Skocz do zawartości

[proof of concept] rise


Rekomendowane odpowiedzi

Heyo,

 

Dawno mnie tu nie bylo o ile wogole kiedys bylem :D. Ale pomyslalem ze moze kogos zainteresuje Proof of Concept do filmu RISE. Mialem przyjemnosc byc calkowicie odpowiedzialny za kilka scen wspolpracujac bezposrednio z rezyserem Davidem Karlakiem, Mikiem Hillem , Scottem Metzgerem, Aaronem Beckiem, Justinem Johnsonem... o jezu ... duzo bylo tych zajebistych postaci w tym takze jeszcze dwoch Polakow Arkadiusz Leszko i Daniel Niszczota. Mam nadzieje ,ze sie spodoba. Troche wody w Wisle juz uplynelo, ale to nadal jest projekt bliski memu sercu. Prawa poszly do Warner Brothers i walczymy o pelny metraz.Przepraszam jesli jakies linki zostaly zle zamieszczone lub cos w tym stylu. Jak juz mowilem dawno mnie tu nie bylo. Milego lookania

 

https://vimeo.com/156050986

Tu mozecie znalezc troche wiecej informacji.

 

http://www.conceptrise.com

 

i tu

 

https://www.artstation.com/artwork/KEBPG

 

o i tu jest cos jeszcze.

 

https://www.gnomon.edu/community/events/an-evening-with-david-karlak-the-making-of-rise

 

Pozdrowki

Szymczak

 

- - - Połączono posty - - -

 

Czy moglbym prosic ktoregos z adminow o poprawne wklejenie linku?? Cos sie u mnie krzaczy.... z gory dziekuje i pozdrawiam raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ło!

 

W końcu czekałem, aż ktoś z creditsów coś tutaj napisze.

Gratulacje, świetne. Dawajcie film! ASAP! Niesamowita jakość!

Fajnie, że coraz więcej Polaczków spełnia swoje marzenia tam gdzie produkuje się najgrubsze i syte w CGI filmy.

 

Powodzenia Artur i pokazuj więcej swoich osiągnięć!

5!

 

PS.

Post chyba jak najbardziej pasuje na FRONT FRONTÓW tego forum.

Nawet chyba nie ma co zbierać głosów.

 

Wielkie brawa panowie, chylę czoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że tak od niechcenia odpaliłem i... naprawdę robi wrażenie! W sumie oglądając miałem lekkie ciary na plecach. Plot w sumie klasyczny, ale z niezłym twistem, zapowiada się MEGA ciekawie! Jakościowo jak na mój gust świetnie, coś trochę nie tak jest z oczami pułkownika, ale to chyba na plus :) Jeszcze raz świetna robota i czekam na pełny metraż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013 :

Bardzo fajne, przypomniał mi się Animatrix.

 

Animatrix byl pierwsza inspiracja i to byl nasz glowny wzor :) Dzieki bardzo. Ciesze sie ,ze sie podoba.

 

wujek_kane

Przyznaję, że tak od niechcenia odpaliłem i... naprawdę robi wrażenie! W sumie oglądając miałem lekkie ciary na plecach. Plot w sumie klasyczny, ale z niezłym twistem, zapowiada się MEGA ciekawie! Jakościowo jak na mój gust świetnie, coś trochę nie tak jest z oczami pułkownika, ale to chyba na plus :) Jeszcze raz świetna robota i czekam na pełny metraż :)

 

Tym bardziej jestem zadowolony, bo pewnie oczekiwania przed obejrzeniem byly "srednie".

 

Drabik:

Ło!

 

W końcu czekałem, aż ktoś z creditsów coś tutaj napisze.

Gratulacje, świetne. Dawajcie film! ASAP! Niesamowita jakość!

Fajnie, że coraz więcej Polaczków spełnia swoje marzenia tam gdzie produkuje się najgrubsze i syte w CGI filmy.

 

Powodzenia Artur i pokazuj więcej swoich osiągnięć!

5!

 

PS.

Post chyba jak najbardziej pasuje na FRONT FRONTÓW tego forum.

Nawet chyba nie ma co zbierać głosów.

 

Wielkie brawa panowie, chylę czoła.

 

Dzieki!! baaaardzo milo. Chetnie powrzucam najswiezsze projekty jak tylko znajde moment :)

 

natas, Nathanielxd, Tomasz_87

 

Sam takze czekam na pierwsze ruchy w ta strone. Bardzo Wam dziekuje za tak pozytywny odbior.

 

Peace yo :D albo pozdro 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem post wczoraj, ale nie miałem czasu zobaczyć filmiku.

I dobrze!

Dziś na spokojnie usiadłem odpaliłem w wysokiej rozdziałce i... opad szczeny!

 

Gratuluję - short świetny!

 

Chcę pełny metraż i duży ekran - czego serdecznie Wam życzę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh guys... Widziałem w dniu premiery, a wcześniej jarałem się tym:

 

Solidny wjazd na forum. Jak dla mnie miazga totalna. Mój klimat, mój gust, świetnie się to oglądało. Kozacko wyszły Twoje shoty Artur.

 

Morale w teamie zapewne over9000, Odpowiednia ekipa w odpowiednim miejscu i tak ma być :D Z przyjemnością obejrzałbym pełen metraż, trzymam kciuki! Dacie radę chłopaki!

 

Zapewne miło pracować w takim gronie :)

Siatki są to teraz czas na fronta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF!? ja się pytam, a już myślałem że te forum w pewnym stopniu dorosło. ale jednak nie... Najpierw x lat, patologi pod tytułem nie można porównać softu X z softem Y. a teraz, ten komiczny i smutny przypadek.

 

Czy platige ma wykupioną subskrrypcję? na tym forum? czy jak? pojawi się jakiś filmik short nawet jakiś totalny gniot jak to ostatnimi dniami bywa, zapewne deadliny napięte) ale whatever. i 10 sekund później jest front, chociaż cały temat a raczej spora jego połowa, jest mieszanych głosów, mówiących co w sumie wygląda słabo itp.

 

Natomiast pojawia się team. ludzi którzy, chcą stworzyć coś nowego, stworzyli shorta współpracując z mega osobistościami, short jest genialny, jest masa informacji z chęcią odpowiadają na pytania co i jak, wszyscy są happy chwalą.. a co robi forum? nic.. bo nie jest napisane made by platige. trochę to smutne.

 

a potem są te lamenty na spotkaniach przy piwie.. no booo w polsce to jest tylko platige i nic więcej.. Well nic dziwnego że jest tylko platige, a raczej (o platigu wiemy) skoro promujecie coś co promocji na dobrą sprawę nie potrzebuje, natomiast masę młodych zespołów artystów którzy serio robią lepsza robotę momentami niż platige... zostaje zapomnianych i pominiętych, i nie dostają zero promocji. Powinniście promować nowe osoby nowe zespoły świeżych ludzi. a nie coś co zna każdy i promocji defakto nie wymaga i w dodatku od dłuższego czasu klepie biedę patrząc na to co klepali kilka lat wcześniej.

 

żenada po prostu żenada. Kółko wzajemnej adoracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to klimat jest świetny :) Gratuluję ekipie. Może to dalekie skojarzenie ale short przypomina mi nieco "Dystrykt 13" pod kątem rozważań na temat natury człowieka, tego jacy naprawdę jesteśmy. Myślę, że prawdziwą siłą tego dzieła jest to co powinno zawierać dobre science-fiction czyli głęboko przemyślaną historię o nas samych, o tym czego pragniemy, do czego dążymy, czego się lękamy i do czego jesteśmy zdolni, a cały ten high-tech vfxowy lukier to tylko wisienka na torcie wspaniałej produkcji. Zapowiada się zacne kino i trzymam kciuki za dalsze sukcesy projektu, a twórcom jeszcze raz gratuluję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Cieszę się bardzo, że pozytywnie wątek się rozwija, a film przyjęty bardzo dobrze (dziwię się tylko, że nikt wcześniej o tym nie pisał). Artur włożył bardzo dużo pracy w render, shading i światło tych full 3D scen, a ja miałem przyjemność je skomponować. Szacunek ogromny dla wszystkich, którzy brali w tym udział. Wiele wysiłku. Trochę wip'ów i lookDevów z kompo można zobaczyć na naszych stronach art station. Nie wiem czy można tak wklejać tutaj linki do zewnętrznych portali o podobnej tematyce https://www.artstation.com/artwork/exGx3

 

Jak będzie chęć społeczeństwa zobaczyć więcej, milionów poligonów, gęstych siatek z viewportów arturowych lub nodów ode mnie to może coś skleimy więcej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności