Skocz do zawartości

Interior: Aranżacja do tapet NLXL


3dsfera

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie:)

 

Przedstawiamy naszą aranżację do tapet firmy NLXL, którą wykonaliśmy w wolnym czasie. Mamy nadzieję, że się spodoba:)

Projekt aranżacji : Roksana Kołodziejczyk

Wizualizacje : Mateusz Kołodziejczyk

 

Render w Corona 1.3.

 

Pozdrawiamy;)

NLXL_1.jpg

NLXL_ZIETA_3DSfera.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Szczerze to w ogóle nie widzę mebli na pierwszy rzut oka tylko jedne wielki bałagan optyczny pochodzący od tych tapet. hmm to jest koszmar o którym mnie uczona na studiach tym można nie tylko wzrok człowiekowi wykończyć ale nerwy takie tapety wywołują dyskomfort psychiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawelkos - modele mebli udostępnione zostały przez projektanta, zresztą dość znanego i wykonane są jego autorską techniką z dmuchanej stali, jeśli ktoś jest ciekawy procesu powstawania to zachęcam do odwiedzenia jego strony http://zieta.pl/process/ :) Jeśli natomiast masz jakieś wskazówki jak to lepiej doświetlić to chętnie skorzystam:)

 

skalpel3d- Jeśli chodzi o tapety, są one również cenione w świecie designu, aczkolwiek zgadzam się, że dość odważne i na pewno nie nadają się do każdego wnętrza. Wykorzystane na całej ścianie w jakimś pomieszczeniu mogą faktycznie nie być najlepszym pomysłem, lecz na fragmencie mogą wg mnie być wykorzystane jako mocny akcent wystroju.

 

olaf - to jedne z pierwszych wizualizacji w Coronie, jakbyś miał jakieś wskazówki to będziemy wdzięczni. Miałem małe problemy z metalem, aby wyglądał tak jak u Zięty, a marmurowa posadzka chyba to wszystko utrudniła (biało czarne włosowate odbicia w metalu).

zieta_plopp-7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności