Skocz do zawartości

Etykietka na butelke.


adrian2608

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Od klienta, i ja już sie mocno natestowałem. Nic mi nie pasuje. I zaczalem myśleć, ze ta etykietka jest zła...

Nadal nie wiem jak to zrobić. Wlasnie nic nie pasuje, bo ona ma te informacje na bokach i to nie pasuje. Przód spasi, tył spasi, granice itd spasują, a boki już nie, boki są potem pod kątem :P Musze grzebać dalej.

 

P.S Dopytałem, wszystko dobrze z etykietką

Edytowane przez adrian2608
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrian2608, etykieta do UV-ki nie jest dobra, za to jest dobra do naklejenia na butelkę :) Skoro nie masz lepszej tekstury to ja zrobiłbym odbicie lustrzane w PS-ie i przyciął etykietę, tak żeby była symetryczna (wcześniej wycinając wzdłuż tej różowej obwódki). Drugie rozwiązanie - wymodelował etykietę z jej topologią i owinął shinkwrapem wokół butelki.

Edytowane przez alex3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że trochę nie tędy droga.

 

Ja proponuje obrać inną strategię: Zduplikuj sobie butelkę drugi raz, daj na tą kopię lekkiego push-a aby była minimalnie większa, po czym zagęść i usuń całą geometrię poza tym kawałkiem na którym ma być etykieta, z dużym zapasem bym to zrobił. I to jest twoja geometria etykiety. Tylko materiał z mapą opacity narzucić, i walczyć z Unwrapem, ale ta walka powinna być dużo prostsza niż z shrink wrapem. Plus taki że masz idealnie taką samą dystrybucję topologii na krzywiźnie butelki jak na etykiecie, więc pasować do siebie powierzchniami będą idealnie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności