Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'led' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 3 wyniki

  1. SPECJALISTA DO SPRAW PRODUKTU Praca w Lublinie (woj. Lubelskie) - firma produkująca innowacyjne oświetlenie LED. Wymagania stanowiskowe: - doświadczenie we wzornictwie/wzornictwie przemysłowym - predyspozycje techniczne i technologiczne - Kreatywność i inicjatywa w działaniu - zdolność efektywnej pracy - samodzielność Mile widziane: - umiejętność tworzenia realistycznych wizualizacji w SketchUp i V-Ray. - znajomość rysunku technicznego i rysowania w CAD i/lub w Corel-u. - znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - doświadczenie w projektowaniu oświetlenia Oferujemy: - możliwość realizowania swoich pomysłów - umowę o pracę na pełny etat (40h tygodniowo) - pracę przy projektach pełnych wyzwań - miłą atmosferę w pracy CV proszę przesyłać na: [email protected] +48 533 35 70 70
  2. Renderuję przy pomocy mental ray'a. Jak uzyskać efekt oświetlenia jako daje dioda LED (zwykła, nie jakaś super jasno świecąca), która daje ładne punktowe oświetlenie, ale której światło niemal zupełnie nie oświetla obiektów położonych w odległości 10 - 20 cm od niej? Jestem początkujący i na razie domyślalm się że będzie to pewnie światło typu omni.
  3. Gość

    Sketchup oświetlenie

    Witam. Mój problem polega na dodaniu oświetlenie coś w stylu "taśm" ledowych. Na renderu pokazałem miejsce. Chodzi o to żeby dodać na tył tego elementu zaznaczonego "X" jakies oswietlenie po calej dlugości żeby świeciło na ścianę (też zaznaczone, na tej brązowej ścianie) Sketchup 7 + Kerkythea http://img39.imageshack.us/f/tv11.jpg/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności