Skocz do zawartości

TSP#220 Maszyna umiejaca robic rzeczy na litere N!


Rekomendowane odpowiedzi

TSP#220

 

"Konstruktor Trurl sporządził raz maszynę, która umiała robić wszystko na literę n. Kiedy była gotowa, na próbę kazał jej zrobić nici, potem nanizać je na naparstki, które też zrobiła, następnie wrzucić wszystkie do sporządzonej nory, otoczonej natryskami, nastawniami i naparami. Wykonała polecenie co do joty, ale ponieważ nie był jeszcze pewny jej działania, kolejno musiała zrobić nimby, nausznice, neutrony, nurty, nosy, nimfy i natrium. Tego ostatniego nie umiała, i Trurl, bardzo zmartwiony, kazał się jej tłumaczyć.

- Nie wiem, co to jest - wyjaśniła. - Nie słyszałam o czymś takim.

- Jak to? Ależ to sód. Taki metal, pierwiastek...

- Jeżeli nazywa się sód, jest na s, a ja umiem robić tylko na n.

- Ale po łacinie nazywa się natrium.

- Mój kochany - rzekła maszyna - gdybym mogła robić wszystko na n we wszelkich możliwych językach, byłabym Maszyną Która Może Wszystko Na Cały Alfabet, bo dowolna rzecz, w jakimś tam obcym języku na pewno nazywa się na n. Nie ma tak dobrze. Nie mogę robić więcej, niż to wymyśliłeś. Sodu nie będzie."

 

Zadaniem ukazanie tejze maszyny/robota!

 

Czas malowania: 1,5 h.

Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna.

Prace umieszczamy w tym wątku.

Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 901px.

Pełna rozdzielczość w postaci linku.

Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

Czas sondy 3 dni.

 

 

 

 

ZAKOŃCZENIE SESJI: 04.06.2016 (do północy)

SONDA: 16.05.2016 - 07.06.2016 (czas trwania 3 dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mój koncept.

W zasadzie szkic pierwszego modułu maszyny. Mimo pozornego stanu aktywności maszyna od kilku lat nie działa. Po wyprodukowaniu N-arodowców coś w niej się zacięło i od tej pory wydziela wyłącznie przykry zapach.

Wystawiono ją na allego - bez ceny minimalnej, z odbiorem własnym. Jednak nie znalazła kupca. Być może dlatego, że w konsoli sterującej zepsuł się klawisz "n".

 

n_machine_by_badfood-da46m6y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności