Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'junior' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 6 wyników

  1. Co robię jest w sumie w portfolio, ale chodzi mi raczej o: a) web design (ui) b) ilustracje 2D c) ikonki, banery, arty na koszulki i tego typu grafikę Otóż jestem sobie tym słynnym początkującym w firmie z podejściem "będzie do portfolio" i chciałabym kiedyś ten stan rzeczy zmienić : D Już ponad miesiąc bawię się tam z robieniem grafik i ilustracji od 0 w Kricie/PS/Ilustratorze i AI i jego obróbką. Co jakiś czas zrobię też logo i rzeczy w tym stylu i zastanawiam się czy z moim skillem jest w ogóle szansa na pracę "za pieniądze" i jeśli tak - za jakie jako początkujący? Z wykształcenia to jestem programistą/elektronikiem, ale pasjonuję się artem i chciałabym "dotknąć trawy" i dowiedzieć się, czy jednak nie szukać pracy zgodnie z nim, czy może jest dla mnie nadzieja na utrzymanie jako artysta. Załączone prace to jakieś robione przez mnie od 0 w ostatnim czasie, coś konkretniej mam w profilu, ale pytanie jak najbardziej uniwersalne.
  2. Cześć, Jakiś czas temu udało mi się odnaleźć moją starą konsole Atari 2600 na której grałem jako małolat. Była to moja pierwsza styczność z grami wideo, które bardzo polubiłem. Niestety konsola nie działała a ja postanowiłem z tej całej nostalgii wykonać ją w 3D. Soft: 3ds max, Fstrom, Photoshop. Pozdrawiam, JunioR
  3. Cześć! Chcieliśmy pokazać kilka nowych obrazków z ostatnich projektów. Soft: 3ds max, FStorm render. 01: 02: Pozdr.
  4. Cześć! Przedstawiamy kilka obrazków domów z zewnątrz wykonane przy pomocy FStorm renderer. Wcześniej testowaliśmy go we wnętrzach teraz przyszedł czas na exteriory. Pozdro!
  5. Cześć! Chcielibyśmy pokazać klika naszych obrazków wykonanych przy użyciu nowego programu do renderingu z wykorzystaniem GPU- FStorm. Wcześniej specjalnie złożyliśmy kompy na Tytanach X pod Octane render, ale z każdym nowym update`m pluginu pod 3ds-a coraz bardziej zawodził, więc wybraliśmy alternatywę w postaci FStorm. Na razie jest to wersja beta, jednak jak na ten czas jest dobrze a zapowiada się jeszcze lepiej. Rendery poniżej zostały wykonane poza pracą i nie są to komercyjne projekty, głównie abyśmy zapoznali się z możliwościami nowego programu. Wszystko liczone na GPU 4x Titan X, CPU i76950x,pamięć 32GB ram. Czasy to tak do 20 min max przy rozdzielczości 2500px. Pozdro!
  6. Platige Image to artystyczny konglomerat, który specjalizuje się w tworzeniu grafiki komputerowej, animacji 3D i cyfrowych efektów specjalnych, dla świata reklamy i filmu, sztuki, edukacji i rozrywki. Poszukujemy Juniora Generalisty z zacięciem renderingowym, który dołączy do naszego zespołu w Warszawie. Oferujemy różnorodne zadania oraz rozwój w kreatywnym, dynamicznym otoczeniu przy projektach reklamowych. WYMAGANIA: - bardzo dobra znajomość 3ds Max, V-Ray, Photoshop, - zmysł artystyczny, - umiejętność pracy w zespole, - umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, - chęć nauki i rozwoju. MILE WIDZIANE: - znajomość Autodesk Maya (duży plus), - znajomość innych silników renderujących np. Arnold (duży plus), - doświadczenie w animacji, symulacji lub riggowaniu, - doświadczenie w produkcji 3D. APLIKACJE Poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie http://www.platige.com/pl/careers/ lub na maila [email protected] z dopiskiem Junior Generalist 3D Prosimy o dołączenie demoreela w formie linku lub załącznika.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności