncepcją nowego modelu Saaba. Render to dopiero pierwsze przymiarki, sam model nie jest ukończony nawet w 80%, ale chciałem usłyszeć kilka słów (mam nadzieję konstruktywnej) krytyki :)
  19. 2 stare projekty :) https://www.behance.net/gallery/17343619/Concept-renders-of-cars
  20. Cześć, Jesteś zainteresowany tworzeniem jako Concept Artist w międzynarodowej firmie i szlifowaniem swoich umiejętności przy projekcie, o którym będzie głośno? – zapoznaj się proszę z poniższym opisem. Ogłoszenie jest w języku angielskim, bo oczekujemy jego znajomości. To język urzędowy w naszej firmie. Pracujemy teraz nad Fortnite’em. To duży, wieloletni projekt, do którego potrzebujemy wsparcia doświadczonych specjalistów. Jeśli jeszcze o nim nie słyszałeś zapraszam do zapoznania się z klimatem gry na www.fortnitegame.com Overview Would you like to work with a team that consistently ships innovative and multi-million unit selling games. Would you like to help define the visual style of our latest project? If you answered yes to either of those questions we would like to talk to you about joining our team here at Epic Games Poland, a studio in the Epic Games family. Epic Games Poland is currently working as part of the team developing Epic’s next big blockbuster… Fortnite www.fortnitegame.com) and we are searching for an experienced Concept Artist to help turn the team’s visions into reality. In this roll you will work within a specific art style to help Level Designers and Environment Artists to create additional visual concepts for new environments, characters, and weapons. You should have a combination of strong creative/visual aesthetics, excellent design skills, and a clear rendering style. Will be able to think outside the box and translate an awesome gameplay experience into an awesome visual experience as well as have experience creating stylized concept content. Qualifications The ideal candidate will have the following: Experience designing stylized environments, characters, weapons and vehicles A creative mind, the ability to create scenes with a memorable “wow” factor, but with grounding details to make it believable and personal Ability to work within gameplay design restraints (environment scale, character abilities, etc.) and translate those restrictions into visuals that enhance the experience Ability to show visual storytelling within an environment design Strong Traditional drawing skills and visual knowledge of human anatomy Experience creating mechanical designs Strong understanding of color theory and how color affects mood & focal points Strong portfolio showcasing your concept art skills 3D software knowledge (Maya/Max/SketchUp) is a plus Ability to create matte paintings or skydomes is a plus Graphic design and previous UI experience is a plus Excellent communication skills (written, verbal and visual) Contact: The offer consisting of a CV in both Polish (if it is your native language) and English language versions and motivation letter shell be sent to http://jobs-epicgames.icims.com/jobs/1257/job?mode=apply&apply=yes . Please add also you portfolio. We will contact only some of candidates. Please provide a signed clause in CV: I agree to the processing of the personal data included in my application by Epic games Poland Sp. z o. o., with its registered office in Warsaw (01-031), Al. Jana Pawła II 61 room 241 and its affiliates for the purposes of the recruitment process according to the Data Protection Act 1997 (Dz. U., Y2002, no. 101, item 926 and later changes)
  21. Zespół odpowiedzialny za grę SUPERHOT potrzebuje rosnąć w siłę. Szukamy Art Directora. Demonstracyjna wersja SUPERHOTa przebojem wdarła się na serwisy całego świata stając się najgorętszym tematem gamingowym końca wakacji. Byliśmy na głównej Reddita. Dwukrotnie. Pisały o nas Kotaku; Rock, Paper, Shotgun; The Verge. Dzięki wsparciu graczy udało nam się przejść przez Steam Greenlight. W jeden weekend. To rekord, na którym nie zamierzamy poprzestać. Sprawdźcie demonstracyjną wersję gry pod adresem superhotgame.com. Tę grę będziemy teraz rozwijać do pełnej, komercyjnej postaci. Szukamy osoby, która przejmie kierownictwo nad plastyczną stroną SUPERHOTa. Dla uproszczenia nazywamy to stanowisko ART DIRECTOREM. W idealnym świecie, osoba ta zajęłaby się konceptowaniem, modelowaniem, riggowaniem i animacją postaci, ciasno pracując z zespołem nad ostatecznym wyglądem gry. To dużo, ale SUPERHOT to bardzo specyficzny projekt i bardzo specyficzny styl pracy. Pomijamy zbędną otoczkę. Robimy tylko to, co jest niezbędne, aby serwowana przez nas gra była fascynująca. Nie lecimy po liście, nie odrysowujemy szablonów. Robimy naszą grę. Robimy SUPERHOT. Preferowalibyśmy pracować w 100% razem na miejscu - biuro mamy w Łodzi - ale jesteśmy także otwarci na inne formy współpracy. Forma prawna - do ustalenia. Zainteresowanych zapraszam na [email protected]. Dla przejrzystości, załącz proszę portfolio, a w temacie wpisz MAX3D.PL. Jeśli nie zajmujesz się grafiką, ale widzisz, że mógłbyś być pomocny przy rozwoju SUPERHOTa, również daj znać na [email protected]. Chcemy współpracować z kreatywnymi ludźmi o różnorodnych umiejętnościach. Uczynimy SUPERHOTa najgorętszym FPSem wszechczasów.
  22. Witam, Ostatnio stwierdziłem, że szkoda mi zostawiać ten koncept bez jakiegoś dedykowane renderu, tak więc na luzie wczoraj ciągu godzinki powstało proste studio i te renderki. Przy okazji pobawiłem się vray carpaint i iesami :P Sam koncept miałem jeszcze zmieniać ale stwierdziłem, że nie będę mu poświęcał więcej czasu, przynajmniej w tej formie, a rendery zostawię jako "3D szkic". Samo założenie konceptu było dość proste - torowa zabawka luźno bazująca na W154 - ot taka zabawka dla ludzi co mają za dużo kasy w ogródku. Klient dostawałby silnik, klatkę, kierownice, trochę wycieraczek i kupkę metalu i tworzyw. Wiem, że ktoś tam przebąknie, że można było dać więcej detalu do lamp, zawieszenia, felg, lepsze aa itd. jednak chce to zamknąć w jednym stwierdzeniu "szkic 3D" :) Powoli kształtuje mi się pomysł na pełen koncept samochodu ale tego nie podejmę się teraz ponieważ chce skończyć SLSa. Tworzone tradycjnie 3ds max, vray, postprodukcja w PS. Zapomniałem jeszcze dodać, że opony są autorstwa ReflectVision'a, a w zasadzie ich mapa :) Pozdrawiam
  23. HEJ przedstawiam wam kierownicę do mojego wnętrza dla konceptu BUGATTI :) będę wrzucał coś nowego w trakcie prac...tak na razie kierownica :) Co do pomysłu na koncept to jeden szkic jest w dziale Finished Works 3D w temacie mojego konceptu LEGARTO. Uploaded with ImageShack.us
  24. HEJ!!!! Witam was wszystkich:). Chcę wam przedstawić mój najnowszy concept car nad którym pracowałem nie całe trzy miesiące ale dodatkowo półtorej miesiąca go projektowałem i tworzyłem szkice i zapiski. Koncept miał być z założenia speedsterem ale w trakcie pracy uznałem ze sylwetka auta lepiej wygląda jako cabrio. Auto jest sportową dwuosobową limuzyna z miękkim rozkładanym dachem. Całe auto wraz z wnętrzem zostało zaprojektowane w 100% przeze mnie . Nie wzorowałem się na żadnym aktualnym samochodzie. Grill może trochę przypominać Audi no ale nie był to mój zamiar. Co do nazwy auta to muszę się przyznać lub pochwalić:) wymyśliła ją moja narzeczona... Kolejny koncept jaki mam w planie jet to moje własne Bugatti ale może coś się zmieni, chociaż już zacząłem szkice:) Tak wiec nie będę się rozpisywał bo wszystko macie na widoku. Życzę miłego oglądania i nieuniknionej krytyki;) PR: 3D MAX 9 REN: MENTAL RAY OBR: PHOTOSHOP POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA WKRÓTCE!! Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  25. Hej! Witam Was i przedstawiam Wam mój nowy koncept.Dawno mnie tu nie było, ponieważ pracowałem nad tym autem cztery miesiące.Postanowiłem tym razem zrobić koncept razem z wnętrzem i dla tego trochę mi się to wszystko dłużyło. Auto jest limuzyna cupe o sportowym charakterze. Zaprojektowałem dodatkowo nowe logo dla mojego auta. Wstawiłem rendery w dwóch kolorach nadwozia ale skupiłem się ogólnie na czarnym. Wnętrze jest w bazowym kolorze brązowym ale zrobiłem jeszcze dwa rendery w kolorze czarnym i bordowym. Cały projekt jest w 100% własny, kolorystyka również. Na dole tak jak zawsze zamieściłem linki do zdjęć w rzeczywistej rozdzielczości, nie wiem tylko jak u Was wyjdzie z kontrastem i jasnością tych zdjęć bo mam monitor badziewny i moglem mieć źle ustawiony kontrast i jasność:( Tak więc oglądajcie i komentujcie a ja z uwagą przeczytam każdy wpis...mogę zdradzić wam jeszcze tajemnice. Zacząłem szkice do nowego projektu i będzie to na pewno limuzyna CABRIO:)tak że do następnego konceptu...pozdrawiam Was! TU SĄ LINKI DO STRONY FOTOSIK Z ALBUMEM ZDJĘĆ INVISIUM ARRANO CONCEPT CAR (aha zdjęcia na fotosiku maja szumy które nie występują w moich renderach) Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności