Skocz do zawartości

Zlecę wykonanie strony www


Krzysztof Kwiecien

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem fotografem poszukuje osoby do stałej współpracy która wykona moją nową stronę - nic skomplikowanego zwykła galeria z prezentacją zdjęć może być na bazie jakiegoś fajnego szablonu lub html5 - ważne aby dała się otwierać na urządzeniach mobilnych , fajnie jak by ta osoba miała pojęcie o pozycjonowaniu w wyszukiwarce oraz fajny zmysł art-styczno/graficzny - moja strona obecna http://www.kwiecien.com.pl email [email protected] // Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jeżeli zrobisz stronę typu nic skomplikowanego jak piszesz - zwykłą galerię możesz zapomnieć o pozycjonowaniu takiej strony w google, strona musi być zaopatrzona w treść, bloga, zoptymalizowana pod kątem fraz kluczowych... warto o to zadbać i odpowiednio rozbudować stronę jeżeli już ją robisz bo może przynieść podwójne korzyści raz : portfolio, dwa : klienci z wyszukiwarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hightower dobrze pisze, jeśli chcesz pozycjonować stronę musi zawierać sporo treści - to jest kluczowe. Poza tym pozycjonowanie to zazwyczaj osobna dziedzina i designerzy się tym nie zajmują.

 

Zresztą w chwili obecnej tradycyjne pozycjonowanie przechodzi do lamusa. Zazwyczaj robi się to za pomocą FB albo adwordsów.

 

Jeśli chcesz ciekawy projekt - to właśnie stworzyłem coś interesującego dla fotografa - robiłem dla siebie i przez przypadek wyszło dla fotografa. Więc jeśli byłbyś zainteresowany daj znać na PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności