Skocz do zawartości

animacja 3d: Mindless


Miłosz3ds

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Dawno nic nie wrzucałem, najwyższy czas trochę o sobie przypomnieć :)

 

Jest to pierwszy projekt zrobiony w Majce. Short skończony dokładnie rok temu na zaliczenie przedmiotu "podstawy animacji". Nad całością siedziałem wieczorami po pracy przez ok. dwa miesiące. Widzę bardzo dużo rzeczy które można by było zrobić ładniej i szybciej, ale cieszę się, że udało mi się dopiąć projekt do końca. Dźwięk wykonał Zbigniew Stencel.

 

Do dnia dzisiejszego mam skończony jeszcze jeden film, w którym udało mi się trochę rzeczy podciągnąć (myślę, że za jakiś czas również się tutaj pojawi). Kolejne shorty są w fazie produkcji :)

 

 

Zapraszam do oglądania i komentowania!

 

Youtube:

 

 

Vimeo:

 

 

 

Dodatkowo - piękne dzięki dla wszystkich, od których dostałem wsparcie w wątku dotyczącym moich problemów z Majką. Bardzo mi pomogliście. Dzięki, pozdrawiam!

 

 

Edit:

 

W związku z zakwalifikowaniem do IV Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji, film tymczasowo niedostępny.

Edytowane przez Miłosz3ds
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo mi sie podobało! Bardzo! :) Wiadomo że można się przyczepić do animacji gdzieś tu i tam (postać chłopca troszkę sztywna), ale obejrzałem i oczy mnie od tego nie bolą, za to dało do myślenia :) Dobry, krótki scenariusz i dobrze dobrane ilości 3D (ścinanie drzewa świetnie pokazałeś, struganie też naprawdę dobrze wygląda).

Mam nadzieję że to nie ostatni Twój short? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odwiedziny i poświęcony czas!

 

Hris - dzięki! Racja, niestety wiele rzeczy jest jeszcze do poprawy, ale pracuję nad tym :)

 

Kolejny short jest już skończony, dość ciekawa opcja bo powstał w dwóch wersjach. Pierwsza to prosty teledysk, druga to interaktywna animacja. Za jakiś czas pokażę :) W trakcie produkcji są dwa kolejne, jeden na zaliczenie licencjatu, kolejny gdzieś tam się tworzy w wolnym czasie. Dzięki za doping i opinię!

 

Sebazx6r - dzięki że wpadłeś! Rzeczywiście, czapa ta sama :) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności