Skocz do zawartości

Vray renderin 3Ds max


flatronw2042s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam problem, wymodelowałem sofę, wszystko pięknie, ale podczas renderingu wszystko jest na biało. Dopiero zaczynam naukę i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Wzorowałem się tym tutorialem:

 

Przesyłam screeny, biały render i obraz bez renderu. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na przyszłość pisz w jakim maxie i vrayu pracujesz, będzie ci łatwiej coś podpowiedzieć bo są pewne zmiany w rożnych wersjach softu miedzy innymi dotyczące kamery fizycznej. Dwa dawaj zrzuty ekranu z ustawień kamery światła i color mappingu i samego renderera bez tego nie idzie ustalić co jest przyczyną problemu jaki masz lub możesz mieć , kolejna spraw wyłącz wyświetlanie typu realistic nie ma ono nic wspólnego z realnym stanem naświetlenia sceny i parametrów kamery, nie kieruj się nim. Jeśli chcesz mieć podgląd na żywo wyglądu sceny i móc aktywnie zmieniać parametry należy przełączyć render na active shade i wybrać vry RT albo pracujące na cpu albo na gpu. Scena wygląda na przepalona przez źle dobrane parametry kamery poniżej dałem ci ustawienia światła, color mappingu i kemery tak vray jak i fizycznej maxa która jest w max 2016

oTPM5NA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności