Skocz do zawartości

kontas

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Ostatnio miałem trochę wolnego czasu więc postanowiłem przeprowadzić testy z corona scatterem i phoenixem. Rezultaty poniżej :)

Max+corona+(Woda vray+phoenix) i oczywiscie photoshop :)

Pozdrawiam!

 

GR_002_Summer_house_bluepixe_kontas_exterior.jpg

 

GR_004_Summer_house_bluepixe_kontas_exterior.jpg

 

GR_006_Summer_house_bluepixe_kontas_exterior.jpg

 

GR_005_Summer_house_bluepixe_kontas_exterior.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sama praca była by fajna gdyby nie zlewanie się kolorystyki np budynku z pora dnia, nie dopracowane shadery roślinności trawa matowa, igły na drzewie na pierwszym planie natomiast są wściekle błyszczące, drzewa stojące w cieniu korony ich wyglądają jak jeden ciemno szary monolit matka natura uwielbia różnorodność odcieni kolorystycznych nawet na jednym drzewie warto to dopracować użyć corona multimap dzięki niej dostaniesz fajna różnorodność odcieni , źle dobrana moc lamp ogrodowych one stoją w plamie słońca a widać je na kilometr. Szyby w oknach wyglądają jak by ich praktycznie nie było wyrenderuj reflection element i zobacz co się dziej z odbiciami to wygląda bardzo nienaturalnie i praca traci. Odbiór psuje także matowości samego obrazka nie wiem cy to postprodukcja czy jeszcze nie wyczułeś corony która ma tendencje do tego typu mgiełki na renderach.

Żeby nie było ze tylko czepialstwo praca zasługuje aby do niej wrócić bo jest tego warta i zasługuje na lepsza oprawę :) , widać szczegularstwo jeśli chodzi o tworzenie zielni modelowo, jakiś inny kadr na kaskadke by się przydał bo ogólnie wygląda świetnie i można by ja bardzie wyeksponować może jakieś makro ujecie. Plus za wodę z pheonixa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności