Skocz do zawartości

majeranek

Rekomendowane odpowiedzi

Główna wizualizacja robiona na zamówienie. Potem dołożyłem jeszcze parę ujęć, żeby mieć co do portfolio wrzucić.

 

Całość zrobiona w 3ds maxie, coronie i photoshopie. Od jakiegoś czasu przesiadłem się na Coronę i muszę przyznać, że silnik jest bardzo obiecujący :)

 

Pozdro

 

f9235232428835.56823e2731c34.jpg

 

ae12dc32428835.56823d9b113d2.jpg

 

38134732428835.56823d9b12b31.jpg

 

856b3732428835.56823d9b13dd1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie bomba! :) czym robiłeś tak fajnie pogniecione poduszki? zwykłe modelowanie? Tylko nie mów, że marvelous...

 

I jeszcze 2 pytanie odnośnie tych białych zasłon bo ostatnio sobie dłubałem firanki itp. i zawsze mam problem z materiałem żeby zasłony sprawiały wrażenie "grubych". Coś tam ciekawego dodawałeś do materiału czy zwykły diff, bump i 2 strony materiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba! :) czym robiłeś tak fajnie pogniecione poduszki? zwykłe modelowanie? Tylko nie mów, że marvelous...

 

I jeszcze 2 pytanie odnośnie tych białych zasłon bo ostatnio sobie dłubałem firanki itp. i zawsze mam problem z materiałem żeby zasłony sprawiały wrażenie "grubych". Coś tam ciekawego dodawałeś do materiału czy zwykły diff, bump i 2 strony materiał?

 

Poduszki ogólnie zostały wymodelowane w Marvelous'ie, ale te mniejsze zagniecenia są efekt normal bumpu.

Do zasłon nie dodawałem nic ciekawego, diff, refl, bump i jakieś translucency

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności