Skocz do zawartości

Salon w minimalistycznej rezydencji


Hris

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka wszysktim:)

Dziękuje wszystkim za opinie,komentarze i porady z wątku o "Małej architekturze górskiej".

Dziś jeszcze szybszy projekt - w sumie było na to 16 godzin. Sofy, dywan i zasłony to gotowce. Model budynku mój, część książek moja, głośniki moje (ale z projektu sprzed roku), lampy wszystkie robione w trakcie tego projektu, drzwi przesuwne RIMADESSIO wzięte ze starego projektu.

Liczone Coroną 1.3, postpro Photoshop CS6. Drzewa kupione od 3DMentor'a, trawa i liście ForestPack Pro wtedy w wersji jeszcze 4.4 chyba.

Dzienne wizki świecone samym CoronaSun i CoronaSky, wieczorna świecona HDR'ką ze strony CGSKIES.COM.

Zdjęcie które jest za oknem jest z mojej wycieczki rowerowej wokół Poznania:)

Każda wizka liczona tylko do 100 passów, bo tylko tyle miałem czasu.

Proszę o komentarze, opinie, porady.

Serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

bardzo fajne :) jak podoba się corona?

 

Corony używam od ponad 2 lat. W sumie od wersji Alpha 5 :) Bardzo pomaga ogarniać nam w firmie szybkie tematy. Szczególnie takie jak ten właśnie - 2 dni robocze, a jednak mogłem sobie pozwolić na ponad 3-4 godziny testów świateł, szło to migusiem, expres :) Ale teraz jak patrzyłem na testy Vray'a 3.3 to powoli się zbliża a nawet zrównał się z Coroną jeśli chodzi o prędkość renderów. Ale nadal wolę światło z Corony, ale do animacji używamy wciąż VRAY'a.

Fajnie że Ci się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne rendery, ja właśnie się przesiadłem na vray 3,3 i przepraszam niech się corona schowa szczególnie jak człowiek opanuje progresive w vrayu , naprawdę fajne jest teraz niebo fizyczne , dwa corona coś wersji 1.3 zaczęła się mocno spowalniać trzeba na rożne rzeczy zwracać uwagę żeby prędkość nie spadała, przyznam ze alfa była chyba najbardziej wydajna. Ele i tak wizualizacje wyszły ci na prawdę super z czepialstwa woda mi się nie podoba trochę sztucznie wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności