Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Słuchawki Sony MDR ZX600


kontas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mnie się podoba . Te wtyczki niebieskie są takie płaskie? Ile się to renderowało?? Przeskakuję na Coronę ale nie wiem czy to ze względu na brak wiedzy optymalizacji rendera czy tak długo corona renderuje. Na 4790k po 3 h rozdzielczosć 1920x 1080 nieskomplikowany interior(sofa ścina i lampka) mam szumy na renderze i nie wiem czy one znikną po kolejnych godzinach czy poprostu mam coś zle ustawione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :)

 

Co do wtyczek to taka miły w dotyku gumo-plastik więc dlatego taka plaska :P

Render w 3000x2250px trwał około 50 minut. Renderowane na i7-6700HQ. Ciężko powiedzieć, musiał byś pokazać. Ale faktycznie interiory czasem dłużej liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba . Te wtyczki niebieskie są takie płaskie? Ile się to renderowało?? Przeskakuję na Coronę ale nie wiem czy to ze względu na brak wiedzy optymalizacji rendera czy tak długo corona renderuje. Na 4790k po 3 h rozdzielczosć 1920x 1080 nieskomplikowany interior(sofa ścina i lampka) mam szumy na renderze i nie wiem czy one znikną po kolejnych godzinach czy poprostu mam coś zle ustawione?

 

pokaż ustawienia :) bo jakoś dziwnie długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście chyba przez ustawienia miałem problem z czasem renderingu. Ściągnełem scenę do testów pod coronę i na komercyjnej wersji nie alfa 45 dniowej przetestowałem silnik i jestem pod ogromnym wrażeniem. Światła i odbicia po prostu coś pięknego. Chyba czas odstawić V raya

nie tylko ze względu na cenę ale również na jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności