Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'iray' .

Trwa przebudowanie indeksu wyszukiwania. Prezentowane wyniki mogą być niekompletne.
  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 1 wynik

  1. Witajcie ponieważ bardzo sympatycznie pracuje mi się z iray na GPU, chciałbym zrobić po kilku latach upgrade sprzętu i spróbować również zabawy z Vray iray w mojej obecnej konfiguracji 3xGTX560ti 2GB w miarę daje radę przy niezbyt skomplikowanych scenach, na pracę z oknem activeshade w rozdzielczości około hd i finalnym renderingiem również Przekopałem sieć i z ręką na sercu: nie mam pojęcia który parametr karty graficznej najbardziej przekłada się na wydajność mierzoną czy to w "zł/sprzęt" czy "czas/wydane zł na prąd".... Kupując parę lat temu patrzyłem na Gflops i nie zawiodłem się. Więc co? Gflops? (1/prec?, 2/prec?) CUDA cores? wpływ RAM? ...???? Chciałbym zrobić mini test na którym w 2, max 3 scenkach przeliczyłbym wydajność kart. Mam w tej chwili przy sobie: GTX 560ti x3 (w pracującym PC) czeka w kartonach: GTX 690 (przydałby się jeszcze GTX680... - może ktoś wypożyczy....? :)) GTX TITAN GTX 780ti Mój scenariusz jest taki: dla iray i vray w najmożliwiej ostatniej wersji scenka (odbicia, refrakcja, SSS....) z zadaną liczbą iteracji i pomiar czasu dla : 560ti x3 560ti x2 560ti x1 560ti x0 (tylko CPU) 690 (przydałby się 680) 790ti TITAN TUTAJ MOJA PROŚBA: ponieważ zupełnie nie ogarniam Vray a efekty widzę piękne - potrzebna mi scenka do testów w miarę skomplikowana, żeby przez godzinkę-dwie dała wycisk każdej konfiguracji, aby wyniki były w miarę obiektywne i jak najbardziej zależne od GPU Jeśli macie wersję scenki na iRay - również poproszę, wybierzemy najodpowiedniejszą Gdybyście mieli jakiekolwiek sugestie, propozycje i uwagi - poproszę :) Jeśli możecie podpowiedzieć jaki sprzęt warto byłoby przetestować w tym wątku - poproszę. Również jeśli wiecie skąd wypożyczyć na kilka dni np 680 czy TITAN Z lub X - poproszę :)) pozdrawiam gregorym
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności