Skocz do zawartości

Klawiatura 100-150zl


Sebazx6r

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie posiadam logitech k120 i nie chyba poraz pierwszym mam problem ze skrotami typu ctrl+shift+z etc windows+strzalka...

Szukam cos wygodnego z dobry kontrolerem. Może być tez poniżej 100 xD. Skok klawisza k120 mi odpowiada choć może tez być nizszy a klawiatura cichsza i ergonomiczna. Może ktoś cos poleci. za klawiatury grubo powyżej 150 dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Po prostu tak jakby nie widział 3 przyciskow naraz wcisnietych ctrl+shift+ coś... . I klawisz windows ze strzałkami na boki nie działa ostatnio. Wnioskuje ze ta klawaitura k120 to szmelc bo takie same problemy miałem w poprzedniej i obecnej pracy ;).

Tak wiec cos poleccie do 150z a ja i tak polece do sklepu sprawdze czy mi pasuje ergonomicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jakie masz preferencje. Ja na przykład strasznie nie lubię klawiatur z niższymi klawiszami. Niezłą opcją jest też pójście do Miejskiej Macalni celem testów organoleptycznych. Coś co wygląda świetnie na papierze, nie musi trafiać w Twoje preferencje. Miałem kiedyś w pracy wypasionego Logitecha do gier (modelu nie pomnę) i nawet po kilku miesiącach używania, dalej mi nie leżał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeszcze nie zmieniłem klawiatury. Jednak w grę wchodzi bezprzewodowa bym mógł troche popracować z łóżka. Jestem po rekonstrukcji wiązadła krzyżowego i nie za długo mogę wytrzymać na siedząco a z łóżka już całego wiedźmina przeszedłem na pad'zie.

preferuje niskie lub średnie przyciski jak w K120. W sumie już się do tych średnich przyzwyczaiłem.

 

Nie akutalne kupiłem k270 pewnie będę sadzil k... xD, ale przyzydzilem. Tym razem jednak wziąłem z normalnego sklepu a nie tansza z allegro.

Edytowane przez Sebazx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności