Skocz do zawartości

Szkicownik_Graft


Graft

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 467
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Powodzenia z szukaniem pracy. Taki mały tip - jak mnie proszą o znalezienie artysty o określonych skillach, to zawsze przeszukuje portale - te najpopularniejsze dla określonej grupy więc nie zapomnij pojawiać się tam z thumbnailami ładnymi, bo tak najczęściej łowi się grafików.

Oczywiście to pasywna metoda ale warto o nią zadbać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia z szukaniem pracy. Taki mały tip - jak mnie proszą o znalezienie artysty o określonych skillach, to zawsze przeszukuje portale - te najpopularniejsze dla określonej grupy więc nie zapomnij pojawiać się tam z thumbnailami ładnymi, bo tak najczęściej łowi się grafików.

Oczywiście to pasywna metoda ale warto o nią zadbać.

 

Dzięki za info ;) Jestem w trakcie rozmów, więc może coś z tego będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wyszły te rozchylone wargo. Przez to twarz dużo ciekawsza nią te "betonowe". No i przełamanie symetrii robi swoje.

 

Dzięki. Jeszcze nie czuję dobrze formy. Oczy wychodzą mi tragicznie i wile rzeczy nad którymi muszę przysiąść. Mam nadzieję, że zmierza to dobrym kierunku. Jak zwykle liczę na konstruktywną krytykę i w wytykanie błędów ;)

 

I te cholerne rendery z Zbrusha są paskudne :c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jakoś tak bryły i luzu brakuje w tych szkicach.

 

A poza tym to gdzie modele low-poly? Zawsze lubię jak coś takiego wrzucasz :D

 

brakuje luzu i bryły bo się opierdalam i za mało rysuje :D a co do low poly to w przyszłości się jeszcze pojawi.

 

 

 

yy3YA4C.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam blendera sporadycznie (głownie uv) i nie mogę się odnaleźć całkowicie.

 

Lata temu, jak też w miarę przerobili interface i komendy, miałem mniejszy problem. A teraz się czuję jak w nowym sofcie.

Ogólnie wygląda bardzao nowocześnie i przyjemnie. Ale ciężko mi będzie ;)

 

Ja czekam na addonik a'la marvelous designer. Jak zdążą przed black friday to może będzie dla mnie pożytek z blenderka ;)

 

Fajne te szkice ale trochę tam czegoś brakuje jeszcze.

Co do giwerki to ekstra. Za dużo blooma może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a daj pan spokoj, to jest robione tak naturalnie i z wieksza lekkoscia niz mnie sie zdarza kichnac albo pierdnac. A tak z innej beczki...w sumie z pdoobnej beczki, czy sa Ci znane filmy z anatomii pewnego pana anatomisty/lekarza jak mniemam,ktory omawia doglebnie kazda czesc ciala na spreparowanych zwlokach ludzkich?calosc trwa ok 10 godz? Kazdy staw, wiezadlo, zyla, miesien,kosc na martwej ekspozycji ludzkiej, az sie dziwilem momentami jak to jest zrobione. Znalazlem ostatnio u siebie wszystkei dvd do tych filmow, pochodza gdzies z przleomu lat 80/90 no co wspanialego. Wszystko jest dotykane w rekawiczkach, meisien przesuwany/pociagany hmm nie widzialem lepszego materialu i tak sytego jak dotad, nie pamietam jak to sie stalo, ze to mam.

Edytowane przez genitalius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tak na żywo rysujesz jak na tym nagraniu z blendka? Nie ma tam szkicu gdzieś?

 

Staram się nie robić żadnych szkiców. Jedyne czego używam to ctr+z jak mi totalnie linia nie pasuje, a tak to jadę na żywioł xD

 

Często się nie zgadza perspektywa, proporcje czy forma, ale takie rysunki dają dużo pewności siebie więc opłaca się tak ćwiczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Ile trwa takie sklejanie fotek?

 

Mam wrażenie, że rewolwer jest pod innym kątem niż trzymająca go ręka. Jakoś tak to dziwnie wygląda w relacji przedramię-dłoń z giwerą.

 

sklejanie fotek jest bardzo szybkie( nie licząc ich szukania :/ ) ta praca zajęła mi ok 1,5h

Co do rewolweru to wiedziałem, że ktoś napisze :D ale już mi się nie chciało szukać lepszego zdjęcia. Może wkleję jakiś model 3d ustawiony pod odpowiednim kątem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie to wygląda. Tylko szukanie fotek musi być wkurzające.

 

szukanie fotek to idealna metoda prokrastynacji :D zawsze można sobie powiedzieć: "a jeszcze pięć minut, może znajdę lepsze foto"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności