Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'digital painting' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Hej! Wrzucam tu kilka moich prac, może nie są one najnowsze, ale liczę na konstruktywną krytykę, inni czasem widza to czego my nie możemy ujrzeć patrząc na własne prace, a dzięki temu łatwiej jest coś poprawić i doskonalić się. Rysuję głównie w digitalu i są to zazwyczaj coś w stylu fantasy lub komikowym/mangowym.
  2. Hej! Na forum jestem nowa, więc zacznę od małego intro o sobie. Jestem Kasia, rysuję od kiedy mogłam utrzymać ołówek w ręku. Od dłuższego czasu mega jaram się digital artem, a od jakichś dwóch lat staram się w tym kierunku rozwijać. Tak jak w rysunku tradycyjnym czuję się bardzo swobodnie i pewnie, tak w rysunku cyfrowym cały czas czuję pewien stres przy tworzeniu i wciąż jestem zagubiona :D Kiedyś, jak pewnie wiele osób z tego forum, chciałabym móc zarabiać sobie na takich rzeczach pieniążki, ale w jakiej dokładnie specjalizacji? Na razie ciężko mi powiedzieć, to cały czas jest szukanie pewnej drogi ;) Wrzucam parę pracek na pierwszy ogień. Bardzo liczę na konstruktywną krytykę, bo wiem, że bez niej ani rusz do przodu ;)
  3. Witam, jestem tu nowy z nadzieją znalezienia konstruktywnej krytyki, aby mógł iść dalej na ścieżce grafiki cyfrowej. Z tabletem działam coś koło 4 lat. Poniżej znajdziecie kilkanaście moich starszych i nowszych prac. Ostatnie pół roku bawiłem się w 30 minutowe speedpainty, ale szybko zauważyłem, że brakuje mi nowych pomysłów i moje rysunki stały się bardzo schematyczne. Proszę Was o porady co mam zrobić, aby posunąć się dalej w rozwoju, w jakim kierunku podążać i gdzie popełniam najwięcej błędów. Z góry bardzo dziękuję :) moje stronki: http://idaisan.deviantart.com/ https://www.facebook.com/idaisanart/ Teraz wybrane speedpainty (30 min.) : I na koniec 2 landscape'y, szybkie szkice enviro i 2 mattepaintingi.
  4. Teczkę chciałam tutaj założyć już od dawna, jednak zawsze myślałam, że powinnam to zrobić, kiedy nauczę się już rysować naprawdę bardzo dobrze. Jednak to nie ma sensu, bo musiałoby minąć chyba kilka lat, a w sumie tutaj zawsze można dostać trochę konstruktywnej krytyki, której do tej pory nigdy nie miałam od kogo otrzymać. Teczka dzieli się na trzy części: ilustracja, ,,odbicia lustrzane'' (w sumie też ilustracja) i digital painting. Ilustracje. Mój ,,główny styl'', czyli lineart i proste kolory, jednak coraz częściej używam innych technik, bo nie chcę się ograniczać. Tutaj ,,eksperymentalne rysunki''. Trochę akwareli, trochę photoshopa. Robiąc je nigdy nie wiem, jaki będzie efekt końcowy: I teraz ostatnia ,,grupa'', czyli digital painting. Tutaj mam najmniej doświadczenia i właściwie dopiero zaczynam. Myślę, że zatrzymam się na tym trochę dłużej. Mój najważniejszy cel- opanowanie perspektywy, bo na chwilę obecną jest z tym bardzo słabo. Tutaj chyba przesadziłam z blurem:
  5. Moja przygoda z Digital Paintingiem rozpoczęła się w październiku 2014. Wspomnę iż nie usiadłem do tabletu nie mając pojęcia o tradycyjnych środkach arytystycznego wyrazu. Wcześniej 3 lata rysowałem oraz pół roku starałem się uczyć malarstwa tradycyjnego O to większość prac jakie udało mi sie do tej pory stworzyć. Pierwsza w miarę pokazywalna praca (po około 1,5 tygodnia od pierwszej rysy na tablecie): Dalej zacząłem trochę pewniej działać: Moja trzecia praca "Polowanie": "Zegarek" Następnie skontaktowałem sie z kolegą ze studiów , który ma dużo większe doświadczenie w DP. Wytknął mi wiele błędów i doradził abym skupił sie na doskonaleniu waloru i odpuscil narazie szczegóły. Stworzyłem wobec tego kilka walorowych szkiców: Kilka ilustracji do gry "The Paths of Westwood": A tu najświeższy projekt "Pewnego razu na środku Europy": A o to dzieło zamykające moje pół roku :) close up:
  6. Zapraszamy na kurs CONCEPT ART w Krakowie! Już 27 września! Cztery dni intensywnej, twórczej pracy na tabletach graficznych. Wykonamy ilustracje koncepcyjne do legendy: "O śpiących rycerzach w Tatrach" 27-30 września w Krakowie. Zapraszamy! Szczegóły w wydarzeniu: KRAKÓW: https://web.facebook.com/events/1777371675841493/ Magdalena Kusowska pokaże uczestnikom swoje metody pracy. Opowie również o swoich doświadczeniach, różnych możliwościach i technikach tworzenia ilustracji oraz poradzi jak stworzyć dobre portfolio aby osiągnąć sukces w świecie concept art! Zapraszamy! Rezerwacja miejsc: [email protected] Dowiedz się jak osiągnąć sukces w świecie CONCEPT ART! Opowie Wam o tym prowadząca zajęcia,wyjątkowo utalentowana i doświadczona koncept artystka Magdalena Kusowska, autorka projektów dla największych światowych produkcji filmowych takich jak między innymi: GWIEZDNE WOJNY "Przebudzenie Mocy", Warcraft "Początek", Królewna śnieżka i Łowca, Na skraju jutra. Do zobaczenia!Legendarny kurs CONCEPT ART w Krakowie! Jedyny taki kurs, już we wrześniu w TOTU. Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z legendą „O śpiących rycerzach w Tatrach” podczas którego, będziecie mieli okazje stworzyć wraz z naszą prowadzącą wyjątkowe projekty koncepcyjne zarówno postaci, kostiumu jak i rekwizytu oraz scenerii, w której osadzona jest legenda. Praca na tabletach graficznych. Pokażemy jak tworzyć świetne ilustracje na tablecie graficznym! Podczas kursu dowiesz się: 1. czym jest CONCEPT ART, jak zacząć, jak wygląda praca concept artysty, jak podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać umiejętności, 2. jak wygląda proces powstawania SCENOGRAFII, POSTACI, KOSTIUMÓW, REKWIZYTÓW 3. jak stworzyć wyjątkową ilustrację koncepcyjną i jak budować portfolio, Podczas zajęć wykonasz wraz z prowadzącą cztery wyjątkowe ilustracje projektowe: rekwizytu, kostiumu postaci, scenerii oraz wnętrza. Poznasz również concept artystkę Magdalenę Kusowską, która wykonuje projekty dla największych produkcji filmowych takich jak: STAR WARS, WARCRAFT, GRA O TRON, KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I ŁOWCA i innych. Każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą własnego laptopa oraz tablet graficzny. Praca w programie Adobe Photoshopn. Link do wydarzenia na fb: https://web.facebook.com/events/1777371675841493/ PROGRAM KURSU: Dzień 1 Temat: PROJEKT REKWIZYTU – miecz/zbroja Dzień 2 Temat: PROJEKT KOSTIUMU – postać i kostium Dzień 3 Temat: PROJEKT LOKALIZACJI – SCENOGRAFII – góralska wioska u podnóża Tatr Dzień 4 Temat: PROJEKT WNĘTRZA – tajemnicza jaskinia pełna skarbów pod Giewontem Każdy dzień zajęć rozpoczynamy wprowadzeniem, udostępniamy materiały oraz inspiracje, następnie przechodzimy do części praktycznej i rozpoczynamy pracę nad ilustracją. TERMINY I ZAPISY: Warsztaty będą trwały od wtorku 27 września do piątku 30 września włącznie, codziennie 4 godziny zegarowe od 17:00 do 21:00. Zajęcia odbędą się w pracowni TOTU przy ul. św. Gertrudy 4/3. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy. O miejscu na warsztatach decyduje kolejność wpłat. Koszt warsztatów – 580zł od osoby Aby zarezerwować miejsce należy przesłać do nas maila (totu.arts[]gmail.com) z krótką informacją: – Temat: CONCEPT ART. Kraków, Imię Nazwisko, – Treść: czy planujesz studia związane z grafiką, grafiką komputerową, a jeśli tak to kiedy, – czy uczysz się rysunku i pracy na tablecie graficznym, – czy masz swój tablet graficzny? a następnie opłacić warsztaty, dane do przelewu poniżej: TOTU Szkoła Rysunku m-Bank 07 1140 2004 0000 3402 7583 9329 tytułem: Imię Nazwisko, CONCEPT ART KRAKÓW To wszystko! Po wpłynięciu kwoty na konto pracowni Twoje miejsce jest zarezerwowane. ! ! ! Z A P R A S Z A M Y ! ! ! Szkoła Rysunku TOTU ul. Św. Gertrudy 4/3, tuż przy Poczcie Głównej, I Piętro 31-046 Kraków
  7. Nie wiem czy tak wolno, ale sam długo nie mogłem nic znaleźć i w końcu natrafiłem na sporą kopalnię wiedzy, co prawda tutoriale po angielsku, ale z tak małą ilością tekstu, raczej uda się każdemu zrozumieć, nawet mi. Tutoriale są dość dokładne i zadbane, to znaczy praktycznie każda czynność jest ukazana na obrazku i opisana, więc to prawie jak videotut. Są też na tej stronie kursy, ale dostęp do nich, wiąże się z wykupieniem miesięcznej subskrypcji za 15$, są to materiały video ich jakości i treści merytorycznej nie sposób poznać, ale linki podam na samym końcu. PS:Proponowałbym zebrać tu tutoriale dotyczące digital painting, albo przesyłać mi na PW, ja będę dawał @edita, jak sam coś jeszcze znajdę dodam. ______________________________________________________________________________________________ 1. Darmowe tutoriale: http://design.tutsplus.com/categories/digital-painting?page=1 Płatne kursy: http://tutsplus.com/courses/search?button=&search[terms]=digital+painting&search=&utf8=%E2%9C%93 2. "7 Fundamental Ways to Improve Your Digital Art" - http://www.tutorialized.com/tutorial/7-Fundamental-Ways-to-Improve-Your-Digital-Art/81734
  8. Witam, jestem nowy na tym forum. Mam 19 lat i niedawno ukończyłem technikum w Rzeszowie, czekają mnie jeszcze egzaminy zawodowe po czym będę miał zarówno świadectwo dojrzałości jak i tytuł technika elektronika. Chcę iść na studia, ale mam dylemat i nie wiem co robić. :) Otóż rozważam dwie uczelnie do wyboru: publiczną Politechnikę Rzeszowską (automatyka i robotyka/mechatronika/informatyka/elektrotechnika) i niepubliczną Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie aka WSiZ Rzeszów (nowo powstały kierunek grafiki komputerowej i produkcja multimedialna z kierunkiem "graphic design"). Problem leży w tym, że nie wiem co powinienem wybrać. Z jednej strony mam grafikę na rzeszowskim WSiZ-ie, co pokrywałoby się z moimi zainteresowania (a przynajmniej choć trochę po raz pierwszy od początku mojej edukacji szkolnej hehe.. :D). Studia te byłyby z pewnością dla mnie łatwiejsze i ciekawsze, bo w przyszłości chcę pracować jako digital painter freelancer lub w jakiejś firmie która potrzebuje tego typu ludzi. Nie wykluczam 3D w przyszłości a chciałbym też nauczyć się robienia stron i mieć własną stronę. Wadą tych studiów jest to, że trzeba płacić czesne wynoszące około 530zł, ale mogę sobie zrobić również dodatkowy dyplom w ramach programu "Double Degree" na zagranicznej uczelni na trzecim roku. :) Ale ale nie tak szybko. Z drugiej strony stoi Politechnika ze swoją mechatroniką/robotyką/itd. Przez okres mojej edukacji w technicznej szkole średniej zdążyłem uświadomić sobie, że nie interesuje mnie elektronika, wręcz tego nie lubię. :( Jednakże uczelnia jest bezpłatna. Nie jednak czesne jest tu kwestią decydującą. Otóż ja chcę iść na grafikę, ale moi rodzice obawiają się, że nie znajdę potem roboty - w każdym razie nie w Rzeszowie. Zazwyczaj powtarzają teksty w stylu: "W Rzeszowie są dwie gazety na krzyż. Graficy długo szukają roboty, są wykorzystywani za darmo albo robią za najniższą krajową, a jak znajdą, jakąś pracę, to są to ludzie łysi, chorzy i bladzi, bo ciągle przy komputerze siedzą robią." Oczywiście martwią się o moja przyszłość, ale nie wiem czy są ku temu wielkie podstawy. Moim zdaniem są to mocno naciągane stwierdzenia, zwłaszcza że istnieje internet i nieraz można pracować w domu z dala od firmy/klienta a czytałem, że dobry grafik potrafi zarabiać nawet tyle co średniej klasy doktor (choć to też wydaję mi się lekko naciągane), jeśli jest dobry. :) Nie wiem tylko na ile jest to prawdziwe ani jak prezentuje się sytuacja grafików 2D w dzisiejszych czasach w województwie podkarpackim, w Polsce i na rynku globalnym, dlatego proszę Was forumowiczów o wyjaśnienie mi sytuacji grafików i pomóc w dokonaniu właściwego wyboru. Rodzice radzą mi politechnikę, bo po tym miałbym pewny grosz, tylko że ja elektroniki nie lubię i wiem, że studia byłyby o wiele trudniejsze, przykre i nie mógłbym się rozwijać tak artystycznie podczas nauki. W celu przybliżeniu Wam obrazu moich obecnych umiejętności i zainteresowań podaję Wam link do mojego profilu na DeviantArt: "http://weabb.deviantart.com/". ;) A może macie lepszy pomysł na uczelnie? Od razu mówię, że nie interesuję mnie Polsko-Japońska Akademia Techniki Komputerowej ani uczelnie na drugim krańcu Polski. Maksymalnie odstęp o jedno województwo, ale to pytanie dodatkowe. Pytanie główne, to to we wcześniejszych akapitach. :)
  9. Witam! Moja ostatnia teczka zaginęła w mrokach dziejów tego forum, więc postanowiłem założyć kolejną. Jako że maznę coś od czasu do czasu, to postanowiłem powrzucać tutaj co nieco. Mam nadzieję na konstruktywną krytykę, rady itp (wiadomo o co chodzi) :) Zacznę od trzech nowych... I kilku starszych...
  10. Hej, Powróciłem do digital paintingu, chcę to robić systematycznie i się szkolić, mam prośbę do Was - potrzebuję waszych opinii i krytyki, żebym widział nad czym pracować bo chcę stawać się coraz lepszy w malowaniu. Ostatnia praca: Pozdrawiam :)
  11. Od jakiegoś czasu byłam tutaj "zewnętrzną" bywalczynią, obserwując jedynie.Marzena się nazywam, Nereida z pseudonimu bo długaśne rude włosię posiadam:) Nadeszła ta chwila gdy się przełamałam i wrzucam parę swoich speedów i konceptów, ale nie chciałabym się ograniczać tylko do digital paintingu, wiec pojawią się też malarstwa. Będę wdzięczna za krytykę, rady, nakierowania. Biczujcie więc!;) Banshee Teacock Aryśtokrata Olej, mały format(ok 30x40) Potok z wyobraźni, akryl(pierwsza praca tą techniką) Philaris-bóstwo z autorskiego systemu RPG, szalona piromantka Własny koncept na sekcję kapłanek które dostępują najwyższego stopnia duchowieństwa dopiero po okaleczeniu się(rytualne blizny od ust po czym wyłupienie oczu) olej, plener w Lanckoronie [ATTACH=CONFIG]91168[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]91169[/ATTACH]
  12. Dawno mnie nie było, więc wracam aby zaprezentować swoją ostatnią pracę jaką jest zaprojektowanie, zrobienie i wydanie gry karcianej :) Zrobienie gry zajęło ok 8 miesięcy. Składowe całego projektu to: 110 kart, instrukcja, plansza, plakat, książeczka, opakowanie, strona internetowa, animacje. Było trochę renderingów + podmalówki ale głównie wszystko rysowane tabletem + zdjęcia. Gra od dziś w sklepach. Ze względu na na napięte terminy detale na stronie będą jeszcze delikatnie retuszowane i poprawiane. Przygotowałem kilka obrazków, mam nadzieję, że się spodoba.
  13. Witam, przeglądając teczki wielu forumowiczów i patrząc na to co dzieje się w dziale speed painting'u, żółtodziób taki jak ja może dostać zawrotu głowy. Na forum znajduje się wiele wątków w których jest masa przydatnych informacji dla początkujących rysowników, jednak główne tematy działającye na zasadzie "daily sketches" obumarły. Tak czy inaczej nic nie zastąpi codziennej motywacji oraz konstruktywnej opinii osób, które zmagają lub zmagały się z tym samym problemem jakim jest nauka rysunku? Dlatego też mam pytanie czy znaleźliby się chętni na codzienną dawkę bazgrania, żeby nabyć nieco skilla w zakresie rysunku/digitalu postaci ludzkiej. Nie chcę się tu za bardzo rozpisywać, ponieważ nie wiadomo czy w ogóle znajdą się chętni. Jeśli jednak takowi szaleńcy się znajdą, to ustalimy co i jak dalej... Pozdrawiam.
  14. Hej, jestem nowy na tym forum :) Kiedyś tu założyłem konto, ale "rysować" zacząłem dopiero 3 miesiące temu. Jeśli ktoś ma chęć dokładnie prześledzić wszystkie moje prace między tym (połowa spierpnia 2011, zajęło mi to ponad pół godziny z tego co pamiętam ^^): a tym (29 i 30 listopada 2011): to zapraszam do mojego sketchbooka na conceptarcie - http://conceptart.org/forums/showthread.php?t=226414 Co rysuję? Głównie grafiki do gier, bo zajmuje się w wolnym czasie tworzeniem gier indie, większość moich prac zawiera się w klimatach fantasy, nie lubię sci-fi. Będzie pewnie też trochę "photo studies" i jakichś okazyjnych artów. Ogólnie jak widać terrible noob ze mnie jeszcze ale staram się jak mogę, żeby być coraz lepszym :)
  15. Miejsce pracy: Wrocław Obowiązki: - Przygotowywanie ilustracji do gier - postaci, tła, zwierzęta Wymagania: - Doświadczenie w tworzeniu ilustracji i postaci w technice digital painting - Dobre wyczucie plastyczne, poczucie estetyki i kolorystyki. - Tworzenie konceptów i grafik końcowych z dopracowanym detalem w technice digital painting - Bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop. - Umiejętność pracy z tabletem - Kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole - Zamiłowanie do gier komputerowych i znajomość zagadnień z nimi związanych - Wysoka motywacja, dojrzałość i dobre zorganizowanie. Mile widziane: - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. - Obróbka grafiki, tworzenie grafiki użytkowej, web design. Zapewniamy: Twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności. Przyjazną atmosferę pracy. Elastyczne godziny pracy. Interesuje nas: Stała współpraca na miejscu we Wrocławiu Tworzenie stabilnego i zgranego zespołu Zgłoszenia CV+ portfolio prosimy przesyłać na adres: [email protected]. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Więcej informacji na tensquaregames.com.
  16. Witam, od niedawna bawie sie w digital painting, wykonałem dwie prace i chciałbym prosić o jakis komentarz. Szczegołnie ciekaw jestem waszych opini na temat drugiej pracy, którą mozliwe ze bede modyfikował. Chciałem w niej pokazać podobieństwo rotmistrza Witolda Pileckiego do orła. Nie jestem pewien czy kompozycja, tło, może jakies dodatkowe zabiegi(a raczej ich brak) są optymalne. duża rozdzielczość: http://voila.pl/index.php?f=1763374.jpg
  17. Reaktywacja konta. Założone na nowo :P Wstawię tylko kilka z najnowszych. Wsio na deviancie mam http://typhonart.deviantart.com/gallery/ jakby ktoś był zainteresowany. Wstawiać będę trochę ołówków i więcej didżitali :P
  18. Witam Was wszystkich :) Biorąc pod uwagę to, że pierwszy raz zakładam tutaj temat, a przygodę z digital paintingiem zaczęłam dopiero w te wakacje, proszę o wyrozumiałość z Waszej strony. Byłoby świetnie, gdybyście wyrazili swoją opinię o moich pracach, bez znaczenia czy dobrą czy złą. Chciałabym się dowiedzieć co w nich jest fajnego, co powinnam poprawić, lub na co zwrócić uwagę przy tworzeniu następnych, nad czym jeszcze popracować? To wszystko :) Czekam na komentarze :)
  19. Gość

    Typhon

    Dawno mnie tu nie było :P Gdzieś jest antyczna teczka, ale nie mogłem jej nawet szukajką znaleźć. Wrzucam tutaj ostatnie kilka prac i będę sukcesywnie uzupełniać :d
  20. Witam ;) Długo się nosiłem z zamiarem zamontowania tu swojej teczki. W końcu się przemogłem pofotografowałem wszystko no i jestem. #About (czyli tak w skrócie): -rysunek/szkic -obraz akwarela(może ;P) -wklęsłodruk (akwaforta) -startowanie z digitalem, z tabletem # Aktualizacje w kolejnych postach/ pozdrawiam i zapraszam. To się tutaj będzie znajdowac ;) A żeby Was nie zniechęcac tak od razu to zacznę od swojego szkicownika, na prace anatomii i martwej natury z wykładów i własnej pracy przyjdzie jeszcze czas ^^ Będę wrzucac przeważnie po około 3 pracki ;) ps. sorki, za rozbłyski na zdjęciach... Zapraszam więc do komentów i krytyki :) #wyobraźnia, A4 #niestety zdjęcie, A4 #referka, A4 Pozdrawiam.
  21. Witam i dzięki za odwiedzenie mojego tematu. Maluję od kilku miesięcy, rysuję nieco dłużej. Na max3d znalazłem się by otrzymać rady i wskazówki od lepszych ode mnie (btw. wielki szacun dla całego grona max3d, wasze prace niekiedy wprawiają mnie w ślinotok). To tyle w ramach wstępu, nie żebym nie chciał o sobie opowiedzieć, tylko wolę żeby działo się to przy okazji wymiany postów ;). Jeszcze raz dzięki za czas i uwagę, liczę na was;). Poniżej kilka pracek (wnętrze i portrecik skończone, reszta raczej szkicowo, ale z zamiarem dokończenia).
  22. Witam ponownie, Długi czas mnie nie było na forum i postanowiłem jednak powrócić aby ponownie skorzystać z Waszych cennych rad. Niecały rok temu Omen napisał mi coś w stylu "twój problem nie polega na tym że słabo malujesz ale na tym że nie widzisz tego". To chyba najlepsza rada jaką mogłem dostać, myślę że tylko dzięki temu będę mógł iść w przód. Chciałem iść szybciej i na skróty co by zmienić jak najszybciej wiele w swoim życiu. Jednak nie tędy droga :( Więc przez ostatni czas oglądałem i oglądałem, obłożyłem się różnymi książkami, materiałami o anatomii, perspektywie itp. Pomyślałem że jeśli nie wiem jak to zrobić to postaram się odtworzyć sobie choć trochę akademicką drogę nauki. Doznałem naprawdę wielu oświeceń przez ten czas, konfrontując własne mniemania z prawdziwą teorią. Myślę że zaczynam powoli trochę "widzieć" więc czas na powrót i ćwiczenia co by wcielić ponownie plany w życie. Ciężko było mi cokolwiek doprowadzić do końca bo przestawało mi się podobać już w połowie roboty lub wcześniej. Mam nadzieję że teraz będzie inaczej :) Więc zakładam nowy wątek, na nową drogę i wrzucam troszkę zwykłych rzeczy gdzieś tam popełnionych przez ten czas
  23. Witam, digital painting zainteresował mnie już dość dawno temu, jednak nie poczyniłam od tego czasu specjalnych postępów. Chcąc to zmienić, postanowiłam założyć tu teczkę, będę więc wdzięczna za rady, sugestie :) Bazgrzę sobie również w technikach tradycyjnych, szczególnie piórko+tusz, czasem cienkopis, czasem akwarela do tego. Planuję spróbować swoich sił w CA, mam nadzieję, że niebawem będę miała jakieś szkice do pokazania w tym temacie :) [jeszcze dziś lub jutro wrzucę parę świeżych szkiców piórkiem] To może zacznę od tradycji: tradycja + digital: i digital:
  24. Witam, postanowiłem założyć teczkę 2d. Sprawiłem sobie wreszcie tablet i można zacząć tworzyć. Zaczynam od obrazka, który sobie teraz tworzę. To może zaboleć, no ale cóż - do odważnych świat należy. Liczę na jakieś podpowiedzi, sugestie, komentarze, cokolwiek.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności