Skocz do zawartości

[Modele 3D] Propsy - Diner 66


DuzeZ

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka propsów zrobionych do nieskończonej sceny DINER 66. Prace nad cała sceną musiałem chwilowo wstrzymać, ale planuje jeszcze do niej wrócić. Na ten moment kilka shotów. Texturki zrobione w Substance Painter.

 

sebastian-fijal-diner-1.jpg?1457445691

sebastian-fijal-diner-2.jpg?1457445693

sebastian-fijal-diner-3.jpg?1457445696

sebastian-fijal-diner-4.jpg?1457445698

sebastian-fijal-diner-5.jpg?1457445699

sebastian-fijal-diner-6.jpg?1457445702

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Muszę przyznać się bez bicia, że maszyna grająca to był mój pierwszy model zrobiony z pomocą Substance Paintera i pod koniec całej sceny planowałem do niej wrócić i poprawić kilka rzeczy, faktycznie jest ona do dopracowania.

 

Odnośnie gitarki - wiem, że to może tak wyglądać z tej perspektywy jednak to nie babol, tam po prostu powierzchnia się załamuje. Wzorowałem się na prawdziwej gitarce Fender, widać na fotce podobne załamanie:

 

http://thehub.musiciansfriend.com/images/stratguide/fender-standard-stratocaster-lake-placid-blue.jpg

 

Natomiast co do kanciastości, to oczywiście masz rację, że widać to trochę za bardzo. Nie jest jednak to taki do końca nie przemyślany ruch, scena miała być dość duża, wiele propsów a sama gitarka miała wisieć na ścianie i być widoczna raczej z daleka. Niemniej faktycznie przy takim widoku, zwłaszcza do portfolio - można to wyłapać ;)

 

Dziekówa za wszystkie porady, bardzo sobie to cenię!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O prosze, w życiu bym nie pomyślał że tam ten skos ma być :D No to gitara (see what i did here?).

Jeśli asset m abyć widziany z odległości, to szkoda trójkątów na taki detal zazwyczaj, i teksturką przepaloną z HP dało by radę osiągnąc taki efekt. No ale nie ma dramatu, jeśli to miało by być trzymane w FPP (jako miecz :P ) to by był problem, a tak to spoko.

 

Do maszyny wróć za jakiś czas i re-teksturnij, zdziwisz się robiąc pewne rzeczy od nowa - zobaczysz progres pomiędzy 'teraz' a 'kiedyś' - czasami tak wracam do modeli, i za głowe się łapię jak mogłem coś zrobić w taki a nie inny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności