Skocz do zawartości

Scena 3D: Evermotion Challenge 2015


kontas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mnie brak cieni nie przeszkadza, ale kadry. Począwszy od zbyt szerokiego kontu na pierwszym renderze , do zwężonych kadrów na kolejnych. Jakoś za bardzo pościskane to wszystko, ale ogólnie scena i wnętrze git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Dzięki wielkie! Ocieplałem w photoshopie specjalnie chciałem żeby biały był przepalony. Co do kadrów to faktycznie nie poświęciłem im zbyt wiele czasu bo termin gonił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sceny ciekawe natomiast bielą je zabiłeś wiele detali ginie a szkoda np "słoik ze świeczką"a takie rzeczy dodają smaczku, sypie ci się na ujęciach AA, miedzy innymi paskudnie to widać na lampach nad stołem, na sztućcach, oprawkach lampek, na trzecim ujęciu przy belkach masz czarne ząbkowane obwódki, shader kozy, klamer mocujących belki i oprawek w lampach jest sztuczny, mapowanie poręczy jest do poprawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile RAMu Ci to zjadło? Corona ma jakoś problem z gospodarką pamięcią i na razie siedzę na v-rayu. CR to do małych projektów.
Corona jest koszmarnie ramożerna

tam gdzie w exteiorach vray do chodzi do 24GB corona pochlania powyżej 36GB miałem już jedna scenę gdzie corona w renderingu spowodował wyłączenie maxa z powodu braku pamięci jednak jak by nie parzył 64 GB to nie jest mało przy pracach z vray to jest wręcz spory zapas i możliwość równocześnie pracy w innych programach podczas renderingu nawet z włączonym low tread corona potrafi przycinać komputer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności